Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

nikos01

Νεοφερμένος

Ο nikos01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanopassion

Νεοφερμένος

Ο milanopassion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
House με ρεσιταλ απο τον απιστευτο Χιου Λορυ.Παραλληλα εχω λιωσει και με το smallville το οποιο συμπληρωνεται φετος με τη 10 σαιζον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
οντως...
θεικο το Dr.House... :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Από ιατρικές το House με διαφορά. Περιμένουμε 7η σεζόν να δούμε τι θα παιχτεί με Cuddy =D.
Από αστυνομικές/κοινωνικές το The Wire επίσης με τεράστια διαφορά ξεπερνάει ό,τι έχω δει εγώ τουλάχιστον. Και δεν είναι και λίγα.
Κι ας σκότωσαν όσους συμπαθούσα. Bell, Bodie :'( κι ας έζησε ο μαλάκας ο Πρεζ που μια ολόκληρη σεζόν παρακαλούσα να ψοφήσει.

Το Harper's Island το δες τελικά Έλενα; Είχα ρίξει τόσο μα τόσο γέλιο με αυτή τη σειρά. Νομίζω πρώτη φορά είδα να πεθαίνουν τόσα πολλά άτομα. Και με διαφορετικό τέλος το κάθε ένα, όχι παίζουμε. Η μοναδική σκηνή όλης της σειράς που αξίζει πραγματικά είναι με την Chloe και τον Cal στην γέφυρα, στο ep.11 αν δεν κάνω λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Το Harper's Island το δες τελικά Έλενα; Είχα ρίξει τόσο μα τόσο γέλιο με αυτή τη σειρά. Νομίζω πρώτη φορά είδα να πεθαίνουν τόσα πολλά άτομα. Και με διαφορετικό τέλος το κάθε ένα, όχι παίζουμε. Η μοναδική σκηνή όλης της σειράς που αξίζει πραγματικά είναι με την Chloe και τον Cal στην γέφυρα, στο ep.11 αν δεν κάνω λάθος.
Χαχαχαχ.

Ναι είδα μερικά επεισόδια,μου φάνηκε καλή δεν ξέρω γιατί ίσως να έχει να κάνει και με το γεγονός ότι αυτό το σεναριάκι "πεθαίνουν όλοι λές και έχει πέσει περονόσπορος" το συναντώ συνεχώς και σε πολλά θρίλερ που βλέπω τελευταία και έχω πάθει ένα είδος ανοσίας/αναισθησίας που μου βγαίνει κι εμένα ως τρελό γέλιο σε μερικές φάσεις. =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ακριβώς αυτό, μετά από αυτή τη σειρά ξεκίνησα να βλέπω θρίλερ/σπλατερ/φόνων με άνεση. :D
Δες την, έχει αρκετά ανατρεπτικό (για μένα τουλάχιστον) και αφελές τέλος. =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smaragda:)

Νεοφερμένος

Η smaragda:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
έχω δει το "supernatural" μεχρι 4 season και ήταν όλα τα επεισόδια απίθανα , "gossip girl" κατέβασα όσα επεισόδια ήταν διαθέσιμα και τώρα βλέπω "one tree hill" 7 season, είχα ξεκινήσει να βλέπω "Vampire Diaries " 1 season επειδή μου είχαν πει θετικά σχόλια αλλά δεν με ενθουσίασε πολυ, βασικά το βαρεθηκα μετα το 4-5 επεισόδιο. με το "prison break" είχα πάθει φοβερό κόλλημα πριν 2 χρόνια, ήταν πραγματικά πολύ ωραία σειρά και λυπήθηκα που πέθανε στο τέλος ο σκοφιλντ. τι έχετε να πείτε για τη σειρά KYLE XY που προβάλλει το αντ1?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos01

Νεοφερμένος

Ο nikos01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
που ειναι το true blood -.- ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
που ειναι το true blood -.- ?
Aκριβως!Μ'αρεσει τρελα!Εχω δει μεχρι και το 9ο επεισοδιο απο 3η σεζον και περιμενω και τα υπολοιπα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Προσωπικες μου αγαπημενες:
Lost
Pushing Daisies
Six Feet Under
Friends
Psych
Wonderfalls
House
Dead Like Me

Kαι καμποσες ακομα που δε μου ερχονται στο μυαλο, αλλα θα επιστρεψω για να συμπληρωσω τη λιστα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ogame23

Νεοφερμένος

Ο ogame23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
The Big Bang Theory
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Kyle XY.......:D Εχω κολησει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μου αρέσουν τα φιλαράκια :D

Παλιά μου άρεσαν, η Ζήνα και ο Ηρακλής (ως σειρές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Mόλις τελειώσω το Legend Of The Seeker λέω να αρχίσω να κατεβάζω Chuck. :hmm:
(3 season έχει όλες κι όλες,λογικά θα τις τελειώσω μέχρι να αρχίσει το Supernatural.)


Το 'χει δεί κανείς? :worry:

EDIT:
Το καλοκαίρι το έβλεπα στο σταρ το μεσημέρι. Πολύ ωραία σειρά. Έχει πλάκα. Αλλά τελικά το βαρέθηκα και δε το παρακολουθώ πια.:redface:
Xμ,ok Λάουρα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costas1992

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Prison Break έβλεπα κρίμα που τελείωσε...

Τώρα βλέπω House M.D., Supernatural, How I met your mother και τελευταία έχω κολλήσει με το Kyle XY(κρίμα που το κόψανε στην Αμερική)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Το καλοκαίρι το έβλεπα στο σταρ το μεσημέρι. Πολύ ωραία σειρά. Έχει πλάκα. Αλλά τελικά το βαρέθηκα και δε το παρακολουθώ πια.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
-gossip girl
-tree hill
- kyle xy
-House
-the big bang theory
αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjohn

Νεοφερμένος

Ο jjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Σειρά με τη οποία έχω πλέον κολλήσει


5 Κύκλοι(μέχρι στιγμής)
Ότι πρέπει για καλοκάιρι
Ανάλαφρη ατμόσφαιρα και γέλιο
και ο Dule Hill τα σπάει
την έδειχνε και το αλτερ κατά τις μία το βράδυ(τόσο μυαλό είχαν)

EDIT Ο Τσακούλης τα σπάει(ειδικά σίζον 2 και σίζον 3)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.

ΤΕΛΕΙΑ ΣΕΙΡΑ...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top