Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
To lost το ειχα αφησει απο τοτε που το εδεινε ο ΑΝΤ1 στην 1η σαιζον εκει που βρηκανε εκεινο το υπογειο στο τελευταιο επεισοδιο... απο τοτε δεν το παρακολουθησα συστηματικα κατι επεισοδια στην ΕΤ1 εβλεπα που και που αλλα δεν καταλαβαινα τι ειχε γινει.... αξιζει να δω τις επομενες σαιζον??
το πρισον break το ειδα την προπροηγουμενη βδομαδα την 4η σαιζον και το final break που δειχνει πως πεθαινει τελικα ο scofield :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer

Νεοφερμένος

Η summer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
το lost αξιζει και αν αρχισεις απο κει που εμεινες και καταλαβεις τι γινεται θα κολλησεις, πιστευω, σε οσους ειπα να το αρχισουν τους αρεσε.
Οπως ολες οι σειρες εχει και τα κακα του, καποια επισοδεια ειναι πολυ μετρια και επειδη απο ενα σημειο εχει πολλα τετοια επισοδεια μαζι μπορει να πεις οκ συνεχιζω μονο για δω το τελος η να σου περασει απο το μυαλο και να σταματησεις ( σου λεω τωρα αποψεις δικες μου και αλλων), θα ξενερωσεις... μαλλον. Μν το βαλεις κατω τα πραγματα ξαναφτιαχνουν( δεν θα μιλησω για το τελος οσο και αν θελω γιατι προτρεχω, οχι δεν θα μιλησω για το τελος οσο και αν θελω) Σαν γενικη εικονα εχει δραση, μυστηριο σε βαζει σε μια διαδικασια να ψαχνεις, να κανεις υποθεσεις. Ειναι γριφος... Αν σου αρεσουν γενικα τετοιου ειδους σειρες η ταινιες δως της μια ευκαιρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
House με χίλια!Ξεκίνησα να το βλέπω στο σταρ καθημερινά μέσα στη χρονιά και μπήκα ήδη στο τρυπάκι του να κατεβάζω επεισόδια και να τα βλέπω σαν καμμένος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
ΜΕ ΧΙΛΛΛΛΛΙΙΙΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Η 6η season αρχίζει Σεπτέμβρη. -.-

Δεν μπορώ να περιμένω άλλο,θα αρχίσω να ξαναβλέπω όλες τις season από την αρχή δεν υπάρχει. :worry:

Εχμ,να ρωτήσω. =/

Μου έχουν πεί ότι είναι πολύ καλή σειρά το "Bones" το έχει δει κανένας? Είναι καλό?
Μην το κατεβάζω τζάμπα. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Η 6η season αρχίζει Σεπτέμβρη. -.-

Δεν μπορώ να περιμένω άλλο,θα αρχίσω να ξαναβλέπω όλες τις season από την αρχή δεν υπάρχει. :worry:

Εχμ,να ρωτήσω. =/

Μου έχουν πεί ότι είναι πολύ καλή σειρά το "Bones" το έχει δει κανένας? Είναι καλό?
Μην το κατεβάζω τζάμπα. =/

pfffff εγω το εχω μαθει απεξω τρεις φορες που το εχω δει....:P
Ναι διστυχως πρεπει να περιμενουμε μεχρι τοτε....=((

Αααα επισης μια καλη σειρα που εχω δει ειναι Harper's Island.....Την συνηστω σε ολους τους λατρεις των θριλλερ....αλλα το κακο ειναι οτι ειναι μονο 13 επεισοδια....:/::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ναι άστα. =(

Αααα επισης μια καλη σειρα που εχω δει ειναι Harper's Island.....Την συνηστω σε ολους τους λατρεις των θριλλερ....αλλα το κακο ειναι οτι ειναι μονο 13 επεισοδια....:/::)
Αχ ναι κι αυτό μου είχαν πει ότι είναι καλό! =D

Πάλι καλά που μου το θύμησες γιατί βαριόμουν να κατεβάζω τις 5 season που έχει το Bones. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Το Bones εχω ακουσει οτι ειναι μια απο τις χειροτερες σειρες.....=(

Οσο για το harper's island δες το και δεν θα χασεις....ειναι φανταστικη σειρα....και παιζουν και αρκετοι ηθοποιοι απο το supernatural...:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
^
Ok θα το δώ και θα σου πώ εντυπώσεις. =D

Αν με γλυτώσεις από την βαρεμάρα των ημερών πριν τις διακοπές θα σε ευγνωμονώ αιωνίως! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Margooo

Νεοφερμένος

Η Margooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
supernatural !!! (jensen ackles);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Το Bones είναι ιδιαίτερη σειρά, έχει πολύ πτώμα και έγκλημα, αλλά σε επίπεδο που δεν αηδιάζεις, και έχει και καλό team να το υποστηρίζει. Υπάρχει και ένας διάχυτος ρομαντισμός, φλερτ μεταξύ των δυο πρωταγωνιστών. Αν μάθεις το χιούμορ του θα το λατρέψεις, τα σπάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Cebollitas=Ατρόμητοι
Chiquititas
Sarita sos mi vida=Σαρίτα είσαι η ζωή μου
El orfenato=Το ορφανοτροφείο
Κορίνα η αγριόγατα
Λουτσία η ατίθαση καρδιά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjohn

Νεοφερμένος

Ο jjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Chuck :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ομολογω οτι μου αρεσουν πολλα:redface:
ομως λογω της δημοσκοπησης θα ξεχωρισω μονο 1
το csi
μιλαμε για τρελη πορωση..... :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crown

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ourageous Fortune.. Σας εστειλα ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έχω φάει τραγικό κόλλημα με το Vampire Diaries . Πιστεύω ότι είναι η καλύτερη σειρά στο θέμα vampire!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtaki

Νεοφερμένος

Η myrtaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Καταπληκτικη ειναι και η σειρα friends.το γελιο βγαινει αβιαστα,σε αντιθεση με τις περισσοτερες ελληνικες σειρες που''βαφτιζονται'' κωμωδιες αλλα δυστυχως ειναι αδιαφορες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crown

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
τι 'ν' τουτο??:hmm::hmm::hmm:



:thumbsup:
Ααα, η αγαπημένη μου σειρά. Νεοζηλανδέζικη είναι. Τη δείχνει το Πρισμα+. Ήμουν σΙγουρος οτι κανείς δεν θα την ήξερε...
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top