Έχετε facebook και instagram;

Πόσοι έχετε facebook ή/και instagram;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 94)
  • Έχω και facebook και instagram

  • Έχω μόνο facebook

  • Έχω μόνο instagram

  • Δεν έχω τίποτα απ' τα δύο

  • Facebook και instagram ήντανε μωρέ τούτα να;

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@J.Cameron

α ρε κερατα τι με βάζεις κ ψάχνω γερο ανθρωπο..

Είχε κάνει ένα πολύ καλό παροντι ο jeremy κααααποτε, αλλά δεν το βρίσκω δυστυχώς..:(

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ;;;;;;;;;;
Μου ΄χουν πεταχτεί τα μάτια έξω!!!
Εγώ γιατί δεν το είχα πάρει είδηση;;;
Και καλά ιστα δεν είχα ποτέ αλλά πώς δεν έτυχε να μου το πει κάποιος;;;
Καλά η μάνα ΟΛΑ τα λεφτά!
Λέγε λεπτομέρειες!
Στοιχεία, χρονιές κτλ.
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ;;;;;;;;;;
Μου ΄χουν πεταχτεί τα μάτια έξω!!!
Εγώ γιατί δεν το είχα πάρει είδηση;;;
Και καλά ιστα δεν είχα ποτέ αλλά πώς δεν έτυχε να μου το πει κάποιος;;;
Καλά η μάνα ΟΛΑ τα λεφτά!
Λέγε λεπτομέρειες!
Στοιχεία, χρονιές κτλ.
2013, προς καλοκαιράκι :P

Ήταν στα high του το ελληνικό Internet τότε :lol:
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ;;;;;;;;;;
Μου ΄χουν πεταχτεί τα μάτια έξω!!!
Εγώ γιατί δεν το είχα πάρει είδηση;;;
Και καλά ιστα δεν είχα ποτέ αλλά πώς δεν έτυχε να μου το πει κάποιος;;;
Καλά η μάνα ΟΛΑ τα λεφτά!
Λέγε λεπτομέρειες!
Στοιχεία, χρονιές κτλ.

Ε, από μια ηλικία και μετά, χάνεις την επαφή με τη νέα γενιά. :Ρ Αλλά, δεν πειράζει, θα σε στηρίξουμε από εδώ κι εμπρός.

Δεν είχα ούτε εγώ ιδέα ότι υπήρξε κάποτε οντότητα με το ψευδώνυμο «νικόλ νταφάκ»,καίτοι μάλλον οι συνομήλικοι/ες μου το ήξεραν. :Ρ
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Προσωπικά δεν γνωρίζω το τικ τοκ, το viber, ούτε instagram έχω. Τα θεωρώ χάσιμο λεπτών ζωής. Κράξτε με.
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Προσωπικά δεν γνωρίζω το τικ τοκ, το viber, ούτε instagram έχω. Τα θεωρώ χάσιμο λεπτών ζωής. Κράξτε με.

Κρα.

Κοίτα, γενικά, τα messaging apps είναι απλά ένας τσάμπα/πιο φθηνός τρόπος να στέλνεις μηνύματα. Τώρα, το tik tok μόνο κατ' όνομα το ξέρω κι εγώ.

Κρα.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσωπικά δεν γνωρίζω το τικ τοκ, το viber, ούτε instagram έχω. Τα θεωρώ χάσιμο λεπτών ζωής. Κράξτε με.

Αν κράξουν εσένα Νίκο, εμένα πρέπει να με εξορίσουν από το φόρουμ αφού έχω καταργήσει και το facebook!
Πέστε το αν είναι να τα μαζεύω σιγά-σιγά!
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
κάνω δουλειά και με skype, zoom, .. :P στο τέλος θα σαλτάρουμε με τόσα ονόματα!

Καλά, άλλου παπά ευαγγέλιο αυτά. Βάλε το meet, το skype, το zoom, το webex (να του συμβεί κάτι κακό αυτουνού), το blackboard και άλλα τόσα. Χαμός, ειδικά τώρα με τον κορωνοϊό.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
2013, προς καλοκαιράκι :P

Ήταν στα high του το ελληνικό Internet τότε :lol:

Α, έτσι εξηγείται!
Είπα κι εγώ, πώς έχασα τέτοιο νούμερο!
Το καλοκαίρι του 2013 μόλις είχα τελειώσει το 3ο έτος και είχαν σβήσει τα πάντα για μένα εκτός απ΄αυτά που είχαν σχέση μ΄έναν άνθρωπο!
Είναι εξαιρετικό πάντως πού μπορεί να οδηγηθεί η σκέψη, προσπαθώντας να μάθεις ποια στο καλό ήταν η Νικόλ Νταφάκ!
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Προσωπικά δεν γνωρίζω το τικ τοκ, το viber, ούτε instagram έχω. Τα θεωρώ χάσιμο λεπτών ζωής. Κράξτε με.
Το viber δεν είναι σόσιαλ μίντια και δεν έχει καμία σχέση με το tik tok και το instagram. Τζάμπα μηνύματα στις επαφές του κινητού μπορείς να στείλεις λολ.
Επίσης κανείς δεν κράζει κόσμο που δεν χρησιμοποιεί σόσιαλ μίντια συνήθως συμβαίνει το αντίθετο με ένα συνδυασμό του πόσο σπέσιαλ σνόουφλέικ είναι αυτός που δεν έχει insta/fb οτιδήποτε.
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα σόσιαλ μίντια, όπως και τα περισσότερα πράγματα σε αυτή τη ζωή, έχουν την αξία που τους δίνεις. Όταν κάτι γίνεται τοξικό για εμάς τους ίδιους (πχ κάποιοι ανέφεραν ότι περνούσαν υπερβολικό χρόνο ονλάιν ή εθίζονταν στα λάικ) εννοείται ότι είναι καλό να το αναγνωρίζουμε και το αντιμετωπίζουμε, αλλά αυτό δεν κάνει το μέσο τοξικό παρά μόνο την εκάστοτε χρήση του.
Μου φαίνεται απίστευτα μίζερο να κάθεται κανείς να κρίνει τι ανεβάζει ο καθένας όταν υπάρχει η ωραιότατη επιλογή του unfollow. Κι εμένα πολλοί τρόποι χρήσης κοινωνικών δικτύων δεν με εκφράζουν και άρα, ουάου, δεν τους υιοθετώ. Στην τελική, βάζω σε μιουτ όσους δεν θέλω να βλέπω.Και είναι πολλοί.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Έχω μόνο facebook και μόλις < 150 φίλους.
Μπαίνω καθημερινά πολλές φορές, αλλά σπάνια κάνω αισθητή την παρουσία μου, όλοι μου λένε κάνε μας και κανένα like! Το like μου και την υπογραφή μου προσέχω που τα βάζω :P
Όταν, στη σπάνια περίπτωση που ανεβάσω κάτι, λαμβάνω likes το χαίρομαι, νιώθω μια αποδοχή και ικανοποίηση στην έκθεση αυτή :D

Ο Messenger για Windows 10 είναι μονίμως ανοιχτός σε παραθυράκι πάνω δεξιά στη 4k οθόνη μου :)
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Έχω μόνο facebook και μόλις < 150 φίλους.
Μπαίνω καθημερινά πολλές φορές, αλλά σπάνια κάνω αισθητή την παρουσία μου, όλοι μου λένε κάνε μας και κανένα like! Το like μου και την υπογραφή μου προσέχω που τα βάζω :P
Όταν, στη σπάνια περίπτωση που ανεβάσω κάτι, λαμβάνω likes το χαίρομαι, νιώθω μια αποδοχή και ικανοποίηση στην έκθεση αυτή :D

Ο Messenger για Windows 10 είναι μονίμως ανοιχτός σε παραθυράκι πάνω δεξιά στη 4k οθόνη μου :)

Flex alter! Έχει 4Κ οθόνη για να μπαίνει στο fb!!!

Πάντως, εσάς τις μουσίτσες που έχετε 100-150 φίλους στο facebook και απλά παρακολουθείτε όλον τον κόσμο σας ξέρουμε, κύριέ μου, δεν είμαστε πλέον ανυποψίαστοι! Κύριε Σφακιανάκη, stalker εν όψει!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Flex alter! Έχει 4Κ οθόνη για να μπαίνει στο fb!!!

Πάντως, εσάς τις μουσίτσες που έχετε 100-150 φίλους στο facebook και απλά παρακολουθείτε όλον τον κόσμο σας ξέρουμε, κύριέ μου, δεν είμαστε πλέον ανυποψίαστοι! Κύριε Σφακιανάκη, stalker εν όψει!
eye-of-sauron.jpg
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Instagram έχω μόνο. Το Facebook το έχω ρυθμίσει για διαγραφή πάλι.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Τους τελευταίους 2 - 3 μήνες έχω ασχοληθεί και με το Marketplace του facebook.
Συμπέρασμα: μιλάμε για τον πάτο της πυραμίδας των αγγελιών του διαδικτύου :P

Όλοι δηλώνουν άριστη κατάσταση ακόμα κι αν το προϊόν είναι σε μέτρια κατάσταση.

Αγόρασα ένα στερεοφωνικό που ήταν μέσα στη σκόνη και στις γρατσουνιές. Επίσης αγόρασα και μια μικρή συρταριέρα σαν κομοδίνο, που ο τύπος είχε βάψει με μαύρο ανεξίτηλο μαρκαδόρο κάποιες γρατσουνιές στο μαύρο τμήμα του. :lol:

Δε θα το εμπιστευόμουν για αγορά ακριβών πραγμάτων.
 

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Εγώ στο ινσταγκραμ ακολουθώ κατα βάση μουσεια, τέχνες και δάφορα άλλα που θέλω να βλέπω ή αφορούν αυτό που σπουδάζω. Εχει να κάνει μόνο με το πώς το χειρίζεσαι εσύ..
Facebook μπάινω μονο για να δω αν εχει κανενας που ξερω γενεθία :P
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Στο instagram έχω πάνω από 300 followers και βάζω μια πολύ ωραία φωτογραφία με tags και δεν έχει ούτε ένα like.

Σε άλλες έχω likes αλλά σε αυτή δεν έχω ούτε ένα.

Πως γίνεται αυτό ; Πολύ εκνευριστικό.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Νομίζω ότι το facebook έχει χάσει πολύ "αξία" σε σχέση με αυτό που ήταν τον πρώτο καιρό. Έχει καταντήσει να είναι κάτι σαν κλειδαρότρυπα ειδικά τότε που και ο κάθε θείος Φώτης έφτιαξε λογαριασμό και για να γράψει ένα απλό post γράφει τρεις φορές και με πατημένο το caps lock

TI

KANEI

ς

χωρίς να γνωρίζει το edit ενώ ρίχνει και μάτι σε όποια λύνει ασκήσεις κβαντομηχανικής στην τοποθεσία "το μπάνιο μου".
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top