Έχετε κλάψει ποτέ σε κάποια ταινία;

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
εγώ σε αυτό το θέμα μπορώ να πω πως είμαι αρκετά αναίσθητη ,καθώς ποτέ δεν έχω κλάψει καμια ταινία !
σε μερίκες από τις προαναφερθέντες ταινίες ,η αλήθια είναι ότι συγκηνηθηκα λιγάκι αλλά έως εκεί ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Σε διάφορες, αλλά έντονα μου έρχεται το Into the wild.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifigenia18

Νεοφερμένος

Η ifigenia18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
δυσκολα θα κλαψω σε ταινια...ωστοσο εχω χυσει μερικα δακρυα στο A Walk to remember και σε καποια επεισοδια απο την ελληνικη σειρα ΤΟ ΝΗΣΙ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
barneys version
https://www.imdb.com/title/tt1423894/

εκεί που κάθεται ο πρωταγωνιστής γερός στο παγκάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Οι ταινίες στις οποίες ΔΕΝ έχω κλάψει είναι μετρημένες στα δάχτυλα...! Κλαίω και σε ρομαντικές, και σε κοινωνικές και σε ταινίες του Disney!!! :P Δεν ξέρω γιατί, αλλά είμαι πολύ ευαίσθητη!! Δένομαι με τους πρωταγωνιστές και ζω το δράμα τους ένα πράγμα.... Και εκτός αυτού πρέπει να είμαι πολύ μαζόχα... Μπορεί να έχω δει μια ταινία 20 φορές, κάθε φορά να κλαίω, και να την ξαναβλέπω και πάλι να κλαίω... Με λίγα λόγια δεν μπορώ να συγκρατηθώ με τίποτα!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Οι ταινίες στις οποίες ΔΕΝ έχω κλάψει είναι μετρημένες στα δάχτυλα...! Κλαίω και σε ρομαντικές, και σε κοινωνικές και σε ταινίες του Disney!!! :P Δεν ξέρω γιατί, αλλά είμαι πολύ ευαίσθητη!! Δένομαι με τους πρωταγωνιστές και ζω το δράμα τους ένα πράγμα.... Και εκτός αυτού πρέπει να είμαι πολύ μαζόχα... Μπορεί να έχω δει μια ταινία 20 φορές, κάθε φορά να κλαίω, και να την ξαναβλέπω και πάλι να κλαίω... Με λίγα λόγια δεν μπορώ να συγκρατηθώ με τίποτα!!!! :P
το +1 οχι μονο για το ποστ, αλλα και για την υπογραφη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
το +1 οχι μονο για το ποστ, αλλα και για την υπογραφη:P

Ευχαριστώ.... :P Αυτή είναι μία πό τις ταινίες που έχω ρίξει ΤΟ κλάμα.... Και η αγαπημένη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Θυμάμαι ότι είχα κλάψει στο Blue Valentine (η ερμηνεία της M.Williams ήταν εξαιρετική!)
Σε ρομαντικές δεν κλάιω ποτέ γιατί συνήθως τις βλέπω με παρέα(κλαίνε οι άλλοι και εγώ τους βλέπω και γελάω:worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
χα! όχι απλώς σε "κάποια"...:P
σε άπειρες...:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joann

Νεοφερμένος

Η joann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
στο a walk to remeber , στο hachikο και στο ημερολογιο .. τελειες ταινιες ολες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
λοιπον σε ταινια με λιγμους δεν εχω κλαψει ποτε εκτος απο μια παρα πολυ ακυρη που ακομα προσπαθω να το εξηγησω γιατι εκλαψα τελικα...μαλλον γιατι ηταν νυχτα ημουν μονος μου στο σαλονι ημουν πτωμα και προφανως λιγο εκτος εαυτου...στο ΚΙΝΓΚ ΚΟΝΓΚ την στιγμη που τον κυνηγανε στην νεα υορκη να τον σκοτωσουν εκλαιγα με λιγμους...και μετα εχω φτασει μεχρι σε σημειο να βγαζω καποια δακρυα και να νιωθω ενα κομπο στο λαιμο με αρκετες...οπως μια ταινια με την καμερον ντιαζ που εχει δυο παιδια και το ενα ειναι αρρωστο και η αλλη κορη της κανουν συνεχως επεμβασεις για να διατηρει στην ζωη την αδελφη της...και μια αλλη που πραγματικα πηγα να τα μπαξω αλλα κρατηθηκα γιατι ειμαι και 18 χρονων γομαρι και δεν λεει να κλαιω μπροστα στην μανα μου...το ΧΑΤΣΙΚΟ πραγματικα συγκινητικο εχω και σκυλι και πραγματικα ενιωθα ενα κομπο με το ζορι κρατιομουν να μην πλανταξω στο κλαμα...και μετα ειναι και αλλες οπου ενιωθα τον κομπο αλλα αυτες ειναι χαρακτηριστικες...και αυτο το ημερολογιο ειναι πραγματικα τοσο συγκινητικο??? αμα καναμε ψηφοφορια θα ειχε βγει πρωτο μιλαμε παρα πολλοι και πολλες το ανεφεραν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
λοιπον σε ταινια με λιγμους δεν εχω κλαψει ποτε εκτος απο μια παρα πολυ ακυρη που ακομα προσπαθω να το εξηγησω γιατι εκλαψα τελικα...μαλλον γιατι ηταν νυχτα ημουν μονος μου στο σαλονι ημουν πτωμα και προφανως λιγο εκτος εαυτου...στο ΚΙΝΓΚ ΚΟΝΓΚ την στιγμη που τον κυνηγανε στην νεα υορκη να τον σκοτωσουν εκλαιγα με λιγμους...και μετα εχω φτασει μεχρι σε σημειο να βγαζω καποια δακρυα και να νιωθω ενα κομπο στο λαιμο με αρκετες...οπως μια ταινια με την καμερον ντιαζ που εχει δυο παιδια και το ενα ειναι αρρωστο και η αλλη κορη της κανουν συνεχως επεμβασεις για να διατηρει στην ζωη την αδελφη της...και μια αλλη που πραγματικα πηγα να τα μπαξω αλλα κρατηθηκα γιατι ειμαι και 18 χρονων γομαρι και δεν λεει να κλαιω μπροστα στην μανα μου...το ΧΑΤΣΙΚΟ πραγματικα συγκινητικο εχω και σκυλι και πραγματικα ενιωθα ενα κομπο με το ζορι κρατιομουν να μην πλανταξω στο κλαμα...και μετα ειναι και αλλες οπου ενιωθα τον κομπο αλλα αυτες ειναι χαρακτηριστικες...και αυτο το ημερολογιο ειναι πραγματικα τοσο συγκινητικο??? αμα καναμε ψηφοφορια θα ειχε βγει πρωτο μιλαμε παρα πολλοι και πολλες το ανεφεραν...
Την έχω δει! Δεν έκλαψα ,μάλλον επειδή ήταν η μαμα μου και η αδερφή μου μπροστά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Καλά ποιος δε δάκρυσε στο time traveller's wife? Από τις λίγες ταινίες που με συγκίνησαν...
Το ημερολόγιο δεν είναι και τόσο συγκινητικό γενικά , μόνο το τέλος , που φαίνεται πόσο πραγματικά την αγαπούσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Δεν εχω κλαψει ποτε μεχρι στιγμης σε ταινια...Μαλλον επειδη δεν βλεπω και πολλες ρομαντικες!!! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Δεν έχω κλάψει σε καμιά ταινία κανονικά, αλλά έχω βουρκώσει σε αρκετές. Ειδικά σε μερικές που τελειώνουν άσχημα.
Κατά κάποιον τρόπο μπαίνω στην θέση τους, είναι σαν να τα βιώνω εγώ όλα αυτά. Και ως υπερβολικά ευαίσθητη που είμαι, με επηρρεάζει το παραμικρό συναίσθημα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
:) έχω κλάψει στο E.T ο εξωγήινος .
Η πρώτη ταινία που έκλαψα ακόμα και αν δεν μπορούσα να διαβάσω τότες...
Πρέπει να έχω ξανακλάψει αλλά δεν θυμάμαι συγκεκριμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
άκυρη ταινία...θυμάμαι ότι όταν ήμουν μικρή είχα δει μια ταινία της Βουγιουκλάκη με τον Παπαμιχαήλ και τον Καρρά -υπολοχαγός Νατάσσα- και είχα κλάψει πάρα πολύ ..ειδικά στη σκηνή που σκοτώνεται ο παπαμιχαήλ και η Αλίκη ξαναβρίσκει το γιο της....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina_m2

Νεοφερμένος

Η Μαρινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
το λουλουδι της ερημου
ο φυλακας της αδερφης μου
the memory keepers daughter

για αυτες τις ταινιες αξιζει να κλαψει καποιος....(την πρωτη πρεπει ολεσ οι γυναικες να την δουν οπωσδηποτε και την τελευταια κατεβαστε την γιατι δεν κυκλοφορει σε dvd)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
μια και δυο?????αρκετες φορες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Θυμάμαι ότι είχα κλάψει στο Blue Valentine (η ερμηνεία της M.Williams ήταν εξαιρετική!)
Σε ρομαντικές δεν κλάιω ποτέ γιατί συνήθως τις βλέπω με παρέα(κλαίνε οι άλλοι και εγώ τους βλέπω και γελάω:worry:)

Μπράβο! Νομιζα που οι Έλληνες δεν εχουν δει το Blue Valentine!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top