Έχετε κλάψει ποτέ σε κάποια ταινία;

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Εκλαψα πάρα πολύ στο I am Sam και στο Η ζωή είναι ωραία... Αλλά γενικά είμαι ευαίσθητο άτομο, κλαίω και με βιβλία και με βιντεάκια στο youtube και με παιδικά (Στο Toy Story 3 και στο Άρης καλεί Μαμά, τραγική κατασταση :P)
Επίσης στο Παρα-Πέντε όταν είχε πεθάνει η γιαγιά μπιτόνια ολόκληρα θα γέμιζα... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LittleMrsMonkey

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Toy Story 3,Babe 2,Marley and Me,Ted,Lion King 2 οποτε το βλεπω απο νοσταλγια,Benji The Hunted,E.T.,Up και μάλλον αρκετά ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Χατσικο η ιστορια 1 σκυλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
The fault in our stars, la vita e bella
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LittleMrsMonkey

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Χατσικο η ιστορια 1 σκυλου

Την ιστορια του Χάτςικο την ειχα διαβασει σε μια εγκυκλοπαιδεια για ρατσες σκυλων οταν ημουν 10.Ηταν το πολυ 100 λεξεις,και με εκανε να κλαψω.Την ταινία δεν την εχω δει για αυτον ακριβως το λογο,

The fault in our stars, la vita e bella

Ελπίζω σε φαν των αδερφών Green.Μπα ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
Στο a beautiful mind...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Βασικα αμα δεις την ταινια του χατσικο και δεν κλαψεις τοτε τι να πω.
Οσες φορες και να την δω μπορω να κλαψω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marlo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
The fault in our stars
δεν έχω ξανακλάψει τόσο πολύ σε ταινία........ αφού περίμενα να φύγουν όλοι απ'το σινεμά μη με δουν έτσι που είχα γίνει
:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'( και να πω ότι δεν κλαίω συχνά, ειδικά μπροστά σε κόσμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LittleMrsMonkey

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Α,ναι,και φυσικά στο τέλος του τελευταίου Χαρι Ποτερ επειδή..τέλειωσε το Χάρι Ποτερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Την ιστορια του Χάτςικο την ειχα διαβασει σε μια εγκυκλοπαιδεια για ρατσες σκυλων οταν ημουν 10.Ηταν το πολυ 100 λεξεις,και με εκανε να κλαψω.Την ταινία δεν την εχω δει για αυτον ακριβως το λογο,



Ελπίζω σε φαν των αδερφών Green.Μπα ε;

Αν εννοεις τους VlogBrothers ναι ειμαι!

δεν έχω ξανακλάψει τόσο πολύ σε ταινία........ αφού περίμενα να φύγουν όλοι απ'το σινεμά μη με δουν έτσι που είχα γίνει
:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'( και να πω ότι δεν κλαίω συχνά, ειδικά μπροστά σε κόσμο...

Ειχαμε μαζευτει στο σπιτι μου εγω και οι φιλοι-φιλες μου.. Σαν να κλαιγαμε τον μακαριτη ειμασταν ενα πραμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marlo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Στο greys anatomy(σειρα)

Με τον θανατο του Ντενι..


με τον θάνατο του Ντένι και όταν χώρισε η Μέρεντιθ και ο Ντέρεκ.... είχα πλαντάξει ...:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LittleMrsMonkey

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
συνηθως κλαιω μονο με σειρες σε ταινια εχω κλαψει μονο στο cruel intensions!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LittleMrsMonkey

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Να'σαι καλά! Γενικα έχω κόλλημα με ΥοuTubers!

Vlogbrothers,CGP Grey,SixtySymbols/Numberphile και Hannah Hart.Ξέρω,η τελευταία δεν πολυταιριάζει,όμως τη λατρεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Vlogbrothers,CGP Grey,SixtySymbols/Numberphile και Hannah Hart.Ξέρω,η τελευταία δεν πολυταιριάζει,όμως τη λατρεύω.

Λατρεύω Hannah, εχει ανεπαναληπτο στυλ!!! Eμ, Miranda Sings,TheFineBros,Glozell,PewDiePie,Jenna Marbles,CGP Grey,Zoella (πραγματικα η πιο ομορφη κοπελα του ιντερνετ κατ'εμε!) Πρεπει να ξεχναω καποιους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LittleMrsMonkey

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Λατρεύω Hannah, εχει ανεπαναληπτο στυλ!!! Eμ, Miranda Sings,TheFineBros,Glozell,PewDiePie,Jenna Marbles,CGP Grey,Zoella (πραγματικα η πιο ομορφη κοπελα του ιντερνετ κατ'εμε!) Πρεπει να ξεχναω καποιους..

Μισώ τους περισσότερους απ'αυτούς,αλλά δεν πειράζει,αφού συμφωνούμε σε Grey,Harto και Greens όλα καλά. :clapup:

Ελπϊζω να ξεχασες την Grace γιατί ειναι και αυτή αγαπημένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελοκρουσμενη

Νεοφερμένος

Η Αγγελοκρουσμενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Στο the notebook....εκλαιγα ολο το βραδυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Στο ice age το 1ο..στο τέλος λίγο δάκρυσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top