Έχετε κλάψει ποτέ σε κάποια ταινία;

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Aπο τα γέλια, ναι :)

Κανονικά, όχι. Ίσως επειδή δεν βλέπω τέτοιου είδους ταινίες. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

missmary

Νεοφερμένος

Η missmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
αν και εχω δει αρκετες δραματικες ταινιες ποτε δεν εχω κλαψει...δεν ξερω, δεν μου βγαινει!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.

δειτε αυτη την ταινια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Κι εγώ πλάνταξα στο κλάμα στο Blue Valentine.
Ναι κλαίω σε ταινίες, και μάλιστα μπορεί να κλάψω σε άσχετες στιγμές :P
Πιο πρόσφατο παράδειγμα κλάματος το Waiting for Forever, πριν από λίγες ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
εγω εκλαψα στο american history x στο τελος που σκοτωσαν τον πιτσιρικο.....

πολυ συγκινηθηκα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
για μένα φτιάχτηκε το θρεντ?? χαχα εγώ κλαίω ΣΥΝΕΧΕΙΑ σε ταινίες.....αν είναι κωμωδία κλαίω απο τα γέλια....ακόμα και στην συνάντηση έκλαιγα στο τελευταίο χάρρυ πόττερ... -.- το ξέρω δεν μου φαίνεται αλλά είμαι ευαίσθητη :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
στο "remember me"...απλα απιστευτη ταινια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ναι, στο ντοκιμαντέρ "Η ιστορία του κρεμμυδιού από την αρχαιότητα έως και σήμερα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Στο greys anatomy(σειρα)

Με τον θανατο του Ντενι..δεν εχω ξανακλαψει σε αλλη σιερα και ποτε σε ταινια :P



ειδικα απο εκει π παιζει το τραγουδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
εγω παλι καλύτερα να πω σε ποιες ΔΕΝ εχω κλάψει...βασικά στις ταινίες συγκινούμαι πολύ εύκολα ενώ στην πραγματική ζωη αναισθησια :P
πάντως έκλαψα μαζί με χιλιάδες κόσμο στον "τιτανικο"... έκλαψα στο "ημερολογιο" αν και σιχαίνομαι τα ρομάντζα.. έκλαψα στο "χαρι πότερ 7" όταν πέθανε ο σνέιπ και στο τέλος γιατί δεν θα ξαναέβλεπα καινούριο χάρι πότερ... έκλαψα στο "ο κύκλος των χαμένων ποιητών στο τέλος που ανεβήκαν όλοι στα θρανία και φώναζαν "captain oh captain" και το κορυφαίο ήταν όταν έκλαψα στο "toy story" το τελευταίο γιατί σιγκινήθηκα πολύ στο τέλος που έδινε τα παιχνίδια του στο κοριτσάκι και έλεγε τι κάνει το καθενα..! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Η πρωτη φορα που εκλαψα με ταινια.....και οσες φορες κι αν το δω θα κλαψω...τελος παντων μια λεξη μπορει να χαρακτηρισει την ολη ταινια:Αριστουργημα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kιkή

Νεοφερμένος

Η kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Τιτανικος και P.S. I love you. Τις εχω δει πανω απο 5 φορες αλλα το κλαμα με επιασε μια φορα για την καθεμια μετα απο πολλες επαναληψεις σε σημειο να βαζω πατατες στα ματια μου για να ηρεμησουν! Προσφατα ειδα δευτερη φορα το Toy Story 3 με την μητερα μου που ηθελε να το δει και στο τελος που ο Andy παιζει για τελευταια φορα τα παιχνιδια του πατησα τα κλαματα. Δεν ειναι οτι η σκηνη το επιβαλλει αλλα συνειδητοποιησα οτι μεγαλωσα κι εγω και δεν ειμαι πια παιδι, εκλαψα και ετρεξα στην αγκαλια της μαμας μου! Χαχαχαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Στο UP (ελληνιστί Ψηλά στον ουρανό).. Στην συγκεκριμένη σκηνή..:

Από 3,33 και μετά..
Ακόμα και μετά από 1,000,000,000,000,000 φορές που το'χω δει, μου προκαλεί ακόμη αυτό το κάτι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι έχω κλάψει σε πολλές ταινίες. Κλασσικά, στον τιτανικό σε αυτή την σκηνή : https://www.youtube.com/watch?v=QDI-1Kr6fwA και εδώ : https://www.youtube.com/watch?v=OGhK4014JNE&feature=related
Στις ταινίες Griffin & Phoenix, A walk to remember, the notebook, sweet november, country strong, my sisters keeper, the duchess, an american crime, hachiko και σε άλλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Είχα κλάψει πολύ στο ''ανεμοδαρμένα ύψη''.
Προς το τέλος, με είχε ενθουσιάσει.
Αλλά ξαφνικά χάλασε το dvd player, κάηκε το dvd, κι έπρεπε να το πληρώσω στο dvd club.:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Στο UP (ελληνιστί Ψηλά στον ουρανό).. Στην συγκεκριμένη σκηνή..:

Από 3,33 και μετά..
Ακόμα και μετά από 1,000,000,000,000,000 φορές που το'χω δει, μου προκαλεί ακόμη αυτό το κάτι..

η Pixar κάνει φοβερές σκηνές..... είναι ο βασιλιάς των animation



Και στο 3ο toy story είχε καλή σκηνή με το μωβ αρκούδι και τους φίλους του με το παλιό της αφεντικό.


Φοβερές σκηνές για κλάμα είχε και το ratatouille και wallie
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
I've never cried and I dont't intend to ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Eπίσης όποιος είδε τα τελευταία λεπτά του prison break σίγουρα στενοχωρήθηκε







:D (όσοι δε το είδατε μη δείτε το video)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aloth

Νεοφερμένος

Η δώρ@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Στο παιδικό "Ο αδερφός μου ο αρκούδος" είχα πεθάνει στο κλάμα, στο "7 ψυχές" με τον Will Smith (πολύ καταθλιψάρα όλη η ταινία) και στο "The Brave" με τον Johnny Depp....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top