Έχετε κλάψει ποτέ σε κάποια ταινία;

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
και ξανα ποστάρω γιατί σήμερα είδαμε σήμερα ταινία στην ώρα της κοινωνιολογίας το ''i am sam''-''το όνομα μου είναι Σαμ'' παιδιά κορυφαία ταινία για πολύ κλάμα μιλάμε ! ! !

με αυτη συγκινηθηκα κι εγω!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Πάντως γι αυτην την "ps I love u" που λέτε όλοι - όλες εγω δεν μπορεσα να την κρατήσω περαν του μισαωρου... :P Μονο το ημερολογιο μου έχει αρέσει σε τετοιου στυλ ταινιες... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
με το i am sam που λενε και πιο πανω, ειδικα σε εκεινη την σκηνη που ελεγε ο Σαμ "Yeah, you don't know what is like when you try, and you try, and you try, and you try, and you don't ever get there! Because you were born perfect and I was born like this, and you're perfect!"....που αλλου...α...."gladiator" με τον ρασελ κροου....schindler's list....κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
P.S. I love you
The Notebook
A walk to remember
7 pounds
the curious case of Benjamin Button
titanic
My sister's keeper

ψυχη βαθια (με λιγμους)
Dear John
The Last Song
Life as a house
10 things i hate about you
across the universe
Βασιλιας τον λιονταριον , Σπιριτ το αγριο αλογο , Candy(οταν ημουν πιο μικρη)
Remember me (μολις ειδα την ημερομινια στον πινακα αρχισα να κλαω με αναφυλιτα , ολοι στο σινεμα εμενα κοιτουσαν ...χιχι)
changeling
August Rush
Message in a bottle

Pursuit of Happiness
How to Deal (λιγο..αλλα εκλαψα)
Up in the air (οχι το cartoon)
Slumdog millionaire
Finding Neverland

Avatar


και παρα παρα παρα πολλες ακομη που δεν μπορω να θυμιθω αυτη την στιγμη!!
Μήπως θα ήταν καλύτερο να ανέφερες τις λιγοστές ταινίες που ΔΕΝ έκλαψες; :confused:



Ps: Ούτε η Μάρθα Βούρτση τόσο κλάμα ρε συ. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PavloS

Νεοφερμένος

Ο παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
δεν νομίζω ότι το λέτε σωστά...δεν κλαις για μια ταινία άλλα γιατί αυτή η μια συγκεκριμένη κατάσταση που προβάλλεται αγγίζει ευαίσθητες πτυχές της ψυχής σου,σου θυμίζει άσχημες αναμνήσεις,σε κάνει να συμπάσχεις με τον ήρωά η όλα αυτά μαζί..εγώ πάντως μια φορά έχω κλάψει και πριν από αρκετά χρόνια...στα παιδιά της χορωδίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rosstrobon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Η πρώτη ταινία που έκλαψα ήταν όταν πέθανε ο μπαμπάς του Σίμπα??? στον Βασιλιά των Λιονταριών.:D
Μετά κοντά στα 4 με τον Μόγλη νομίζω όταν είχα πει και την μεγάλη ατάκα "Μαμά τα μάτια μου βγάζουν νερό."

Έπειτα από τα 6 μέχρι τα 15 όλα τα αγοράκια το παίζουμε αντράκια και δεν κλαίμε σε ταινίες.Είναι νόμος (βλακεία προφανώς).

Αυτές έπειτα που χαρακτηριστικά θυμάμαι.
Έκλαψα στο "Marley & Me" ή "Mάρλεϊ,ένας μεγάλος μπελάς.".Μου φάνηκε λίγο χαζή στην αρχή,μια ακόμα χαζοαμερικανιά με σκύλο αλλά στο τέλος όταν πέθανε από γηρατειά δεν κρατήθηκα και συγκινήθηκα.Είχα και εγώ δύο σκυλιά που πέθαναν από γεράματα και τα θυμήθηκα.:/:

Έπειτα έκλαψα στο "Pursuit of Happiness".Πραγματικά συγκινητική ταινία.
Πήγα να κλάψω στο "500 Days Of Summer".Μου θύμιζε πολλά. :D

Και τέλος έκλαψα ίσως στην αγαπημένη μου ταινία.Στο "Into the wild".Πριν την δω σκεφτόμουν παρόμοια πράγματα.Να αφήσω τα πάντα και να κάνω ένα μεγάλο ταξίδι χωρίς χρήματα και ότι έκανε ο Cristopher McCandless.Μετά την κατάλαβα ότι πρέπει κάποτε να κάνω κάτι παρόμοιο και να πάω να ζήσω στην άγρια φύση για λίγο καιρό και άρχισε να μου αρέσει περισσότερο η φύση και να επιζητώ να βρίσκομαι περισσότερο εκεί.Με συγκίνησε το τέλος της συγκεκριμένα που ο πρωταγωνιστής πέθανε από ασσιτεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asoula

Νεοφερμένος

Η Asoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Η τελευταία και κατα τη γνώμη μου κορυφαία ταινία που έκλαψα είναι το ''η ζωή είναι ωραία'' με τον Roberto Benini. Σου αφήνει απίστευτα συναισθήματα και σε προβληματίζει.

Άλλες είναι: p.s. i love you
the notebook
slumdog millionaire
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
forrest gump,Seven Pounds.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
εχω κλαψει στο goodbye lennin στο τελος που πεθαινει η μητερα του πρωταγωνιστη....συγκλονιστικο πραγματικα!

στο ""la vita e bella"" ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
εχω κλαψει στο goodbye lennin στο τελος που πεθαινει η μητερα του πρωταγωνιστη....συγκλονιστικο πραγματικα!

thanks for spoiling the movie for me :whistle::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
εχω κλαψει στο goodbye lennin στο τελος που πεθαινει η μητερα του πρωταγωνιστη....συγκλονιστικο πραγματικα!

τέλεια ταινία :P
ευχαριστούμε την ΕΡΤ...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Ερτ σ ευχαριστω και γω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
thanks for spoiling the movie for me :whistle::P:P


nichts zu danken(γερμανικα) ή απλα you are welcome:):):)

για την
τέλεια ταινία :P
ευχαριστούμε την ΕΡΤ...:clapup:


MONO εγω δεν καταλαβα το αστειο ?:confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
εγώ σόλωνα έκλαψα για την ομορφιά της κοπέλας :P :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
μμμμμμμ δεν ειστε ρομαντικες ψυχες εσεις ρε σαν εμενα και την ευα:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
μμμμμμμ δεν ειστε ρομαντικες ψυχες εσεις ρε σαν εμενα και την ευα:P:redface:


:eek:

πιό ρομαντικές ψυχές από μας δε θα βρεις :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Κλάμα στο breaking the waves...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ταινία: notebook (ή Ημερολόγιο)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiveLoveLaugh:D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LiveLoveLaugh:D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Remember me..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostie

Νεοφερμένος

Η lostie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Σε μια και δυο?
Τhe guardian
the titanic
my sisters keeper
blood diamond
Ειναι παρα πολλες δεν θυμαμαι αλλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top