Άγχος

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Φιλαράκο μπράβο που δεν αγχώνεσαι,πραγματικά σε θαυμάζω.Συμφωνώ στα περισσότερα από αυτά που έγραψες αλλα ωστόσο δε νομίζω οτι αρκούν οι 2 ώρες διαβάσματος,όσο αποδοτικές και αν είναι!5 ασκήσεις να λύνεις μαθηματικα-φυσική-χημεία τη μέρα και να διαβάζεις και λίγο βιολογία πάει το 2ωρο++.Πόσο μάλλον αν έχεις να γράψεις και έκθεση ή αν θελήσεις μια μέρα να κάνεις επανάληψη πχ σε μια παλιά ενότητα σε ένα μάθημα...Απλά δε βγαίνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω παλι τωρα δεν εχω ιχνος αγχους. Περναω ομως τη φαση "βαρεθηκα, κουραστηκα, μπουχτισα, αντε να δωσουμε να τελειωνουμε". Θα προτιμουσα να ειχα αγχος, τουλαχιστον θα μου εδινε περισσοτερη ωθηση να προσπαθησω. Αν και πιστευω οτι στη χειροτερη θα βγαλω ενα 17 (περιπου ο περσινος μου βαθμος). Θα δηλωσω και ολες τις σχολες των πεδιων μου αυτη τη φορα (σε αντιθεση με περυσι που δηλωσα ελαχιστες) οποτε νταξει, καπου θα περασω στην Αθηνα... Ξεκινησα την 2η προσπαθεια για να κυνηγησω το "αριστα" αλλα τελικα δεν μου εμειναν αλλες δυναμεις και διαθεση.
-----------------------------------------
...την ώρα που έγραφε είχε το στυλ τού ηλίθιου και βέβαια δεν πήγε καλά στο μάθημα αυτό
Ετσι εδωσα κι εγω Μαθηματικα κατευθυνσης. :P Ομως οχι λογω χαπιων αλλα επειδη ημουν με 1 ωρα υπνο το προηγουμενο βραδυ και 38 πυρετο. Τουλαχιστον φετος θα κοιμαμαι σαν βοδι πριν τα μαθηματα και θα αποδιδω το μεγιστο δυνατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

siouris

Νεοφερμένος

Ο siouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω δν ξερω αλλα εχω πολυ αγχος ρε που..η μου ... !

εσεις πως παει το αγχος ???

(τι λετε να βαλουν εκθεση?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
περιβάλλον σε συνδυασμό με τεχνολογία και υπολογιστές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ολη την χρονια ειχα αγχος.Απο την αρχη της εβδομαδας ομως πολυ περισσοτερο.Εχω ενα εντονο προαισθημα για υπολογιστες στα σχολεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iraklis7

Νεοφερμένος

Ο Iraklis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
εγώ όλη τη χρονιά ήμουν πολύ χαλαρός αλλά χθες με ψιλοέπιασε.. Ήρεμα όμως παιδιά θα περάσει και αυτό το μαρτύριο! Μη σκέφτεστε ότι δίνουμε αλλά ότι τελειώνουμε!!
Φοβάμαι μην βάλουν καμια ΕΕ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Korina 71

Νεοφερμένος

Η Korina 71 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Και εγώ για περιβάλλον και τεχνολογία έχω ακούσει πιο πολύ...:)
Καλά έτσι και βάλουν Ε.Ε την κάτσαμε..!!Δεν υπάρχει πιο άθλιο θέμα κατά τη γνώμη μου χεχε:P
Όσον αφορά στο άγχος,οκ χαλαρά θα δείξει εκείνη τη μέρα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misu7

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Χαλαρά... Η ζωή είναι ωραία, χαλαρά!!
Άγχος υπάρχει από όλους νομίζω! Σε άλλους λιγότερο, σε άλλους περισσότερο!
Όμως μερικές καταστάσεις... δεν αντέχονται! Εγώ από την μία φοβάμαι το πως θα γράψω επειδή... ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ... The Judgement Day! Κοιτούσα από την αρχή την αντίστροφη μέτρηση μέχρι τις πανελλαδικές στην HomePage και τώρα... φτάνει τρομακτικά προς την λήξη! Παράλληλα όμως, τελειώνει και το σχολείο, το SooperDooper κεφάλαιο της ζωούλας μου και ελπίζω να το τελειώσω ένδοξα!! Buahaha!!
Καλά ε... μόνο και μόνο που σκέφτομαι το "τέρας" που θα διορθώνει το γραπτό μου, το τόσο σημαντικό γραπτό για μένα.... Χέ**ομαι!

Και το άλλο ρε παιδιά... θέλω να κάνω ένα τσιγάρο! Δεν κάπνιζα για 1 μήνα και τώρα με έπιασε πανικός! Να καπνίσω μέσα στο σπίτι δεν μπορώ επειδή θα με δουν οι δικοί μου... Να βγώ για λίγο έξω δεν μπορώ! "Πάλι έξω είσαι For Gods Shake! Πανελλήνιες δίνεις..." ((Το ακούτε και εσείς?))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Eγω περισσοτερο αγχος εχω για την Eurovision(που λεει ο λογος:P) παρα για τις πανελληνιες.Ο,τι ειναι να γινει θα γινει. το αγχος δεν οφελει πουθενα :no1:

THIS IS OUR NIIIIIIIIIIIGHT!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Και εγώ για περιβάλλον και τεχνολογία έχω ακούσει πιο πολύ...:)
Καλά έτσι και βάλουν Ε.Ε την κάτσαμε..!!Δεν υπάρχει πιο άθλιο θέμα κατά τη γνώμη μου χεχε:P
Όσον αφορά στο άγχος,οκ χαλαρά θα δείξει εκείνη τη μέρα..!

ειδικα για ΕΕ συμφωνω!:iagree::iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misu7

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Τι είναι το ΕΕ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Korina 71

Νεοφερμένος

Η Korina 71 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ευρωπαικη ενωση:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misu7

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑ... στην ΕΚΘΕΣΗ αναφερόταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofi_Ki

Νεοφερμένος

Η Sofi_Ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Χαλαρά... Η ζωή είναι ωραία, χαλαρά!!
Άγχος υπάρχει από όλους νομίζω! Σε άλλους λιγότερο, σε άλλους περισσότερο!
Όμως μερικές καταστάσεις... δεν αντέχονται! Εγώ από την μία φοβάμαι το πως θα γράψω επειδή... ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ... The Judgement Day! Κοιτούσα από την αρχή την αντίστροφη μέτρηση μέχρι τις πανελλαδικές στην HomePage και τώρα... φτάνει τρομακτικά προς την λήξη! Παράλληλα όμως, τελειώνει και το σχολείο, το SooperDooper κεφάλαιο της ζωούλας μου και ελπίζω να το τελειώσω ένδοξα!! Buahaha!!
Καλά ε... μόνο και μόνο που σκέφτομαι το "τέρας" που θα διορθώνει το γραπτό μου, το τόσο σημαντικό γραπτό για μένα.... Χέ**ομαι!

Και το άλλο ρε παιδιά... θέλω να κάνω ένα τσιγάρο! Δεν κάπνιζα για 1 μήνα και τώρα με έπιασε πανικός! Να καπνίσω μέσα στο σπίτι δεν μπορώ επειδή θα με δουν οι δικοί μου... Να βγώ για λίγο έξω δεν μπορώ! "Πάλι έξω είσαι For Gods Shake! Πανελλήνιες δίνεις..." ((Το ακούτε και εσείς?))



κ εγω ρε γαμ... εκει που καπνιζα που κ που κ το ειχα ψιλοκοψει μολις αρχισα το πολυ διαβασμα το αρχισα κανονικα...δεν ξερω γιατι με εποιασε...κ αλλα παιδια απ'οτι λενε...μαλλον απο το πολυ αγχος λενε...πως τα βλεπετε τα πραγματα φετος?θα βαλουν πιο ευκολα θεματα οπως λενε?αλλα το καλυτερο να μην αγχωνομαστε κ οτι και αν καταφερουμε θα πουμε πως βαλαμε τα δυνατα μας και αυτα μπορεσαμε...και κανεις δεν θα μας κατακρινει που βγαιναμε γιατι προσωπικα πιστευψ πωσ οσο αντεχα διαβασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εγώ δεν έχω άγχος.. χαλαρά! έτσι λίγο .. σε φυσιολογικά επίπεδα..... θα σκίσουμε φέτος!! έκθεση εγώ έχω ένα προαίσθημα για υπερκατανάλωση ή κάτι σχετικό. δεν ξέρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
κεγω ανχος εχω!
Σε 4 χρονια δινω πανελλαδικες και ακομα κανω ορθογραφικα λαθοι! Εχει κανεις ιδεα πως να βελτιωθω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πού οφείλεται το γεγονός ότι κάνεις λάθη?Ξέρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emmoula91

Νεοφερμένος

Η emmoula91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Προσωπικά πιστεύω πως η ΕΕ είναι πολύ προφανές θέμα για να μπεί και γενικότερα δύσκολο για αυτή τη χρονιά που λόγω των συνθηκών ίσως ευνοϊθούμε καπως από τα σχετικά πιο "εύκολα" θέματα...Εγώ ως θέμα θεωρώ ότι υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να πέσει η πολιτική με την δημοκρατία και γενικά η κρίση που περνάει ο θεσμός...νομίζω ότι είναι ένα αρκετά καλό θέμα και επίκαιρο με όλα όσα συναίβησαν αυτή τη χρονιά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Αυτό που θέλω να τονίσω πάντως είναι οτι ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δε βάζουν θέματα από την επικαιρότητα...αν το έκαναν αυτό θα ήταν πολύ προβλέψιμοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top