Γενικό - Ποιά είναι τα μαθήματα που σας ενδιαφέρουν;

JAX

Νεοφερμένος

Η MAPIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μου αρεσουν τα μαθηματικα και η φυσικη και τα φιλολογικα....δικιο εχετε για τν ιλιαδα...αν κρινεις και απο τν καθηγητη ειδικα.........:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Μαθηματικα , φυσική , χημεία , βιολογία


:heart::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ν?ΚΟΣ

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μαθηματικα:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Με ενδιαφερουν τα Κειμενα...Κυριως γιατι μου αρεσει πολυ η λογοτεχνια και η αναλυση βιβλιων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ιστορία , Λογοτεχνία Νεοελληνική, Μαθηματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iria*

Νεοφερμένος

Η ιρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
φυσικη κ νεοελληνικη γλωσσα γιατι γραφουμε εκθεσεις π λατρευω!κ στην πρωτη μ αρεσε η ιστορια αλλα στην δευτερα την σιχαθηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Ιστορία , Λογοτεχνία Νεοελληνική, Μαθηματικά
πωπω εσένα σ'ενδιαφέρουν μαθήματα εξίσου κ από τις 2 κατευθύνσεις(δηλαδή από θεωρητική-θετική)..πολύ καλό αυτό!!αλλά να που σε λίγα χρόνια θα πρέπει να διαλέξεις...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
εμενα μ αρεσουν παρα πολυ τα μαθηματικα, η φυσικη, η χημεια και η βιολογια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
πωπω εσένα σ'ενδιαφέρουν μαθήματα εξίσου κ από τις 2 κατευθύνσεις(δηλαδή από θεωρητική-θετική)..πολύ καλό αυτό!!αλλά να που σε λίγα χρόνια θα πρέπει να διαλέξεις...:iagree:

Νταξ, στα θεωρητικά κλίνω, απλά περνάω ευχάριστα στα μαθηματικά. Φυσικές χημείες μου σπάν τα νεύρα κυρίως λόγω καθηγήτριας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Νταξ, στα θεωρητικά κλίνω, απλά περνάω ευχάριστα στα μαθηματικά. Φυσικές χημείες μου σπάν τα νεύρα κυρίως λόγω καθηγήτριας.
Εεε καταλαβαίνω!!κοίτα παίζει πολύ σημαντικό ρόλο κ ο καθηγητής,για το αν θα σου αρέσει ή όχι κάποιο μάθημα..άμα ο καθηγητής είναι αποδωτικός,εε είναι λογικό κ να αγαπήσεις το μάθημά του...:iagree:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nn@love

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κιάτο (Κόρινθος). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
πληροφορικη!!!χειμια!!!!!α και το ποιο βασικο μαθημα...γημναστικη!!!!!:D
-----------------------------------------
πληροφορικη!!!χειμια!!!!!α και το ποιο βασικο μαθημα...γημναστικη!!!!!:D
και τεχνολογια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ναι, κι εμένα Κβαντομηχανική, Αστροφυσική, Βιοχημεία...ΚΑΝΤΕ πρώτα τα μαθήματα αυτά και ΜΕΤΑ τα λέμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ναι, κι εμένα Κβαντομηχανική, Αστροφυσική, Βιοχημεία...ΚΑΝΤΕ πρώτα τα μαθήματα αυτά και ΜΕΤΑ τα λέμε.

Εσύ πότε πρόλαβες και τα έκανες όλα αυτά ρε ξάροπ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Εσύ πότε πρόλαβες και τα έκανες όλα αυτά ρε ξάροπ; :hmm:

Το μήνυμα από πάνω μου το διάβασες καθόλου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimos aka rayven

Νεοφερμένος

Ο dimos aka rayven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
2 πραγματάκια...πληροφορική και μαθηματικά διότι τεχνολογική κατεύθυνση για υπολογιστές = μαθηματικά αλλα η μονη βλακεία είναι ότι ο μαθηματικός μας είναι...είναι πάντως και δεν εξηγεί τίποτα όταν λέμε τίποτα τίποτα απλός γραφή την άσκηση στον πινακα και δεν εξηγεί τίποτα όταν λέμε τίποτα τίποτα απλός γραφή την άσκηση στον πινακα και ότι καταλάβαμε καταλάβαμε :S (πληροφορική του σχολειου "μαρεσει" μονο και μονο επειδή πειραματίζομαι με κάτι ιούς και γλιτώνω ώρες βαρεμάρας φτιάχνοντας το pc μου xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Δε χρειάζεται να επαναλαμβάνεις το καταλάβαμε και όταν λέμε ότι καταλάβαμε καταλάβαμε, απλώς δεν χρειάζεται να επαναλαμβάνεις το καταλάβαμε και όταν λέμε καταλάβαμε, καταλάβαμε. :P

Πάντως από τώρα έχεις αποφασίσει τι κατεύθυνση θα επιλέξεις? Όχι ότι είναι κακό, απλά στην πορεία οι γνώμες μπορεί και να αλλάξουν...κι από κει που ήθελες να πας εκεί χάνεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Δε χρειάζεται να επαναλαμβάνεις το καταλάβαμε και όταν λέμε ότι καταλάβαμε καταλάβαμε, απλώς δεν χρειάζεται να επαναλαμβάνεις το καταλάβαμε και όταν λέμε καταλάβαμε, καταλάβαμε. :P

Πάντως από τώρα έχεις αποφασίσει τι κατεύθυνση θα επιλέξεις? Όχι ότι είναι κακό, απλά στην πορεία οι γνώμες μπορεί και να αλλάξουν...κι από κει που ήθελες να πας εκεί χάνεσαι.

+1 για το πρώτο μέρος:P:P:P
+1 για το δεύτερο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimos aka rayven

Νεοφερμένος

Ο dimos aka rayven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ειμαι σιγουρος, ειναι στο αιμα μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Φυσικη,Μαθηματικα(Αλγεβρα κυριως) και Χημεια..ωστοσο απεχθανομαι Λογοτεχνια,Ελενη,κτλ...:sick:ειδικα την Ελένη.....
-----------------------------------------
Ναι, κι εμένα Κβαντομηχανική, Αστροφυσική, Βιοχημεία...ΚΑΝΤΕ πρώτα τα μαθήματα αυτά και ΜΕΤΑ τα λέμε.
Συμφωνω απολυτα ασχολουμαι με την Ερασιτεχνικη αστρονομια..της οποιας στο μελλον σκεφτομαι να της αλλαξω επιθετο:D
Κβαντομηχανικη αστοφυσικη κοσμολογια...αυτα ειναι..θεωρια των παντων αρχη της αβεβαιοτητας-χαιζενμπεργκ..ολα τα λεφτα..:no1:
-----------------------------------------
Ναι, κι εμένα Κβαντομηχανική, Αστροφυσική, Βιοχημεία...ΚΑΝΤΕ πρώτα τα μαθήματα αυτά και ΜΕΤΑ τα λέμε.
Συμφωνω απολυτα ασχολουμαι με την Ερασιτεχνικη αστρονομια..της οποιας στο μελλον σκεφτομαι να της αλλαξω επιθετο:D
Κβαντομηχανικη αστοφυσικη κοσμολογια...αυτα ειναι..θεωρια των παντων αρχη της αβεβαιοτητας-χαιζενμπεργκ..ολα τα λεφτα..:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natalaki95

Νεοφερμένος

Η Natalaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγω παλι ειμαι ερωτευμενη με τα φιλολογικα!!! :inlove:Γι αυτο αποφασισα να γινω φιλολογος!:jumpy:Αλλα μην ανησυχειτε, θα γινω τελεια, το χω βαλει ΣΤΟΧΟ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top