Κοπάνες!

Κάνετε κοπάνες;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 226)
  • Συνέχεια

    Ψήφοι: 25 11.1%
  • Πού και πού

    Ψήφοι: 100 44.2%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 57 25.2%
  • Μία φορά μονο

    Ψήφοι: 19 8.4%
  • Δεν έχω κάνει και θέλω να κάνω

    Ψήφοι: 12 5.3%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 13 5.8%

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ότι ποινή θα σου επιβάλλουν για τη χρήση του κινητού την ώρα του μαθήματος, θα σου επιβάλλουν και για την κοπάνα.
Τί είναι καλύτερο λοιπόν?

Δεν έχω χρησιμοποιήσει το κινητό εν ώρα μαθήματος, κι ούτε σκοπεύω αν δεν υπάρχει σοβαρός λόγος (τα θρησκευτικά είναι σοβαρός λόγος:P). Αν τελικά το χρησιμοποιήσω, θα φροντίσω να μην φαίνεται:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
χμμ....η αληθεια ειναι οτι παρολο που ειμαι καλη μαθητρια εχω κανει στη δευτερα γυμνασιου καμια 5αρια κοπανες συνηθως για σχολικους αγωνες αλλα κ τις τελευταιες μερες πριν τις εξετασεις.στην τριτη εκανα παλι καμια 3αρια αλλα τωρα στο λυκειο τα βλεπω ζορικα τα πραγματα κ λεω να μην κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Συμφωνώ. Το μόνο που θα καταλάβεις είναι ότι έκανες μία απουσία παραπάνω. Δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι δεν μπορούν να κάτσουν 1-2 ώρες (το πολύ) παραπάνω στο σχολείο. Και το χειρότερο είναι ότι αυτοί που φεύγουν είναι αυτοί που δεν έχουν διαβάσει. Για κάτσε, κύριος. Εγώ όλο το βραδύ καθόμουν και διάβαζα και είσαι "καιγόσουν" στο Face. Εγώ διάβασα και θέλω να πω μάθημα.

Γαμώ το στανιό μου. :P

κατσε και πες,ποιος σε εμποδιζει?:P
εμεις παντως δεν εχουμε τετοια,καλοι και κακοι,ολοι μια παρεα ειμαστε και φευγουμε,δεν εχουμε διαχωρισμους σε τετοια.ολοι ειμαστε της κοπανας.:D
εμεις αυριο εχουμε τελευταια ωρα γυμναστικη και λεω να την κανω(το ειπα οτι ΔΕΝ θα κρατηθω μεχρι τα χριστουγεννα)αλλα ηδη ειμαι ψιλοαρρωστη και δε θελω να κανω γυμναστικη γιατι θα γινω χειροτερα.


Δεν έχω χρησιμοποιήσει το κινητό εν ώρα μαθήματος, κι ούτε σκοπεύω αν δεν υπάρχει σοβαρός λόγος (τα θρησκευτικά είναι σοβαρός λόγος:P). Αν τελικά το χρησιμοποιήσω, θα φροντίσω να μην φαίνεται :P:P

εμ τι,στα φανερα θα το εχεις?:P
εγω το εχω χρησιμοποιησει,ο σημαντικος λογος για μενα ηταν η φυσικη.:P
γενικα ο,τι παράπτωμα μπορει να γινει στο σχολικο περιβαλλον πρεπει να το εχω κανει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Πόσο θα'θελα να γυρίσω το χρόνο πίσω, να ξαναπάω το γυμνάσιο και το λύκειο από την αρχή και να ξεπατωθώ στις κοπάνες όπως τότε! Ήταν η πιο ωραία φάση από όλα στο σχολείο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
περσι η καθηγητρια τησ γεωμετρια πρωτη φορα με το τμημα μασ εκανε μαθημα τελη σεπτεμβριου:P
ολο κοπανεσ καναμε στο μαθημα τησ...φετοσ μαλλον σοβαρευτηκαμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Είναι Παρασκευή. Έχω ένα αρκετά δύσκολο πρόγραμμα, καθώς 4η, 5η και 6η ώρα έχω κατευθύνσεις: Μαθηματικά, Χημεία και Φυσική..... Φτάνει το διάλειμμα ανάμεσα σε 6η και 7η ώρα. Το κεφάλι μου κατακλύζουν διανύσματα, διαμοριακές δυνάμεις και αμέτρητες ασκήσεις καταστατικών εξισώσεων. Κοιτάζω το πρόγραμμα της επόμενης ώρας. Έχω θρησκευτικά. Δεν μου περνάει από το μυαλό καθόλου (μα καθόλου), ούτε μία στιγμή, να ΜΗΝ κάνω κοπάνα.....




:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazoulini

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θάσος (Καβάλα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Συνηθως κραταω τις απουσιες μου για την ανοιξη...Κατα τον Απριλη κανουμε με την παρεα μου καμια κοπανα και την αραζουμε για καφεδακι...εχουν ανοιξει κ οι καλοκαιρινες καφετεριες και το παιζουμε τουριστες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Κοπάνες, τι μου θυμήσατε τώρα.....Αξέχαστες εποχές! Στο γυμνάσιο και μέχρι τη α' λυκείου ήμουνα στο όριο. Από 'κει και μετά βρήκα το κόλπο και ενώ έκανα πολλές στο τέλος δεν είχα καμία απουσία (δεν ήμουνα απουσιολόγος και ούτε ανακάτεψα κανένα για να μη μου τις βάζει)! Σημείωση!: Ο λόγος δεν ήταν για να αποφύγω πιθανή εξέταση αλλά γιατί βαριόμουνα να κάνω μάθημα και προτιμούσα να πηγαίνω για μπιλιάρδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
μια φορά μόνο , στο ολοήμερο, είχα προτοπάρει το ps2 και την τελευταία ώρα είχαμε γυμναστική, οπότε την έκανα για σπίτι μου.

σε καταλαβαινω. Στη θεση σου το ιδιο θα εκανα :no1:
Αλλα μολις παρω το call of duty:modern warfare 2 θα το παιξω αρρωστως, και αμα δεν δουλεψει θα κανω κοπανα τισ τελευταιες 2-3 ωρες. Ειμαι εθισμενος στο call of duty
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Εγώ πάλι εκνευρίζομαι που δεν μπορώ να κάνω φέτος απουσίες,γιατί θέλω να τις "κρατήσω" για το τέλος...Πέρυσι,σαν παιδί κι εγώ είχα κάνει αρκετές,ειδικά κάτι πρωινά,σε κάτι εξοντωτικά δίωρα(ήταν πολύ γλυκός ο ύπνος...).:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Φετος ειμαι σοβαρος και εχω 1 απουσια παρακαλω :P aργοτερα βλεπουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αύριο θα φύγω τελευταία ώρα για να μην κάνω γυμναστική.Θα πάρω που θα πάρω απουσία γιατί δεν έχω χαρτί οπότε θα το εκμεταλλευτώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εγώ τώρα θα είχα τρεις απουσίες (όλες στη γυμναστική) αλλά η καλή (βλαμμένη) γυμνάστρια δεν μου έβαλε... (απλά είπε να πω στο πατέρα μου να πάρει τηλέφωνο...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
και εγω εχω μια απουσια λογω λεωφορειου:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Πόσοι θα ποστάρουν "σε χτύπησε;" :P

Εγώ 0 προς το παρόν γιατί μας τα πρήζουν και όποτε λείπει κάποιος παίρνουν σπίτι τηλέφωνο (λόγω γρίπης) -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
ούτε κι εγώ έχω κάνει φέτος γιατί δεν με παιρνει. Έχω χάσει πολλες μερες και έχω μείνει πίσω σε όλα τα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Πόσοι θα ποστάρουν "σε χτύπησε;" :P

Εγώ 0 προς το παρόν γιατί μας τα πρήζουν και όποτε λείπει κάποιος παίρνουν σπίτι τηλέφωνο (λόγω γρίπης) -.-
οχι με πατησε:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Χα! Τώρα έχω 7-9 αγγλικά. Αλλά θα πάω στις 8, να λουφάρω και λίγο ρε παιδιά. :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Χα! Τώρα έχω 7-9 αγγλικά. Αλλά θα πάω στις 8, να λουφάρω και λίγο ρε παιδιά. :who:
ειναι αναγκη να το μαθει ολο το φορουμ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g@ngster95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.
δεν εχω κανει ακομα αλλα θελω να κανω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top