Κοπάνες!

Κάνετε κοπάνες;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 226)
  • Συνέχεια

    Ψήφοι: 25 11.1%
  • Πού και πού

    Ψήφοι: 100 44.2%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 57 25.2%
  • Μία φορά μονο

    Ψήφοι: 19 8.4%
  • Δεν έχω κάνει και θέλω να κάνω

    Ψήφοι: 12 5.3%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 13 5.8%

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
δυο μηνες πριν τις πανελληνιες δεν πηγαινα σχολειο!!!!

αυτα ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
α γυμνασιου οχι
β γυμνασιου 2
γ γυμνασιου λιγες παραπανω
α λυκειου 6
β λυκειου 10
γ λυκειου 20 και να προσθεσω οτι μετα το Πασχα δεν πατησα σχολειο ως τις πανελληνιες

παντως ειχα ανοδικη πορεια στον αριθμο οσο περναν τα χρονια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliz

Νεοφερμένος

Η Eliz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
γυμνασιο-καμμια!!!
Α λυκειου-40(περιπου)
Β λυκειο-Πρεπει να ηταν γυρω στης 30!
Γ λυκειου-Εξαντλησα ολα τα περιθωρια!!Το κλασσικο!!χιχι!!! αν και αυτο δεν θεωρηται και κοπανα...τεσπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
48 αδικαιολογητες:fss::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εγώ σπάνια κάνω κοπάνες. Μόνο αν φύγει όλη η τάξη φεύγω κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ακομα οχι. Καθιστε τωρα αρχισαμε.:P Ασε που χεστηκα λιγακι. Στην προτελευταια ωρα 2 παιδια εφυγαν και οταν μπηκε μεσα ο καθηγητης ειπε λεει οτι αυριο θα τα πουν στο γραφειο.
Μπορει βεβαια να το ειπε ετσι, για να μας τρομαξει τωρα που ειναι αρχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STAXTOULA

Νεοφερμένος

Η STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
εμμ

εμενα 50 μου φαινονται καπως λιγες για 2 τετραμηνα :(

ετσι κραταω τις κοπανες για το τελος ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Μεχρι 3η Λυκειου αντε να ειχα κανει 2-3 ομαδικες μονο..

3η Λυκειου βεβαια οποτε ηθελα πηγαινα, οποτε ηθελα εφευγα:P Ειχα ρωτησει μαλιστα τον υπευθυνο μας ποσες απουσιες ειχα ακομη να κανω, και μου ειχε πει "Κανε δουλεια σου παιδακι μου":xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
στο γυμνασιο καποιεσ ομαδικεσ
περσι αρκετεσ
φετοσ καμια προσ το παρων...αλλα δεν αργουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εγώ στην α' και β' γυμνασίου είχα κάνει ελάχιστες... Στην γ' και στην α' λυκείου έκανα αρκετές, στη β' λυκείου ξέφυγα! :P Έφευγα σχεδόν κάθε Τετάρτη από τα Αγγλικά την τελευταία ώρα και σε κάποια φάση είχα κάνει ακριβώς ένα μήνα να πάω στα Αρχαία! :D Όταν ξαναπήγα η καθηγήτρια γούρλωσε τα μάτια της... "Πως από δώ εσύ;":lol: Το καλό/κακό είναι ότι δε μου πολυπερνάγανε τις απουσίες, όλο το τελευταίο δίμηνο δεν μπόρεσα να στριμώξω τον υπεύθυνο (δεν πολυπήγαινα και στο μάθημά του άλλωστε :P ) και τελείωσα τη χρονιά με μόλις 34 αδικαιολόγητες... Τόσες χαμένες ευκαιρίες... :'( Εντάξει στην γ' λυκείου μαζεύτηκα κάπως, έκανα καμιά δεκαριά κοπάνες (πριν αρχίσω να μην πηγαίνω καθόλου...) Πωπω τι θυμήθηκα τώρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
α γυμνασίου-Καμία
β γυμνασίου-Καμία
γ γυμνασίου-1
τώρα α λυκείου δεν εχω κάνει ολοκληρωμένη αλλά προχτές έκανα κοπάνα πρώτη ώρα και μετά πήγα σπίτι και είπα οτι δεν νιώθω καλα..χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
α γυμνασίου-Καμία
β γυμνασίου-Καμία
γ γυμνασίου-1
τώρα α λυκείου δεν εχω κάνει ολοκληρωμένη αλλά προχτές έκανα κοπάνα πρώτη ώρα και μετά πήγα σπίτι και είπα οτι δεν νιώθω καλα..χαχα
αμα ειναι να κανεις κοπανα για να πας σπιτι,ασ'το καλυτερα.+οτι πρεπει να λες στους γονεις σου ψεμματα και θα ανησυχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
ε καλά στο σχολείο μας παίρνουν τηλέφωνο αμά λήψουμε λόγω της γρίπης..οπότε έβαλα την μαμά μου να πει οτι δεν ένιωθα καλά και γύρισα σπίτι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
ε καλά στο σχολείο μας παίρνουν τηλέφωνο αμά λήψουμε λόγω της γρίπης..οπότε έβαλα την μαμά μου να πει οτι δεν ένιωθα καλά και γύρισα σπίτι..
:lol::lol::lol:
συγγνωμη που γελω,αλλα η κατασταση ειναι τραγελαφικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Δεν έχω κάνει και θέλω να κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω λεω οτι δε θα κανω μεχρι τα χριστουγεννα αλλα δεν ξερω αν θα τα καταφερω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
μια συμβουλη.καντε μερικες κοπανουλες οχι πολλες βεβαια αλλα καντε μερικες.Και γω τι καταλαβα που στο Γυμνασιο δεν εκανα σχεδον καθολου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
μια συμβουλη.καντε μερικες κοπανουλες οχι πολλες βεβαια αλλα καντε μερικες.Και γω τι καταλαβα που στο Γυμνασιο δεν εκανα σχεδον καθολου??

Γιατί τι καταλαβαίνεις αν κάνεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Γιατί τι καταλαβαίνεις αν κάνεις;:P

Συμφωνώ. Το μόνο που θα καταλάβεις είναι ότι έκανες μία απουσία παραπάνω. Δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι δεν μπορούν να κάτσουν 1-2 ώρες (το πολύ) παραπάνω στο σχολείο. Και το χειρότερο είναι ότι αυτοί που φεύγουν είναι αυτοί που δεν έχουν διαβάσει. Για κάτσε, κύριος. Εγώ όλο το βραδύ καθόμουν και διάβαζα και είσαι "καιγόσουν" στο Face. Εγώ διάβασα και θέλω να πω μάθημα.

Γαμώ το στανιό μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Γιατί τι καταλαβαίνεις αν κάνεις;:P
εχει τη γλυκα του οταν την κανεις με παρεα!!!:jumpy:ετσι που και που...δε λεω να γινεις κοπανατζης ..και παντα ημουν παιδι που διαβαζε αλλα ωραια ειναι να την κανεις που και που και οπως ειπα με παρεα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top