Κοπάνες!

Κάνετε κοπάνες;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 226)
  • Συνέχεια

    Ψήφοι: 25 11.1%
  • Πού και πού

    Ψήφοι: 100 44.2%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 57 25.2%
  • Μία φορά μονο

    Ψήφοι: 19 8.4%
  • Δεν έχω κάνει και θέλω να κάνω

    Ψήφοι: 12 5.3%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 13 5.8%

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Δεν ειμαστε για κοπανες απο 'δω και περα,οχι δεν ειμαστε :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
o Edward Cullen λεει οτι μια κοπανα που και που κανει καλο στην υγεια.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Τώρα που ουσιαστικά τελείωσε η χρονιά (γιατί μετά το Πάσχα σιγά μη καθόμαστε για μάθημα :P) ας κάνουμε έναν απολογισμό:p

Φέτος την τιμητική τους είχαν τα αρχαία.Δεν παλεύονται 6 ώρες αρχαία, ειδικά με την καθηγήτρια μου έχουμε..Γι' αυτό και εμείς απλά φεύγαμε όταν βαριόμασταν :p..Βέβαια αυτή είναι τόσο κομπλεξική που ήθελε να μας δώσει αποβολές, αλλά κάθε φορά τη γλυτώναμε γιατί γενικά είμαστε καλά παιδιά :p...Βέβαια το πιο χοντρό κατσάδιασμα το τρώω εγώ γιατί είμαι και απουσιολόγος (αλλά τους το έχω ξεκαθαρίσει, τα αρχαία δε μου κινούν το ενδιαφέρον καθόλου:p). Όποιος γελάει τελευταίος όμως γελάει καλύτερα, οπότε το μπούλο θα το πάρουμε στις εξετάσεις αλλά δε βαριέσαι..Εμείς να είμαστε καλά και θα γράψουμε στα άλλα 100 :D

Αυτή την εβδομάδα δεν κάναμε καθόλου αρχαία :D

Όχι ψέματα, κάναμε τη Δευτέρα αλλά εγώ είχα πλακωθεί στην Άλγεβρα:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Έχω φύγει μέχρι στιγμής σε μια ώρα άλγεβρας που κάναμε βαρετές επαναλήψεις και σε ένα μάθημα γερμανικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
απολογισμος...ας κανω κι εγω :D
γυμναστικη,αγγλικα,ιστορια,χημεια και μπορει και οικονομια,δεν ειμαι σιγουρη :D που και να μην εχω κανει,θα κανω τωρα,μετα το πασχα.εχω μεχρι τις 45 περιθωριο για 14 κοπανες νομιζω :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Απολογισμός(μιας και ήμουν οικονομικών φέτος):

2 πρώτες ώρες φιλόλογος.
1 πρώτη ώρα μαθηματικά(γωμετρία νομίζω)

Παραλίγο:

1 ώρα γαλλικά
1 ώρα αγγλικά

Του χρόνου όμως το πρόγραμμα προβλέπεται γεμάτο από κοπάνες.Τώρα που πήραμε μπρος ποιος μας πιάνει! Δε το συζητώ ότι θα κάνουμε πολλές ακόμη μετά το Πάσχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Εγώ 3 στα Γαλλικά, 2 στα Μαθηματικά κι αλλη μία δεν θυμάμαι που. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ΧΜ....κοπανες!
μπορει να πηγαινα, να εκανα 2 ωρες μαθημα και μετα να εφευγα..ή να πηγαινα απο την 3η ωρα!το σπαστικο ειναι οτι πρωτες ωρες ειχαμε κατευθυνση αλλα νταξει τελευταια χρονια,ας κανω και εγω:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Αμάν ρε Μαρία ξεχνάς τις κοπάνες; Ντροπή σου δηλαδή!:P Τι λες για τη βδομαδα/ες μετά το Πάσχα; Εγώ θα κάνω σίγουρα παρέα με τον Παύλο! Θα βάλουμε την Αναστασία την Αννούλα την Αλίκη την Ειρήνη την Ελένη και τη Βίκυ να παίρνουν την ύλη. Και όποια από αυτές θέλει ας έρχεται! Πλάκα θα χει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Η καλυτερη κοπανα που εχω κανει ηταν η σημερινη:

ειχαμε αγγλικα 2-4.μαζευομαστε και οι 4 και περιμενουμε.παει 3 η ωρα,πουθενα η καθηγητρια.λεμε τι να κανουμε,παμε για καφε μεχρι τις 4 γιατι ειχαν μαθημα οι 2 κοπελες.

παμε στην καφετερια κι εκει που ειμαστε ετοιμοι να παραγγειλουμε με παιρνει τηλεφωνο η μανα μου και λεει "που ειστε?με πηρε η καθηγητρια τηλεφωνο οτι δνε πηγατε,σας ψαχνει,που ειχατε μαθημα με την ταδε την 1 ωρα!να πατε αμεσως στο φροντιστηριο να κανονισετε τις ωρες!".σηκωνομαστε αρον-αρον,παιρνουμε 4 σοκολατες στο χερι που τις βαφτισαμε νηστίσιμες(:P) και παμε στο φροντιστηριο.

φτανουμε,ψαχνουμε να βρουμε την αγγλικου,πουθενα.ουτε σε ταξεις ουτε σε τουαλετες.παμε στο γραφειο,καθομαστε μεχρι τις 4.05 και μετα φευγουμε,αφηνοντας ενα απλο σημειωμα που λεει "εμεις να φευγουμε σιγα-σιγα!" με τα ονοματα μας απο κατω :D

[δεν ξερω αν κανω καλα που το ποσταρα αυτο,γιατι η καθηγητρια τριγυριζει στο σαϊτ :D]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wraiozilh

Νεοφερμένος

Η rosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
περισυ νομιζω εκανα μονο μια
φετοσ εχω κανει αρκετες
αλλα μονο σε εξειρετικεσ περιπτωσεισ γιατι κοιτα
κατευ8υνσησ με τπτ δεν 8ελω να μεινω πισω
αλλα απο την αλλη στα απλα μα8ηματα γενικησ
δεν υπαρχει λογος να κανεισ κοπανα γιατι δεν γινεται κ πολυ μα8ημα.
οποτε μενουν μερικεσ φορεσ που εχεισ ενα κενο κ μετα γυμναστικη οποτε την κανεισ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jewish Boy

Νεοφερμένος

Ο Ανθρωπος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Πού και πού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Βασικά δεν μου αρέσει να κάνω κοπάνες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
δεν εχω κανει ακομα, αλλα θελω παρα πολυ να κανω!!!! το σχολειο μας ομως ειναι πολυ αυστηρο... (σνιφ)...τωρα παει, αλλες 9 μερες μας μενουν ( μεχρι να τελειωσουν τα σχολεια...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Εχω κανει.
Ειδικα φετος.
Ιστορια πρωτες ωρες.
Μια χαραα.
Ηλιθια καθηγητρια.
Μας μιλουσε και κοιταγε τον γειτονα.
Μας τα ειχε πριξει κι ολας.
Μπρρρ.

edit:Επιπλεον φευγει του χρονου,το ιδιο και η μαθηματικος.
Εεεε σαν μια μεγαλη αγαπη που κρυβουμε(εγω και μια αλλη κοπελια)στη μαθηματικο,
θελησαμε να της παμε καποιο δωρο.
Και ειπαμε οτι πρεπει να παμε και στην αλλη.
Της παμε το δωρο(της ιστορικου) και καθοταν και μας ελεγε οτι και καλα θα βαθμολογησει οσο το δυνατον πιο επιεικως.
Λες και μας ενοιαζε ποσο θα μας βαλει.
Πολυ μου την εσπασε.
Ντξ τωρα το ξεπερασα.
Και τη γραφω κανονικοτατα.
Οπως παντα δηλαδη.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Όταν ήμουν Α, Β, Γ Λυκείου του έδινα και καταλάβαινε. Έκθεση κοπάνα 1/2 και μερικές φορές ιστορία που είχαμε ένα μ****α. Κόντευα να μείνω από τις κοπάνες. Όλοι κρατούσαν τις απουσίες για τον τελευταίο μήνα πριν τις πανελλήνιες κι εγώ πήγαινα σχολείο καθώς ήμουν στο όριο. Ζήτημα να ήμασταν τότε 5 παιδιά στην τάξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Πρωτη κοπανα για φετος :jumpy: ημουν πολυ κουρασμενη δεν με περναν τα ποδια μου... ετσι κοιμηθηκα λιγες ωριτσες παραπανω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Δεν έχω κάνει ποτέ κοπάνα.:D Δεν καταλαβαίνω γιατί να κάνω κοπάνα.Ειδικά στο γυμνάσιο μια μέρα είχαμε τελευταία ώρα γεωγραφία και είχαν "ψηθεί" όλοι να φύγουν (χωρίς λόγο) και να μην κάνουν γεωγραφία.10 λεπτά πριν χτυπήσει το κουδούνι για να φύγουμε εγώ τους έλεγα:"Όχι,δεν θέλω να φύγω" και έλεγαν συνέχεια ότι είμαι "κότα" και ούτε μια κοπάνα δεν μπορώ να κάνω.Και στο τέλος μαζί με εμένα έμειναν άλλα 5 παιδιά το ένα εκ των οποίων μόλις μπήκε ο καθηγητής στην τάξη άρχισε να κλαίει επειδή δεν έφυγε. :P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Δεν έχω κάνει ποτέ κοπάνα.:D Δεν καταλαβαίνω γιατί να κάνω κοπάνα.Ειδικά στο γυμνάσιο μια μέρα είχαμε τελευταία ώρα γεωγραφία και είχαν "ψηθεί" όλοι να φύγουν (χωρίς λόγο) και να μην κάνουν γεωγραφία.10 λεπτά πριν χτυπήσει το κουδούνι για να φύγουμε εγώ τους έλεγα:"Όχι,δεν θέλω να φύγω" και έλεγαν συνέχεια ότι είμαι "κότα" και ούτε μια κοπάνα δεν μπορώ να κάνω.Και στο τέλος μαζί με εμένα έμειναν άλλα 5 παιδιά το ένα εκ των οποίων μόλις μπήκε ο καθηγητής στην τάξη άρχισε να κλαίει επειδή δεν έφυγε. :P:lol:

Και σε μας πρόπερσι είχαμε Παρασκευή τελευταία ώρα Ιστορία και ήθελαν όλοι να την κοπανήσουν! Οι περισσότεροι αρχικά ήταν υπέρ όμως τελικά μόνο 5-6 την έκαναν!!:D:P
Δεν έχω κάνει κοπάνα και ούτε θέλω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Το "σπανια" ειναι σχεδον πρωτο... ο θεε μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top