Κοπάνες!

Κάνετε κοπάνες;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 226)
  • Συνέχεια

    Ψήφοι: 25 11.1%
  • Πού και πού

    Ψήφοι: 100 44.2%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 57 25.2%
  • Μία φορά μονο

    Ψήφοι: 19 8.4%
  • Δεν έχω κάνει και θέλω να κάνω

    Ψήφοι: 12 5.3%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 13 5.8%

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Στην έκτη δημοτικού πήγαινες μόνος σου για μπάνιο ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
τελικα οταν εκανα κοπανα στη γιορτη της 17 νοεμβρη δεν πηρα απουσιες!!:Dεγραψαν ολους τους αλλους στο απουσιολογιο εκτος απο μενα!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*school_brick*

Νεοφερμένος

Η *school_brick* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
τελικα οταν εκανα κοπανα στη γιορτη της 17 νοεμβρη δεν πηρα απουσιες!!:Dεγραψαν ολους τους αλλους στο απουσιολογιο εκτος απο μενα!:jumpy:

αυτο καλη μ λεγεται κωλοφαρδια:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
και πολυ μεγαλη μαλιστα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μόνο κοπάνα δεν θεωρώ πάντως την απουσία από ανάλογες γιορτές. Σαν και την 28η, που ενώ τα παιδιά μιλούσαν και προσπαθούσαν να ακουστούν, όλοι από κάτω έστελναν μηνύματα και συζητούσαν λες και βρίσκονταν σε καφετέρια ένα πράγμα.

Δύο απουσίες στο κάτω κάτω για να ακούσουμε ό,τι ακούμε χρόνια τώρα και το αποτέλεσμα να είναι απλά η ανάγκη αλλαγής κάρτας. Ποιο το δίδαγμα των ημερών στην τελική; Τι μένει στα κεφάλια των ''μαθητών''; Θα μου πείτε, να μπορούσε και κάτι να μείνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Φέτος πρέπει να χω φτάσει στις 35:hmm: κάπου εκεί πάντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μόνο κοπάνα δεν θεωρώ πάντως την απουσία από ανάλογες γιορτές. Σαν και την 28η, που ενώ τα παιδιά μιλούσαν και προσπαθούσαν να ακουστούν, όλοι από κάτω έστελναν μηνύματα και συζητούσαν λες και βρίσκονταν σε καφετέρια ένα πράγμα.

Δύο απουσίες στο κάτω κάτω για να ακούσουμε ό,τι ακούμε χρόνια τώρα και το αποτέλεσμα να είναι απλά η ανάγκη αλλαγής κάρτας. Ποιο το δίδαγμα των ημερών στην τελική; Τι μένει στα κεφάλια των ''μαθητών''; Θα μου πείτε, να μπορούσε και κάτι να μείνει...

2; 7 απουσίες όταν λείπεις από γιορτή.
Πάντως σε μας δεν παίζει αυτό που περιγράφεις στην 1η παράγραφο, γίνονται πολύ όμορφες γιορτές (με αρκετά τραγούδια και προβολές) οπότε οκ, αν κάποιος δεν ενδιαφέρεται, απλά λουφάζει και βγάζει τον σκασμό. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Φέτος πρέπει να χω φτάσει στις 35:hmm: κάπου εκεί πάντως..

35 κοπανες κιολας??:!: εγω μονο 3 εχω!:P
πως τα καταφερες??τι θα κανεις την ανοιξη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ναι, όμως μιλάω για την επαρχία κυρίως, όπου κατά βάση δεν υπάρχει η δυνατότητα ενορχήστρωσης ή έστω σωστής οργάνωσης. Εδώ την πρωτοβουλία αναλαμβάνουν ορισμένοι καθηγητές με τη συνεργασία συγκεκριμένων μαθητών, και μπράβο τους από εμένα. Αλλά μέχρι εκεί. Όταν το ακροατήριο δεν είναι ώριμο και έτοιμο να ακούσει, δυστυχώς η προσπάθειά τους απευθύνεται αποκλειστικά σε 10-20 (και πολλά λέω) άτομα.

** Δύο οι απουσίες και τέσσερις στην 28η, αν δεν απατώμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
35 κοπανες κιολας??:!: εγω μονο 3 εχω!:P
πως τα καταφερες??τι θα κανεις την ανοιξη???

εκ των οποίων οι 7 επειδή είμανε άρρωστός.Καθαρά για κοπάνες δεν έχω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
** Δύο οι απουσίες και τέσσερις στην 28η, αν δεν απατώμαι.

εμας ειναι κανονικα 7 σε καθε γιορτη.

εκ των οποίων οι 7 επειδή είμανε άρρωστός.Καθαρά για κοπάνες δεν έχω:)
αααα κριμα το παιδακι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Όχι..Ποτέ έως τώρα..Έχω ακόμα.Τώρα μπήκα στο Γυμνάσιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ναι, όμως μιλάω για την επαρχία κυρίως, όπου κατά βάση δεν υπάρχει η δυνατότητα ενορχήστρωσης ή έστω σωστής οργάνωσης. Εδώ την πρωτοβουλία αναλαμβάνουν ορισμένοι καθηγητές με τη συνεργασία συγκεκριμένων μαθητών, και μπράβο τους από εμένα. Αλλά μέχρι εκεί. Όταν το ακροατήριο δεν είναι ώριμο και έτοιμο να ακούσει, δυστυχώς η προσπάθειά τους απευθύνεται αποκλειστικά σε 10-20 (και πολλά λέω) άτομα.

** Δύο οι απουσίες και τέσσερις στην 28η, αν δεν απατώμαι.

Ενορχήστρωση κι εσύ, λες και έχουμε καμιά φιλαρμονική :P
Κλασσική κιθάρα, μπουζούκι, αρμόνιο και τα παιδιά από την χορωδία να τραγουδάνε. ^^ Κρίμα πάντως που δεν είναι πρόθυμοι να παρακολουθήσουν. :/

Εμάς κάθε γιορτή είναι 7 απουσίες, ανεξάρτητα το πόσο θα κρατήσει.

Κοπάνες φέτος παραδόξως δεν έχω κάνει ακόμα. Έχω 7 απουσίες από μια μέρα που έχασα ολόκληρη λόγω σακατέματος στο μπαλλέτο απλά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Φέτος έχω πολλές απουσίες, παρόλο που είναι αρχή της χρονιάς...28 έχω, και οι 4 μέρες ήταν από αρρώστια..Δυστυχώς άμα ξαναρρωστήσω θα αναγκαστώ να περιορίσω τις κοπάνες την άνοιξη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ενορχήστρωση κι εσύ, λες και έχουμε καμιά φιλαρμονική :P
Κλασσική κιθάρα, μπουζούκι, αρμόνιο και τα παιδιά από την χορωδία να τραγουδάνε. ^^ Κρίμα πάντως που δεν είναι πρόθυμοι να παρακολουθήσουν. :/

Εμάς κάθε γιορτή είναι 7 απουσίες, ανεξάρτητα το πόσο θα κρατήσει.

Κοπάνες φέτος παραδόξως δεν έχω κάνει ακόμα. Έχω 7 απουσίες από μια μέρα που έχασα ολόκληρη λόγω σακατέματος στο μπαλλέτο απλά..

Ναι, για εμάς το αρμόνιο που λες ενορχήστρωση λέγεται. Άκου με. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τι να γίνει, το σχολείο μας, βασικά τώρα που το σκέφτομαι η χρονιά μας, είναι των τεχνών* και των αθλημάτων, εσείς είστε τα μυαλά, σους. :P

*τα όργανα τα παίζουν παιδιά, γιαυτό το λέω. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Εγώ πάλι τις χρησιμοποιούσα όλες τις απουσίες μου μέχρι το τέλος της χρονιάς. Είτε σε κοπάνες ολοήμερες (με φίλους κτλ) ή πρώτες/τελευταίες ώρες...Εφόσον σου αναλογούν ορισμένες απουσίες γιατί να μην της χρησιμοποιήσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Mέχρι στιγμής, 1 ώρα φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Λοιπόν είχα γράψει ότι είχα κάνει μια-δυο που δεν θεωρούνται ακριβώς κοπάνες αλλά έστω...

Οπότε να προσθέσω μία που έκανα την παραπροηγούμενη Παρασκευή, την ώρα του ΚΠΑ και έκτοτε δεν έχω ξαναπατήσει το πόδι μου στο σχολείο. Αύριο ξαναπάω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Λοιπόν είχα γράψει ότι είχα κάνει μια-δυο που δεν θεωρούνται ακριβώς κοπάνες αλλά έστω...

Οπότε να προσθέσω μία που έκανα την παραπροηγούμενη Παρασκευή, την ώρα του ΚΠΑ και έκτοτε δεν έχω ξαναπατήσει το πόδι μου στο σχολείο. Αύριο ξαναπάω. :P

Μμμ, τι καλα, κι εγω ψηνομαι.
Δεν μπορω πια!
Ουτε την μουρη του δεν μπορω να βλεπω!
Με εχει καημο ο μπουλης!
Πφ. -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top