Κοπάνες!

Κάνετε κοπάνες;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 226)
  • Συνέχεια

    Ψήφοι: 25 11.1%
  • Πού και πού

    Ψήφοι: 100 44.2%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 57 25.2%
  • Μία φορά μονο

    Ψήφοι: 19 8.4%
  • Δεν έχω κάνει και θέλω να κάνω

    Ψήφοι: 12 5.3%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 13 5.8%

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Στο σχολείο μας όποιος κάνει κοπάνα τρώει ποινολόγιο και μονοήμερη(για την μονοήμερη νομίζω).
Γι'αυτό και όλοι καταφύγαμε στις "πρώτες" κοπάνες. Δεν πας πρώτη δεύτερη ώρα και θεωρείται πώς καθυστέρησες. Πώς είναι οι αργοπορημένοι της πρώτης ώρας; μόνο που σε εμάς περιλαμβάνει και δεύτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ε αφου τρωτε προστιμο για τις τελευταιες ωρες,ας πατε να ζητησετε αδεια ισχυριζομενοι ψυχοσωματικους πονους.:Pεμεις αυτο κανουμε,παιρνουμε αδεια για να την κοπανησουμε,αν δεν τις κανουμε ομαδικες και ειναι ο καθεις για την παρτη του.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
εκανα σπανια κοπανες και η αληθεια ειναι πως το μετανιωσα..οποτε παιδια καντε κοπανες!!!

Αυτες οι στιγμες μενουν, καλως ή κακως, απο τα μαθητικα τα χρονια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Ω, έκανα αρκετές!! :P
Κυρίως στο Λύκειο...
Βασικά στην 2α κ στην 3η Λυκείου σταμάταγα λίγο πριν το όριο!!
-----------------------------------------
εκανα σπανια κοπανες και η αληθεια ειναι πως το μετανιωσα..οποτε παιδια καντε κοπανες!!!

Αυτες οι στιγμες μενουν, καλως ή κακως, απο τα μαθητικα τα χρονια![/quote]

=+10000000000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavl0s

Νεοφερμένος

Ο Pavl0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εγω την πεμπτη που μας περασε την εκανα (οπως και ολη η ταξη μας και αλλα 2 τμηματα) για σπιτι :P ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
ε αφου τρωτε προστιμο για τις τελευταιες ωρες,ας πατε να ζητησετε αδεια ισχυριζομενοι ψυχοσωματικους πονους.:Pεμεις αυτο κανουμε,παιρνουμε αδεια για να την κοπανησουμε,αν δεν τις κανουμε ομαδικες και ειναι ο καθεις για την παρτη του.:P
Εμάς ειδοποιούν τους γονείς μας και έρχονται και μας πέρνουν.

Προσωπικά τώρα τελευταία δεν τις πολυχρειαζόμαστε τις κοπάνες μιας και όλο πεντάωρα και τετράωρα κάνουμε, αφού λείπει η φιλόλογος. Μας είχε σε όλα τα φιλολογικά οπότε κάνουμε ζωή χαρισάμενη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MixalisRodos

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Στην έκτη δημοτικού πήγαινες μόνος σου για μπάνιο ε;
Mε την μητερα μου πηγαινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Eγώ φέτος έχω κάνει μόνο μία ομαδική.Επειδή όμως παραλίγο να μας δώσουν αποβολή,δε μας παίρνει να κάνουμε άλλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Καλά εγώ κάθε χρόνο κάνω 60+ δικαιολογημένες απουσίες οποτε δεν έχω και πολλά περιθώρια για κοπάνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
εγω στο γυμνασιο εκανα μονο στα μαθηματικα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εγω ουτε εχω κανει ουτε θελω να κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει αλλά μου την σπάει το κράξιμο μετά:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Ναι κάνω:redface:
Ειδικά απο τα μέσα της χρονιάς!Συνήθως πρώτες/τελευταίες ώρες,ώρες διαγωνισμάτων,αν απεργούν καθηγητές(πχ να έχουμε μάθημα μετά απο 3 ώρες κενό...εκεί προτιμώ να πάρω μια απουσία και να κάνω ό,τι θέλω μετά,παρά να περιμένω :P)
Χτες κάναμε και μια ομαδική και σήμερα τ'ακούσαμε για τα καλά :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Ναι ακριβώς και εμείς.. Πω πω αμάν πια αν ήταν έτσι να μην τις λέγανε κοπάνες να τις λέγανε φεύγω με άδεια -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Χαχαχα...το απαγορευμένο ελκύει όμως!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Φέτος έκανα πάρα πολλες κοπάνες, μιας και του χρόνου δε θα' χω τη δυνατοτητα λογω Παννεληνιων. :redface:
Εκανα ΠΟΛΛΕΣ απο πρωτες ωρες, ειτε επειδη κοιμομουν, είτε επειδη δε ειχα ορεξη να κανω μαθημα, εκανα κοπανα παιρνοντας "αδεια" επειδη και καλα ποναγε η κοιλια μου, ολοημερες κοπανες, απο περιπατους κοπανες. Πφφφ...πολλες γενικα. Φετος γεμισα απουσιες, πρεπει να εχω κανει γυρω στις 56 αδικαιολόγητες.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Εντάξει δεν τις λες και άπειρες! Μια χαρά είσαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ε αμα ηταν απειρες θα ειχα μεινει.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Tην πρώτη μου κοπάνα την έκανα πριν μια βδομάδα! Ολη η τάξη έφυγε την τελευταία ώρα γιατί την έκτη είχαμε κενό και δεν αντεχόταν να καθίσουμε και την 7η που είχαμε επιλογές, οπότε, ναι, έκανα ΚΟΠΑΝΑ:D!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Αν βγάζεις καλό Μ.Ο. δεν σε αφήνουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top