Κοπάνες!

Κάνετε κοπάνες;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 226)
  • Συνέχεια

    Ψήφοι: 25 11.1%
  • Πού και πού

    Ψήφοι: 100 44.2%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 57 25.2%
  • Μία φορά μονο

    Ψήφοι: 19 8.4%
  • Δεν έχω κάνει και θέλω να κάνω

    Ψήφοι: 12 5.3%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 13 5.8%

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ε οχι ρε ειπαμε, δε ειχα σκοπο να περασω το οριο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
που και που κανω ...ειδικα σε μαθηματα που δεν παιζονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Τώρα ειδικα που μεγαλωσε και το οριο;! Αντε γεια! Υπνος μεχρι τις 10!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
10?? και πιο μετα μη σου πω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

busted

Νεοφερμένος

Ο busted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εχω μαζεψει 145 απουσιες φετος να ναι καλα η μανα μου που δικαιολογει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanasis

Νεοφερμένος

Ο tanasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
για τα χρονια που περασαν λιπαμε για τις απουσιες που δεν εκανα:(...ε δε θα ηταν 10 20 για καθε χρονια...συνηθως ευτανα 90 100..συγα μη δεν εκανα κοπανες για να ακουγα τον καθε ενα να λεει οτι νανε:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Μόνο στη 3η Λυκείου. Την κοπανούσαμε 2 τελευταίες ώρες και πηγαίναμε G-net για Left 4 Dead.:P

Επίσης 2 φορές την εβδομάδα φεύγαμε από το μάθημα και κάναμε γυμναστική με τη Β Λυκείου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Έχω 46 απουσίες όλες αδικαιολόγητες. Είναι 4 ολόκληρες μέρες που έκανα κοπάνα και οι άλλες είναι διάφορες ώρες που άργησα ή έφυγα ή δεν είχα φόρμα. Πάντως οι κοπάνες έχουν τη φάση τους. Όταν κάποιες μέρες βρεθήκαμε έξω από το σχολείο και είπαμε να μην πάμε μάθημα αλλά κάπου αλλού ήταν πολύ ωραία. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dang

Νεοφερμένος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ φέτος έφτασα αίσιος τις 50... απο αυτές μονο οι 7 είναι δικαιολογημένες! Οι υπόλοιπές είναι μονόωρες σε κάτι θρησκευτικά, αγγλικά και Μαθ. Κατεύθυνσης (που έχουμε μια φορά την εβδομάδα πρώτη ώρα). Αλλά 7ωρη κοπάνα δεν έχω κάνει ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CSX2033

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Αν και έκανα 80-90 απουσίες από κοπάνες μου φάνηκαν πολύ πολύ λίγες.:whistle: Καλά που άρχισα Μάρτιο κιόλας να κάνω κοπάνες γιατί αν άρχιζε Σεπτέμβρη δεν θα μπορούσα να συγκρατηθώ και να μην κάνω κι άλλες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Μπορώ να πω στο θέμα ότι δε διστάζω να κάνω κοπάνα αρκεί να υπάρχει μια προϋπόθεση: Ότι θα λείψω όλη τη μέρα ή θα πάω όλη τη μέρα. 80-90 καλές είναι....Που να δεις περισσότερες, αλλά ευτυχώς που έκαναν τα στραβα μάτια οι καθηγητές. Πολύ καλό παιδί....πολύ καλός μαθητής...αλλά λείπει συνέχεια μου λένε. Κυρίως κάνω στο πρώτο τρίμηνο και μετά δεν έχω περιθώριο για το δεύτερο ή το τρίτο (πέρυσι αναγκάστηκα να πάω σερί όλο το τρίτο τρίμηνο γιατί ήμουν στο όριο). Δεν είναι καλό πράγμα (πήρα 5 στο διαγώνισμα θρησκευτικών εξαιτίας των απουσιών) αλλά δε διαφωνώ στο να γίνονται με μέτρο.
Και είναι όντως λίγες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
εαν ισχύει και για το πανεπιστήμιο
οουυυυυυυυυυυυ, κάθε μέρα!!!χαχααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Εγω ειχα λιωσει στις κοπανες παντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
εγώ ήμουν συνεπές παιδί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
φετος μονο εχω κανει τεσσερις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Nothing

Νεοφερμένος

Η - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καμιά φορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
εγω παντως δεν παταγα ποτε τις πρωτες ωρες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
μονο οταν ειμαι αρρωστος
αλλα μερικες φορεσ βαριεμαι και δεν παω καθολου
αλλα δεν φευγω αν εχω παει
ουφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Στο γυμνάσιο δεν έκανα σχεδόν καθόλου κοπάνες, εκτός από 1-2 φορές, όταν με ολόκληρο το τμήμα πηγαίναμε να παρακολουθήσουμε τους αγωνες της ομάδας μπασκετ του σχολείου, οπότε και οι απουσίες τελικά δεν καταχωρούνταν. Μπορεί να τελείωνε η χρονιά κι εγώ να είχα μόλις 6-7 απουσίες. Στο λύκειο έφευγα κάποιες φορές την τελευταία ώρα στη γυμναστική ή τα αγγλικά. Στη γ' στο δεύτερο εξάμηνο, μετά τον ιανουάριο, έφευγα στις 3-4 τελευταίες ώρες κάπου στα μέσα της εβδομάδας, τετάρτη συνήθως, στη γενική παιδεία, για να ξεκουράζομαι..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Στο γυμνάσιο δεν έκανα ούτε μία φορά.
Στην Α λυκείου έκανα 2-3 φορές.
Στην Β λυκείου έκανα περισσότερες επειδή δεν προλάβαινα να φάω στα διαλείμματα. :D Επίσης πολλές φορές δεν πήγαινα στην χημεία γενικής επειδή γινόταν μπάχαλο και η καθηγήτρια δεν μπορούσε να επιβάλλει την τάξη, οπότε που έσπαγαν τα νεύρα.
Στην Γ λυκείου δεν έκανα πολλές, μόνο μερικές φορές έφευγα τις τελευταίες ώρες για να διαβάσω, κυρίως την Τετάρτη που είχαμε επιλεγόμενο. Στην Γ έλειπα συχνά επειδή ήμουν συνέχεια άρρωστη, οπότε ούτως ή άλλως δεν με έπαιρνε να κάνω και πολλές απουσίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top