Twilight-Λυκόφως

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Είναι όμως πώς να το κανουμε πιο γοητευτικος από χορτοφάγο βρυκόλακα.
Άποψή μου

Ε οχι ρε.
Τι πιο σεξι απο εναν κρυο, πεινασμενο, αγριο, νεκρο(!) βρικολακα;
Αχ μονο με την ιδεα, ανατριχιαζω.:xixi:
Ο Τζεικομπ ειναι ενα ανωριμο παιδαρελι που οταν νευριαζει γινεται λυκος. Σιγα τα αυγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Το πόστ της Κότας λέει και το ''άποψη μου''
Ο καθένας τα γούστα του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Φυσικα και αποψη σου, οπως και η δικη μου για τον Εντ.
Σχολιασα απλα. Συζητηση γινεται. Δεν ειναι απαραιτητο να συμφωνουμε ολοι.(και καλυτερα ετσι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ TRAILER
Θα το κατεβασουν οποτε σπευσατε!!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=x1ZOUbw7A84[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Πωωωωωωωωωω! Μιλάμε πορώθηκα νομίζω πως αν το έβλεπα σε σινεμα θα τσίριζα σαν 15 χρονο. Μαμεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Tελεια ταινία...Τον πρωτο καιρο ειχα μεγαλη πορωση! Και αυτος ο Εντουαρτ -αχ- τι θεοσ!!!
Μπαι δε γουει, την εχω δει πανω απο 20 φορες την ταινια...
Μου αρεσε παρα πολυ το κονσεπτ με τους βρυκολακες και την θνητη που ερωτευεται εναν απο αυτους...
Εχω διαβασει και τα 4 βιβλια της σειρας-το4ο στα αγγλικα γιατι δν εχει βγει ακομα στη γλωσσα μας-
Αναμενουμε τη Νεα Σεληνη...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Κάνε αναζήτηση για new moon trailer και εμφάνιση αποτελεσμάτων κατά newest. Φυτρώνουν από παντού. proudqueen αυτό που είχες βάλει χθες δεν ηταν το "μεγάλο", είδες την extended edition? Μιλάμε τέλειο, τον λάτρεψα τον σκηνοθέτη για το πως το παρουσίασε και για το ότι προσέθεσε περισσότερη δράση με τους Volturi.
Αναμένω Νοέμβρη περιπαθώς XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Ναι το ειδα
Οριστε οσοι προλαβουν παλι

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=H-aCEQhZL68[/ame]

Στην τελευταια σκηνη που τον πεταει ο βρωμο Φελιξ στα σκαλια πωωω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ναι το ειδα
Οριστε οσοι προλαβουν παλι

https://www.youtube.com/watch?v=H-aCEQhZL68

Στην τελευταια σκηνη που τον πεταει ο βρωμο Φελιξ στα σκαλια πωωω :(

Φαίνεται πως θα είναι τέλεια η ταινία. Ανυπομονώ.:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Θεε μου!!!!Θ ε ε μ ο υ!
Θελω να την δω τωωωωρα. Καλα τι ηταν το ξυλο με τους Βολτουρι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Πολύ ξύλο:!:
Λες να έχει πιο βία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Πολύ ξύλο:!:
Λες να έχει πιο βία?

Ουυυυ ουτε συζητηση. Θα ειναι σιγουρα ανω των 18.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Επειδή (ξανά-) είδα για 9386729652956 φορά το twilight έχω να κάνω μία ερώτηση:

Εκεί που λέει η Μπέλα ότι ονειρεύτηκε για πρώτη φορά τον Έντουαρντ (αχχχχ :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove: ), τον ονειρεύτηκε πραγματικά ή τον είδε μπροστά της κι αυτός μετά έφυγε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Επειδή (ξανά-) είδα για 9386729652956 φορά το twilight έχω να κάνω μία ερώτηση:

Εκεί που λέει η Μπέλα ότι ονειρεύτηκε για πρώτη φορά τον Έντουαρντ (αχχχχ :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove: ), τον ονειρεύτηκε πραγματικά ή τον είδε μπροστά της κι αυτός μετά έφυγε?
Πρέπει να ήταν η μέρα που είχε πάει ο Έντουαρντ για πρώτη φορά σπίτι της το βράδυ και αυτή εκείνη τη βραδιά τον είχε ονειρευτεί και είπε το όνομά του στον ύπνο της. Έτσι είναι στο βιβλίο. Τώρα στην ταινία, μάλλον θα τον ονειρεύτηκε, αλλά αυτός ήταν και στο δωμάτιό της και τον είδε και μόλις ξύπνησε, αλλά θα νόμιζε ότι είναι ακόμα το όνειρο!:P


Είδα το τρέιλερ!!!!!!!!!!!! ΤΕΛΕΙΟ!!!!:jumpy: ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!!!!:jumpy: Η Νέα Σελήνη η ταινία θα είναι πολύ καλύτερη από το Λυκόφως!!!! (Αν και στα βιβλία νομίζω ότι είναι καλύτερο το Twilight...) Δεν μπορώ να περιμένωωωωωω!!!!!:jumpy::jumpy:


Σήμερα έχει η Bella γενέθλια!!!! Κλείνει τα 22 ανθρώπινα (:P) χρόνια της!!!!
Χρόνια πολλά Μπέλλα!!!!! Ό,τι επιθυμείς!!! (αλλά τι παραπάνω να θέλει από το να είναι βαμπίρ και να έχει τον Edward για άντρα!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};583835:
Πρέπει να ήταν η μέρα που είχε πάει ο Έντουαρντ για πρώτη φορά σπίτι της το βράδυ και αυτή εκείνη τη βραδιά τον είχε ονειρευτεί και είπε το όνομά του στον ύπνο της. Έτσι είναι στο βιβλίο. Τώρα στην ταινία, μάλλον θα τον ονειρεύτηκε, αλλά αυτός ήταν και στο δωμάτιό της και τον είδε και μόλις ξύπνησε, αλλά θα νόμιζε ότι είναι ακόμα το όνειρο!:P

Στο βιβλίο ο Έντουαρτ λέει πως πήγε πρώτη φορά σπίτι της όταν ο Μαικ της ζήτησε να πάνε στο χορό, και όχι μετά το παρολίγον ατύχημα. Και όταν η Μπέλλα είπε το όνομα του, αποφάσισε πως δεν μπορεί να μείνει μακριά της. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Στο βιβλίο ο Έντουαρτ λέει πως πήγε πρώτη φορά σπίτι της όταν ο Μαικ της ζήτησε να πάνε στο χορό, και όχι μετά το παρολίγον ατύχημα. Και όταν η Μπέλλα είπε το όνομα του, αποφάσισε πως δεν μπορεί να μείνει μακριά της. :P
Ναι! Σωστά! 1ον διάβασα τελευταία φορά το βιβλίο και είδα την ταινία πριν 2 μήνες και τα έχω ψιλοξεχάσει και 2ον τόσες αλλαγές που έχουν κάνει στην ταινία σε σχέση με το βιβλίο τα μπέρδεψα! Δηλαδή στην ταινία δείχνει ότι πάει σπίτι της την ίδια μέρα που είχε γίνει και το σχεδόν-ατύχημα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};583851:
Ναι! Σωστά! 1ον διάβασα τελευταία φορά το βιβλίο και είδα την ταινία πριν 2 μήνες και τα έχω ψιλοξεχάσει και 2ον τόσες αλλαγές που έχουν κάνει στην ταινία σε σχέση με το βιβλίο τα μπέρδεψα! Δηλαδή στην ταινία δείχνει ότι πάει σπίτι της την ίδια μέρα που είχε γίνει και το σχεδόν-ατύχημα;;

Yeap.

Όντως έχουν αλλάξει πάρα πολλά πράγματα από το βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Καλα πηγα χθες σινεμα να δω harry potter και ειχε το trailer του twilight... καλα μιλαμε υπεροχο, θελω σαν τρελη να το δω!!!! αχχχχχ.... edward...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Yeap.

Όντως έχουν αλλάξει πάρα πολλά πράγματα από το βιβλίο.
Α, ωραία. Ναι ρε γ@μώτο, και αυτό μου τη σπάει! Όταν διάβαζα το Twilight, είχα μερικές απορίες, αλλά έλεγα "Οκ, όταν βγει η ταινία, θα τις λύσω" και τελικά βγήκε η ταινία και ήταν όλα αλλαγμένα... Τέλος πάντων...
-----------------------------------------
Καλα πηγα χθες σινεμα να δω harry potter και ειχε το trailer του twilight... καλα μιλαμε υπεροχο, θελω σαν τρελη να το δω!!!! αχχχχχ.... edward...!
Και ποια δεν θέλει;;;;; :jumpy::inlove::heart:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top