Twilight-Λυκόφως

Archangel^^

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Εξάλλου, για πείτε μου ποια από εσάς διάβασε πρώτα το βιβλίο και μετά είδε την ταινία, κυρία έξυπνη;;;

Αρκετές είχαν διαβάσει τα βιβλία πριν την ταινία, έξυπνε.Εξάλλου η σειρά ήταν αρκετά διάσημη και χωρίς την ταινία (άσχετο που τώρα το έχουν ξεφτυλίσει εντελώς).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Εξάλλου, για πείτε μου ποια από εσάς διάβασε πρώτα το βιβλίο και μετά είδε την ταινία, κυρία έξυπνη;;;
Εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Εξάλλου, για πείτε μου ποια από εσάς διάβασε πρώτα το βιβλίο και μετά είδε την ταινία, κυρία έξυπνη;;;
Κι εγώ! Πρώτα είχα αρχίσει να διαβάζω το βιβλίο, και μετά έμαθα ξαφνικά ότι βγαίνει σε ταινία! Για να βιάζεσαι να μιλάς!

Παιδιά, δεν πρόλαβα να δω κανένα βίντεο από τα τρία!!! Δεν το έχω δει!!!:( Μήπως έχουν ανεβάσει κάποιο, ξέρετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Τελευταια φορα το βαζω!!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=6o1eBODGKo8&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ :thanks: και συγνώμη :sorry: , αλλά δεν φταίω εγώ που δεν τα προλάβαινα πριν τα βγάλουν!
Είναι τέλειο!!!! :jumpy::jumpy:
Φάση έχουν τα γαλλικά!:D Αλλά γιατί τα μεταφράζουν εκεί; Χαζοί είναι; Δεν ακούνε τις κανονικές τις φωνούλες τους... Του Έντουαρντ...:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Γιατί το κάνουν μεταγλώττιση; Δεν απευθύνεται σε μικρά παιδάκια.
Πάντως έχω ακούσει ότι στη Γερμανία μεταγλωττίζουν τις ταινίες. Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια, αν είναι πάντως αλήθεια είναι πολύ σπαστικό.

Ειδα το παραπάνω βίντεο αλλά αν βάλουν κι άλλες σκηνες από την ταινία δν θα τις δω γιατί μετά δεν θα εχω τόση αγωνία να δω την ταινια.
Και το breaking dawn επίσης μπορώ να το αγοράσω και να το διαβάσω αλλα προτιμώ να περιμένω να βγει στα ελληνικά για να εχω την αγωνια και τη χαρά. Λόξα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εξάλλου, για πείτε μου ποια από εσάς διάβασε πρώτα το βιβλίο και μετά είδε την ταινία, κυρία έξυπνη;;;

Το παραδεχομαι οτι πρωτα ειδα την ταινια και μετα εμαθα για τα βιβλια. Κολλησα, τα διαβασα ολα και εχω μια ολοκληρωμενη αποψη για την σειρα. Εσυ ομως τι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
οριστε και με αγγλικα...[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Q-OxW68C768[/ame]
τελειο ετσι???η ποιοτητα δεν ειναι και τοσο καλη ομως...δεν υπαρχει καλυτερο νομιζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Γιατί το κάνουν μεταγλώττιση; Δεν απευθύνεται σε μικρά παιδάκια.
Πάντως έχω ακούσει ότι στη Γερμανία μεταγλωττίζουν τις ταινίες. Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια, αν είναι πάντως αλήθεια είναι πολύ σπαστικό.

Ειδα το παραπάνω βίντεο αλλά αν βάλουν κι άλλες σκηνες από την ταινία δν θα τις δω γιατί μετά δεν θα εχω τόση αγωνία να δω την ταινια.
Και το breaking dawn επίσης μπορώ να το αγοράσω και να το διαβάσω αλλα προτιμώ να περιμένω να βγει στα ελληνικά για να εχω την αγωνια και τη χαρά. Λόξα!:P


helloooo,σχεδον σε ολο τον κοσμο μεταγλωττιζουν τις ταινιες,εκτος απο μας....ειναι σπαστικο δε λεω,αλλα μπορει να μας φαινεται ετσι επειδη συνηθισαμε αλλιως....δε ξερω,ουτε εμενα θα μου αρεσε παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=a_voa4G37-s[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Δεν εχει βγει επισημα γι'αυτο τα κατεβαζουν συνεχεια απο το youtube
Λιγη υπομονη και θα βγει σε καλη ποιοτητα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=QJRie6U6EoA[/ame] σας βαζω μερικες ιστοσελιδες..μηπως και τα προλαβετε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Αχ τι πραμα ειναι αυτο; Το εχω δει πανω απο 10 φορες μονη μου αλλα και οταν βαζετε λινκ παλι τρεχω να το δω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νατσοπουλος βιλη

Νεοφερμένος

Ο Νατσοπουλος βιλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
τα σπαει το εργο ποιος ξερει ποτε μπορουμε να παρουμε το καινουργιο ειτε απο κανεναν μαυρο ειτε να το κατεβασουμε απο το gamato?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Αχ τι πραμα ειναι αυτο; Το εχω δει πανω απο 10 φορες μονη μου αλλα και οταν βαζετε λινκ παλι τρεχω να το δω.:P
:iagree:και εγω τα ιδια!!!!νομιζω οτι θα ειναι καλυτερο απο το λυκοφως..:)και ο ρομπ κο0κλος...!!αλλα και ο τειλορ δεν μπορω να πω..πολυ καλη δουλεια..παντα ομως team edward!!:inlove::inlove::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
μηπως μπορει να τα ξαναβαλει καποιος γτ δεν τα εχω δει please!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=8YGMDG3qni8&feature=related[/ame]
οριστε!!!δεν ειναι πολυ καλη η ποιοτητα αλλα νομιζω δεν εχει καλυτερο!!!τελειο εε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djgiannis

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
hi
ρε παιδια ποτε βγαινει η χαραυγη στα ελληνικα? (Στις ποσες του Σεμπτεμβρη?)
Ξερεται πια θα ειναι η τιμη της?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Κανενα 25αρι ευρω θα το τσιμπησει ο πλατυπους..
Αρχες Σεπτεμβρη το πιθανοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top