Twilight-Λυκόφως

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
το βιβλιο δεν μ αρεσε τοσο οσο η ταινια...η μονη καλη σκηνη ηταν αυτη με το baseball match ...τωρα η ηθοποιος μπελλα μου αρεσει πολυ αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Eternity-

Νεοφερμένος

Η -Eternity- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
το βιβλιο δεν μ αρεσε τοσο οσο η ταινια...η μονη καλη σκηνη ηταν αυτη με το baseball match ...τωρα η ηθοποιος μπελλα μου αρεσει πολυ αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα
Εμένα μου φάνηκε ξινή. Όχι ότι η Bella του βιβλίου είναι καλύτερη δηλαδή...Πάντως δεν "μπήκε" τόσο πολύ στο ρόλο. Έπρεπε να γκρινιάζει και να παραπονιέται για τα πάντα πιο πολύ. :P Στην ταινία ήταν περισσότερο "αγαλματάκια ακούνητα αμίλητα" και πάει λέγοντας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
το βιβλιο δεν μ αρεσε τοσο οσο η ταινια...η μονη καλη σκηνη ηταν αυτη με το baseball match ...τωρα η ηθοποιος μπελλα μου αρεσει πολυ αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα

ναι δεν σου αρεσε ενα βιβλιο που δεν διαβασες καν αλλα οπως μας ειπες στο αφηγηθηκε η αδερφη σου...
μαλιστα :emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
στην ταινια μου φανηκε καπως ''παραμορφωμενη'' σαν ηταν σκοπιμως ασχημη....οσο για το βιβλιο ευτυχως δεν το διαβασα ο ιδιος...ναι ειναι σαν να το χω διαβασει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vanillabear

Νεοφερμένος

Ο vanillabear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εμενα παντος δε μου αρεσε ιδιαιτερα, ηταν υπερβολικα ρομαντικη ταινια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εμενα μου λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Τί να κάνω η άμοιρη, με εκβίαζε η φίλη μου. :P Μέχρι που μου διάβασε 4 κεφάλαια από το 2ο.
καημενο πλασμα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Μπραβο στη φιλη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
τοσο πολυ σ αρεσει?ειλικρινα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Eternity-

Νεοφερμένος

Η -Eternity- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
καημενο πλασμα :'(
Τουλάχιστον δεν είμαι η μόνη που αντιπαθώ τα βιβλία...
Σε όσους, ή καλύτερα όσες λέω ότι δεν μου άρεσαν και αρχίζω να σχολιάζω τον τρόπο γραφής και τα λοιπά με βγάζουν αυτομάτως κακόγουστη, βαρετή, και σπασίκλα. :P
-----------------------------------------
Μπραβο στη φιλη :D
Που με βασάνιζε? :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Ναι, για το καλο σου το εκανε..Ασχετα που εσυ λοξοδρομησες :P

Εγω την δικη σου αποψη την σεβομαι απολυτα γιατι διαβασες τα βιβλια ωστε να εχεις πληρη εικονα και μας ειπες ακριβως τι δεν σου αρεσε..:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγω την δικη σου αποψη την σεβομαι απολυτα γιατι διαβασες τα βιβλια ωστε να εχεις πληρη εικονα και μας ειπες ακριβως τι δεν σου αρεσε..:bye:
Εχει επισης πληρη εικονα για τι υπεφερε επειδη τα διαβασε
Τουλάχιστον δεν είμαι η μόνη που αντιπαθώ τα βιβλία...
Σε όσους, ή καλύτερα όσες λέω ότι δεν μου άρεσαν και αρχίζω να σχολιάζω τον τρόπο γραφής και τα λοιπά με βγάζουν αυτομάτως κακόγουστη, βαρετή, και σπασίκλα. :P
Μην μου λες αλλα , δεν αντεχω να ακουω :'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ωραια να σου πω κι εγω τοτε τι δε μου αρεσε......το γεγονος οτι η μπελλα δεν μπορει να αποφασισει αναμεσα στον εντουαρντ και στο τζεικοπμ και μια θελει τον ενα και μια θελει τον αλλο και τα παντα περιστρεφονται γυρω απο αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Eternity-

Νεοφερμένος

Η -Eternity- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Ναι, για το καλο σου το εκανε..Ασχετα που εσυ λοξοδρομησες :P

Εγω την δικη σου αποψη την σεβομαι απολυτα γιατι διαβασες τα βιβλια ωστε να εχεις πληρη εικονα και μας ειπες ακριβως τι δεν σου αρεσε..:bye:
Thanks. :)

Η φίλη μου αυτή η συγκεκριμένη είναι από την Αμερική. :P Με μητέρα ελληνίδα, και έρχονται εδώ κάθε καλοκαίρι. Πήγαμε διακοπές μαζί, είχε φέρει όλο τον Twilight εξοπλισμό της (μαζί με στυλο, τσάντα, τετράδια, και πάει λέγοντας) και με εκβίαζε κυριολεκτικά όλο το 24ωρο να τα διαβάσω. Άφού με έβαλε να διαβάσω το πρώτο, ήθελε να διαβάσω και το δεύτερο, και κατέληξε να μου το διαβάζει ενώ προσπαθούσα να ηρεμίσω και ήμασταν στη παραλία. :P Θα μου το πληρώσει αυτό φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ωραια να σου πω κι εγω τοτε τι δε μου αρεσε......το γεγονος οτι η μπελλα δεν μπορει να αποφασισει αναμεσα στον εντουαρντ και στο τζεικοπμ και μια θελει τον ενα και μια θελει τον αλλο και τα παντα περιστρεφονται γυρω απο αυτο
ε να πας να νοικιασεις καμια ταινια δρασης τοτε γιατι η τετραλογια ειναι στην ουσια μια ιστορια αγαπης

Thanks. :)

Η φίλη μου αυτή η συγκεκριμένη είναι από την Αμερική. :P Με μητέρα ελληνίδα, και έρχονται εδώ κάθε καλοκαίρι. Πήγαμε διακοπές μαζί, είχε φέρει όλο τον Twilight εξοπλισμό της (μαζί με στυλο, τσάντα, τετράδια, και πάει λέγοντας) και με εκβίαζε κυριολεκτικά όλο το 24ωρο να τα διαβάσω. Άφού με έβαλε να διαβάσω το πρώτο, ήθελε να διαβάσω και το δεύτερο, και κατέληξε να μου το διαβάζει ενώ προσπαθούσα να ηρεμίσω και ήμασταν στη παραλία. :P Θα μου το πληρώσει αυτό φέτος.
Πολλα κοινα εχω με την φιλη σου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Eternity-

Νεοφερμένος

Η -Eternity- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Πολλα κοινα εχω με την φιλη σου :D
Α, να σας γνωρίσω. Χάρη θα μου κάνεις. :P Θα βρει κάποιον άλλο να πρίζει, αν και φαντάζομαι πώς εσύ δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα απολύτως.

Να σου πω και κάτι να ζηλέψεις: Μου έλεγε ότι είχε κανονίσει με μια ομάδα φανατικών Twilight οπαδών από το σχολείο της να πάνε εκδρομή στο Forks. :P Μέχρι και εστιατόρειο έχουν εκεί στο οποίο υποτίθεται είχε πάει η Bella και ο καλός της (έλεος, τί άλλο θα ακούσω). Να στη γνωρίσω, να κάνετε παρέα, να σε πάρει και στο Forks να χαρείτε, και να μ'αφήσει ήσυχη. :P

Α, και το κερασάκι στη τούρτα ξέρετε ποιο είναι? Μα αυτό φυσικά : https://www.twilightmomsforums.com/

Τραβάτε με και ας κλαίω. Η πίστη μου στην ανθρωπότητα έχει πέσει below zero. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Δωσε της το msn μου (σοβαρα)

Δεν ζηλευω :P Εχουμε κι εμεις φανατικες Twihards στην Ελλαδα και καποια στιγμη θα το κανουμε κι εμεις το ταξιδακι :fss:
Και πιο πολυ εγω θελω να παω σε καποια convention που κανουνε στην Αμερικη και πανε και ηθοποιοι απο το καστ και συζητανε με το κοινο, δινουν αυτογραφα,βγαζουν φωτο κτλ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Eternity-

Νεοφερμένος

Η -Eternity- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Δωσε της το msn μου (σοβαρα)

Δεν ζηλευω :P Εχουμε κι εμεις φανατικες Twihards στην Ελλαδα και καποια στιγμη θα το κανουμε κι εμεις το ταξιδακι :fss:
Και πιο πολυ εγω θελω να παω σε καποια convention που κανουνε στην Αμερικη και πανε και ηθοποιοι απο το καστ και συζητανε με το κοινο, δινουν αυτογραφα,βγαζουν φωτο κτλ :)
:P Δεν ξέρω αν έχει MSN, χρησιμοποιεί AIM μάλλον..Θα της το δώσω πάντως..
Μιλάω μαζί της μέσω τηλεφώνου αλλά λόγω εξετάσεων έχουμε χαθεί φέτος. Πάντως θα είναι εδώ σε λιγότερο από ένα μήνα (Βοηθησε με θεε μου :'().

Έλεος ρε παιδιά, τόσα ωραία μέρη, θα πάτε στο Forks να προσκυνήσετε το high school και να φιλήσετε τα δέντρα? (αυτό μου έλεγε ότι θα κάνει εκείνη :P) Είναι αυτό που λέμε επιμορφωτική εκδρομή. :sick:

Θα σου πω κάτι άλλο να ζηλέψεις τότε: Έχει πάει σε 2 τέτοια conventions και έχει αγκαλιάσει αυτόν που έπαιξε τον Jasper, έχει βγάλει φωτογραφίες μαζί του όπως και μ'αυτή που έπαιζε την Αlice, την Rosalie και πάει λέγοντας. :P Toν Edward λίγο δύσκολο να τον πετύχεις, μιας και υπάρχει ο φόβος να του ορμήσουν όλες και να τον βιάσουν.

Πάντως, έχω ακούσει και για επιθέσεις που γίνονται (στην Αμερική, όπως πάντα, αλλά εξαπλώνεται) φανατικών Twilighterων εναντίον όσους το αμφισβητούν. Που έχει φτάσει ο κόσμος.

Πάντως φαντάζομαι με την κοπελιά από κάτω κανένας δεν μπορεί να συγκριθεί :P :P->

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=-turfrcQY-w[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Δωσε της το msn μου (σοβαρα)

Δεν ζηλευω :P Εχουμε κι εμεις φανατικες Twihards στην Ελλαδα και καποια στιγμη θα το κανουμε κι εμεις το ταξιδακι :fss:
Και πιο πολυ εγω θελω να παω σε καποια convention που κανουνε στην Αμερικη και πανε και ηθοποιοι απο το καστ και συζητανε με το κοινο, δινουν αυτογραφα,βγαζουν φωτο κτλ :)

και ολα αυτα για ενα (αρχικα) βιβλιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Θα σου πω κάτι άλλο να ζηλέψεις τότε: Έχει πάει σε 2 τέτοια conventions και έχει αγκαλιάσει αυτόν που έπαιξε τον Jasper, έχει βγάλει φωτογραφίες μαζί του όπως και μ'αυτή που έπαιζε την Αlice, την Rosalie και πάει λέγοντας. :P Toν Edward λίγο δύσκολο να τον πετύχεις, μιας και υπάρχει ο φόβος να του ορμήσουν όλες και να τον βιάσουν.

Πάντως, έχω ακούσει και για επιθέσεις που γίνονται (στην Αμερική, όπως πάντα, αλλά εξαπλώνεται) φανατικών Twilighterων εναντίον όσους το αμφισβητούν. Που έχει φτάσει ο κόσμος.

Πάντως φαντάζομαι με την κοπελιά από κάτω κανένας δεν μπορεί να συγκριθεί :P :P->

https://www.youtube.com/watch?v=-turfrcQY-w

Νταξει τωρα ζηλεψα τρελα :'(
Ναι για τον Rob δεν εχω ελπιδες τι να κανουμε..
Στην Αμερικη υπαρχουν οντως πολυ παθιασμενες φαν (οι λεγομενες twitards) και εχω ακουσει πολλα περιεργα περιστατικα με Antis (αυτοι που μισουν το twilight)

και ολα αυτα για ενα (αρχικα) βιβλιο;
To κανεις και ακουγεται τοσο λιγο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top