Twilight-Λυκόφως

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ποια φωτο?η υπογραφη?εμενα μου αρεσει παρα πολυ!μπορει να το βαλω και σαν πμ στο msn :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
αναφερομουν στη λενα;) η δικια σ μου αρεσει η αλλη με τρομαζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ειστε γελοιοι!!:P
μα ειλικρινα ειναι μαλλι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αναφερομουν στη λενα;) η δικια σ μου αρεσει η αλλη με τρομαζει


το καταλαβα οτι αναφεροσουν στη λενα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
σε θερμοπαρακαλω βγαλε τη φωτο ........η απλα φερε εναν εξορκιστη να διαβασει τα μαλλια του...μολις σηκωθηκε απο τον υπνο μαλλον.........χριστος και αποστολος γτ να το κανει καποιος αυτο στα μαλλια του.ταυλανδεζικα βασανιστηρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Μου αρεσουν τρελα ομως!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
καθενας με τα βιτσια του:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Στον αντιποδα ,αυτη η μπελλα ομορφουλα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ναι ρε, φυσικα και ειναι ομορφη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
οχι απλα ομορφη στην ταινια ειναι συμπαθητικη αλλα γενικα ειναι θεογκομενα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Στην ταινια δεν περιποιειται και πολυ τον εαυτο της γι'αυτο. Αμα βγει το 4ο σε ταινια,φαντασου πως θα την κανουν!!(ξερεις που ειναι βρικολακας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
γενικα ομως ειναι τελεια ειδικα οταν ηταν ξανθια ........ηταν ολοι στα αρματα
-----------------------------------------
αυτος ο κακομοιρης ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
λυκοφως με λ κεφαλαιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
huh?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Εμένα μου φαίνεται πολύ ξενέρωτη πάντως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Eternity-

Νεοφερμένος

Η -Eternity- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Λοιπόν, θα πω τη γνώμη μου αλλά please να λείπουν τα γιαούρτια/ντοματές/κ.τ.λ. :P

Εμένα δεν μ'αρέσει. Ούτε το βιβλίο (ή καλύτερα τα βιβλία) ούτε η ταινία. Ναι, έχω διαβάσει τα 3 πρώτα, και ανήκω στις εξαιρέσεις που δεν ενθουσιάστηκαν. Κατ'αρχήν, θεωρώ τον τρόπο γραφής πολύ μέτριο (Το διάβασα στα Αγγλικά), ο Edward σαν χαρακτήρας κατά τη γνώμη μου δεν έχει ενδιαφέρον, γιατί παρουσιάζεται εντελώς αψεγάδιαστος και υπερβολικά τέλειος, ενώ η Bella έχει το ταλέντο να σου σπάει τα νεύρα σε κάθε σελίδα (τουλάχιστον εμένα μου τα έσπαγε :P). Βασικά, η συγγραφέας αφιερώνει πιο πολύ χρόνο στη περιγραφή της τελειότητας του Εdward παρά στην ανάπτυξη των χαρακτήρων. Στο πρώτο βιβλίο ειδικά, κάθε 5 τουλάχιστον σελίδες μάθαινα για το πόσο Θεός είναι.

Το δεύτερο βιβλίο να μην το σχολιάσω καλύτερα...Είπαμε, είσαι τρελή γι'αυτόν βρε Bella μου, αλλά είναι ανάγκη να γκρεμοτσακιστείς για χάρη του? Αυτό δεν είναι αγάπη, αυτό είναι...καλύτερα να μην πω. :P Πολύ φεμινιστικό το μήνυμα που περνάει εδώ πάντως.

Όσο για τον Jacob, παρόλου που φαίνεται καλό παιδάκι αρχικά, πού να δείτε τί κάνει στο 4ο βιβλίο το οποίο δεν νομίζω να έχει κυκλοφορήσει εδώ ακόμα...:P

Τέλος πάντων, δεν κάνω προσωπική επίθεση σε κανέναν, και σέβομαι τη γνώμη αυτών που τους αρέσει, απλά είπα να τα βγάλω λίγο από μέσα μου. :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ποια σου φαινεται ξενερωτη?ο τζεικομπ νομιζω ερωτευεται την ρεν***
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Ο τρόπος που έπαιζε η Μπέλλα όπως και η ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εμένα μου φαίνεται πολύ ξενέρωτη πάντως. :P
ειναι γιατι ενσαρκωνει εναν χαρακτηρα τοσο ενδιαφερον οσο το χαρτι τουαλετας , δες το αdventureland (ασυγκριτα καλυτερη εφηβικη ταινια απ το λυκοφως) , εκει εχει ενδιαφερον το τι ειναι
Τέλος πάντων, δεν κάνω προσωπική επίθεση σε κανέναν, και σέβομαι τη γνώμη αυτών που τους αρέσει, απλά είπα να τα βγάλω λίγο από μέσα μου. :iagree:
τι καθησες και διαβασες και τα 3 βιβλια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Eternity-

Νεοφερμένος

Η -Eternity- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
τι καθησες και διαβασες και τα 3 βιβλια?
Τί να κάνω η άμοιρη, με εκβίαζε η φίλη μου. :P Μέχρι που μου διάβασε 4 κεφάλαια από το 2ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top