Twilight-Λυκόφως

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ναι αμε!!

Λυκοφως:
Λοιπον το μηλο συμβολιζει τον απαγορευμενο καρπο.
Οπως το μηλο ηταν απαγορευμενο για τον Αδαμ και την Ευα ετσι κι η Μπελα (το αιμα της) ειναι απαγορευμενο για τον Εντουαρντ

Νεα Σεληνη:
Το λουλουδι ειναι μια τουλιπα..Δεν ειναι ορθια αλλα γερνει προς τα κατω και συμβολιζει την Μπελα που μαραζωνει οταν φευγει εκεινος...Μαλιστα ενα μικρο πεταλο πεφτει και φαινεται σαν μια σταγονα αιμα και παλι σημαδι του ποσο πληγωθηκε οταν εφυγε.

Εκλειψη:
Και παλι η κορδελα συμβολιζει την Μπελα.Ειναι σκισμενη γιατι πρεπει να παρει μια αποφαση κι αυτο ειναι κατι που την χωριζει στα δυο.
(νομιζω δεν εχεις διαβασει ακομα την εκλειψη, οταν το κανεις θα μαθεις ποια αποφαση ειναι αυτη)

Χαραυγη:
Αυτο ειναι το αγαπημενο μου εξωφυλλο!
Δυστυχως δεν μπορω να σου απαντησω τι σημαινει καθως αυτο θα ηταν σποιλερ! Ουτε θα το γραψω με ασπρα γραμματα μηπως και παρασυρθεις και το διαβασεις..:P

Απλα ειναι καλυτερο μεχρι να ερθει η στιγμη να διαβασεις το 4ο βιβλιο να μην ξερεις τιποτα.. (πιστεψε με σε αυτο)
Οποιος το εχει διαβασει κι ενδιαφερεται να μαθει ας μου στειλει ενα πμ
:bye:
Να πω, να πω;;;;;:PΒασικα εμενα μου αρεσε πολυ του 2ου με την τουλιπα
-----------------------------------------
Thanks proudqueen, είσαι πολύ ενημερωμένη.:no1:

Χτες τελιώσα και την έκλειψη. Η αποφαση που λες είναι ο γάμος?
Η αποφαση ειναι ο Εντουαρτ ή ο Τζεικομπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
μαθετε μονοι σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλία!!!!

Νεοφερμένος

Η Εύκολο να το καταλάβεις!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ δεν την έχω δει την ταινία αλλά ξέρω από άτομα με ίδιο γούστο με το δικό μου ότι είναι πολύ ωραία και θέλω πάρα πολύ να την δω αν και δεν ξέρω πότε γιατί θα αρχίσουν οι εξετάσεις και δεν ξέρω αν θα προλάβω,πάντως κάποια στιγμή θα την δω!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
blacksheep είσαι γλύκας(L)
Ξέχασες όμως να πεις ότι ο τζέικομπ ερωτεύεται την ρένεσμε και ότι τελικά δεν παλεύουν με τους βολτούρι. Είμαι πάντα εδώ για να σε συμπληρώνω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ;;;;;;;;;;;;;

Τι ειναι αυτα που κανετε;
Υπαρχουν καποιοι που δεν εχουν διαβασει τα βιβλια και δεν θελουν να μαθουν σποιλερ!

Ελεος!!!
Τουλαχιστον προειδοποιηστε η βαλτε λευκα γραμματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Μα καλα τοσο ωραιο ειναι αυτο το λυκοφως.
Δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα λογια για την ταινια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Ωραιο ξεωραιο δεν ειναι σωστο αυτο που εγινε παραπανω!
Γιατι ετσι θα "χαλαστουν" καποιοι..

Ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ να μαθαινεις πραγματα (χωρις να το επιδιωξεις) ενω δεν εχεις διαβασει ακομα τα βιβλια επειδη καποιοι εχουν ορεξουλες και δεν εχουν τιποτα καλυτερο να κανουν

Και το λεω αυτο γιατι εγω τα εχω διαβασει και ξερω οτι ειδικα στο 4ο αν μαθεις καποια πραγματα θα χασει πολυ απο την εμπειρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
το βιβλιο ειναι πολυ καλυτερο απο την ταινια απλα μια εικονα χιλιες λεξεις ισως ενα απο τα ωραιοτερα μυθιστορηματα ο ρωμαιος και η ιουλιετα στην πιο σκοτεινη τους εκδοχη συναισθηματα που μονο αν τα εχεις ζησει τα καταλαβαινεις και τα αντιλαμβανεσαι
-----------------------------------------
καποια που μου αρεσει τρελα και της αρεσω πολυ επισηςαγαπα τοσο πολυ αυτα τα βιβλια...οποτε τα εμαθα και τα διαβασα για να εφαρμοσουμε την αγαπη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
το βιβλιο ειναι πολυ καλυτερο απο την ταινια απλα μια εικονα χιλιες λεξεις ισως ενα απο τα ωραιοτερα μυθιστορηματα ο ρωμαιος και η ιουλιετα στην πιο σκοτεινη τους εκδοχη συναισθηματα που μονο αν τα εχεις ζησει τα καταλαβαινεις και τα αντιλαμβανεσαι
-----------------------------------------
καποια που μου αρεσει τρελα και της αρεσω πολυ επισηςαγαπα τοσο πολυ αυτα τα βιβλια...οποτε τα εμαθα και τα διαβασα για να εφαρμοσουμε την αγαπη
χαχαχαχα , εγω αντιθετα πιστευω οτι αυτο το βιβλιο περναει εξαιτιας του ιδεαλισμου της απειριας

@ proudqueen δεν ντρεπεσαι γρια γυναικα και ακομα να ασχολεισαι με το λυκοφως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
στο ανθος της ηλικιας μου ειμαι! που θα με πεις και γρια! :P
twihards ειμαστε ολων των ηλικιων..!
στην αμερικη υπαρχουν και οργανωμενες twilight moms με δικο τους φορουμ! αμε!

καλα βαλια οταν δεν θα το περιμενεις θα σου πω το τελος του alias να δεις την γλυκα!
ο blacksheep το εσωσε...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
χχαχαχαχχα ευτυχως να λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
στο ανθος της ηλικιας μου ειμαι! που θα με πεις και γρια! :P
twihards ειμαστε ολων των ηλικιων..!
στην αμερικη υπαρχουν και οργανωμενες twilight moms με δικο τους φορουμ! αμε!
:!: καποιο λαθος θα πρεπει να εκανες ισως φταιει η γεροντική άνοια ,δεν μπορει στην πραγματικοτητα να υπαρχουνε οργανωμενες twilight moms με δικο τους φορουμ :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
καλα ενατξει παιδια αμα ειστε και εσεις τριτη ηλικια τι να πουνε και οι 80χρονοι?να πεσουν να ψοφησουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
:!: καποιο λαθος θα πρεπει να εκανες ισως φταιει η γεροντική άνοια ,δεν μπορει στην πραγματικοτητα να υπαρχουνε οργανωμενες twilight moms με δικο τους φορουμ :!:

ε οριστε αν δεν με πιστευεις :D

https://www.twilightmomsforums.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
:!::!: .........εχουνε και προιοντα προς πωληση......τωρα τα ειδα ολα :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
στο τελος η μπελλα μενει εγκυος και κατα τη διαρκεια του τοκετου το μωρο(οντας μισο βρυκολακας) της σπαει τα κοκαλα και προκειμενου να ζησει ο εντουαρντ τη μεταμορφωνει btw thanx για το γλυκας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Θα μπορούσες την επόμενη φορά τα σπόιλερ να τα έχεις γραμμένα με άσπρο χρώμα, έτσι ώστε να μην εκνευρίζεις όσους δεν έχουν διαβάσει αυτό το σημείο και δεν θέλουν να το μάθουν από άλλη πηγή εκτός του βιβλίου.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
στο τελος η μπελλα μενει εγκυος και κατα τη διαρκεια του τοκετου το μωρο(οντας μισο βρυκολακας) της σπαει τα κοκαλα και προκειμενου να ζησει ο εντουαρντ τη μεταμορφωνει btw thanx για το γλυκας
Τωρα εσυ το παιζεις εξυπνος; ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ ΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ΒΓΗΚΕ ΤΟ OFFICIAL POSTER ΤΟΥ NEW MOON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:jumpy:

Πως σας φαινεται;;;;;;;;;;;;
Ειναι τελειο!!!

(Μονο το χερακι της θα μπορουσε να το εχει πιο μαζεμενο το Bellaκι αλλα τελος παντων!! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχα , καποιος να ριξει ενα κουβα με νερο στο πρεζακι , παλι τον πηρε ο υπνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top