Twilight-Λυκόφως

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
paides eine korifaia!

1: Μη γράφεις σε greeklish.

2: Το πώς είναι δυνατόν να είσαι αγόρι και να σου αρέσει η ταινία...ενώ όλα τα άλλα τη μισούν, είναι ένα μυστήριο. Σαν να λες ότι μικρός σου άρεσε η Barbie.

(χωρίς παρεξήγηση, αλλά το παραπάει πια η λατρεία του Twilight...προσωπικά δεν θα πω τη γνώμη μου γιατί θα με βρίσουν όλες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapol

Νεοφερμένος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
γιατί μισείς την ταινία?
-----------------------------------------
από περιέργια ρωτάω!!!!!γιατί δεν αρέσει στα αγόρια γενικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
2: Το πώς είναι δυνατόν να είσαι αγόρι και να σου αρέσει η ταινία...ενώ όλα τα άλλα τη μισούν, είναι ένα μυστήριο. Σαν να λες ότι μικρός σου άρεσε η Barbie.

(χωρίς παρεξήγηση, αλλά το παραπάει πια η λατρεία του Twilight...προσωπικά δεν θα πω τη γνώμη μου γιατί θα με βρίσουν όλες)

Γιατι για να σου αρεσει η ταινια πρεπει να εισαι κοριτσι;
Τι ειναι απαραιτητη προυποθεση;;
Εδω και στον πατερα μου αρεσε που ειναι 45 χρονων!

Τωρα αμα εσενα δεν σου αρεσει,αυτο ειναι αλλο..

Την γνωμη σου να την πεις ελευθερα..
Γι'αυτο ειμαστε εδω ετσι κι αλλιως! ;)
Αλλα θα εχει και απαντηση :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapol

Νεοφερμένος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
γιατί είναι τόσο άσχημο κάποιος να δείχνει τα συναισθήματά του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
παιδες ειναι κορυφαία!
Ευγε παιδι μου!
Θα πας μπροστα εσυ!!
Ετσι να βλεπεις τον Edward και να παιρνεις το καλο παραδειγμα!

:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
γιατί μισείς την ταινία?
-----------------------------------------
από περιέργια ρωτάω!!!!!γιατί δεν αρέσει στα αγόρια γενικά?
Η αντιπαθεια που ειχαμε σχεδον ολα τα αρσενικα προς την ταινια εγινε μισος διοτι δημιουργηθηκε μεγαλυτερος ντορος απ οσο αξιζε κατα την γνωμη τους να γινει.
Το target group για αυτη την ταινια ειναι κοριτσακια ομολογουμένως

Ευγε παιδι μου!
Θα πας μπροστα εσυ!!
Ετσι να βλεπεις τον Edward και να παιρνεις το καλο παραδειγμα!

:lol::lol::lol:
Ακριβως μη ακους τους φιλους που λενε για ερωτες και τετοια απλα παρακολουθα καθε κινηση μιας κοπελας μην την αφηνεις μονη της ουτε λεπτο ,στοκαρε τη να μεχρι τελικης πτωσης και πες της πως εισαι επικυνδινος και πρεπει να φυγεις ενω στην πραγματικοτητα θα κανεις το αντιθετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapol

Νεοφερμένος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
σωστά!γιατί μόνο κορίτσια μπορούν να εκτιμήσουν τέτοια βαθιά αισθήματα!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
σωστά!γιατί μόνο κορίτσια μπορούν να εκτιμήσουν τέτοια βαθιά αισθήματα!!!!!!!!!!
δεν εχω ακουσει κατι πιο γελιο , για εμενα δεν υπηρχε τιποτα το εμβριθες στην ταινια.
Απ τον τροπο που υπερασπίζονται οι φανς την ταινια δεν μπορω να καταληξω σε διαφορετικο συμπερασμα απ ειναι μικρα κοριτσακια που δεν εχουν ιδεα τι θα πει βαθυ αισθημα ή σχεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Διαβασε τα βιβλια για να εχεις πληρη αποψη (που δεν θα το κανεις αλλα λεμε τωρα) κι ελα μετα να μου πεις για αισθηματα
(Με φιλικο τονο στο λεω ετσι! γιατι μερικες φορες αλλιως λεμε κατι κι αλλιως φαινεται στον γραπτο λογο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapol

Νεοφερμένος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
δεν ξέρω αν έχεις διαβάσειτο midnight sun αλλά εκεί φαίνεται καθαρά πόσο πολύ την αγαπάει!είναι λίγο γελοίο αυτό που θα πω αλλά........φαντάσου πως ήσουν ο έντουρντ και γνώριζες αυτήν την κοπέλα και σου μύριζε τόσο έντονα που δεν θα μπορούσες να αντισταθείς στον πειρασμό αλλά την ερώτευτηκες επιπλέον.δεν θα έκανες ότι και αυτός.δεν θα μπορούσες να την αφήσεις αλλά δεν θα την προειδοποιούσες ότι μπορεί να ήσουν καλή επιλογή γι'αυτή?μπορεί να είναι αστείο για τους περισσότερουσ άντρες γιατί εσείς βλέπετε μία γελοία ρομαντική ταινία αλλά θέλω να πιστεύω τα περισσότερα κορίτσια βλέπουμε αισθήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Διαβασε τα βιβλια για να εχεις πληρη αποψη (που δεν θα το κανεις αλλα λεμε τωρα) κι ελα μετα να μου πεις για αισθηματα
(Με φιλικο τονο στο λεω ετσι! γιατι μερικες φορες αλλιως λεμε κατι κι αλλιως φαινεται στον γραπτο λογο)
Δεν εκφερω γνωμη για το βιβλιο ,ισως αμα ακουσει και απ καποιο αγορι θετικα λογια μπορει να του ριξω μια ματια , ειμαι φαν της ναμπιρικης λογοτεχνιας (οταν εκτελειται σωστα οπως το κανει ο Polidori ή ο Rymer).Δεν παρεξηγω :P


δεν ξέρω αν έχεις διαβάσειτο midnight sun αλλά εκεί φαίνεται καθαρά πόσο πολύ την αγαπάει!είναι λίγο γελοίο αυτό που θα πω αλλά........φαντάσου πως ήσουν ο έντουρντ και γνώριζες αυτήν την κοπέλα και σου μύριζε τόσο έντονα που δεν θα μπορούσες να αντισταθείς στον πειρασμό αλλά την ερώτευτηκες επιπλέον.δεν θα έκανες ότι και αυτός.δεν θα μπορούσες να την αφήσεις αλλά δεν θα την προειδοποιούσες ότι μπορεί να ήσουν καλή επιλογή γι'αυτή?μπορεί να είναι αστείο για τους περισσότερουσ άντρες γιατί εσείς βλέπετε μία γελοία ρομαντική ταινία αλλά θέλω να πιστεύω τα περισσότερα κορίτσια βλέπουμε αισθήματα!
Νομιζεις οτι δεν καταλαβαινω την αισθηματικη υποσταση που προσπαθει να μου περασει η ταινια?Κανεις λαθος , απλα δεν εκτελεστηκε σωστα κατα την γνωμη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Δεν εκφερω γνωμη για το βιβλιο ,ισως αμα ακουσει και απ καποιο αγορι θετικα λογια μπορει να του ριξω μια ματια , ειμαι φαν της ναμπιρικης λογοτεχνιας (οταν εκτελειται σωστα οπως το κανει ο Polidori ή ο Rymer).Δεν παρεξηγω :P
Εγω ειμαι φαν της συγκεκριμενης βαμπιρικης λογοτεχνιας!
Αν δεν λαμπουν στον ηλιο τα βαμπιρια δεν μπορω! :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Λοιπον τα τελειωσα(εδω και κατι μερες απλα δεν ευκαιρουσα)και τα 4 και ηρθε η ωρα του σχολιασμου.
Πρωτα πρωτα τι ακουσα για πετυχημενα αστεια του Τζεικ-παμε καλα?Ηταν τελειως κρυα. Ο Εμετ ειχε πολυ φαση γενικα αλλα μου την εσπασε εκει με τα στοιχηματα(ποσους θα σκοτωσει η μπελλα τον 1ο χρονο) . Ο Τζασπερ σιγουρα θα απογοητευτηκε απο το αποτελεσμα αφου η μπελλα δεν πειραξε ουτε μυγα(καλα εκτος απο ζωακια:P). Τωρα ο Τζεικομπ γενικα τον συμπαθισα σαν χαρακτηρα στο 4ο βιβλιο. Στο σημειο που μας τα αφηγηται αυτος τα πραγματα, καταλαβα πως νιωθει και τον συμπονεσα-παρολο που ηταν λιγο βαρετο(ειχα την αγωνια να μας πει πως ηταν η μπελλα μετα την γεννα)
Τωρα ο Εντι, οτι και να πω ειναι λιγο. Κατι αρνητικο δεν βρισκω πανω του γ@μωτο!!ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ!!Ολο το βραδυ αυτο σκεφτομουν
Δηλαdη ακομα και οταν μαθαινει οτι η μπελλα φιλιοταν με τον τζεικ αντι να τον κοψει σε φετες, δινει δικαιο στην μπελλα και της λεει πως ανθρωπος ειναι!!!Ε.Λ.Ε.Ο.Σ...
Δεν ηθελα κατι λιγοτερο ή περισσοτερο απο τον Εντι-ειναι ο αγαπημενος μου χαρακτηρας και λιωνω μονο στο ακουσμα του ονοματος του. Τα πηρα πολυ ασχημα με την ροζαλι εκει με την εγκυμοσυνη της μπελλα κτλ. Σχεδον την ειχα συμπαθισει οταν μιλησε στην μπελλα για το παρεθλον της και λεω την καημενη, πονεμενη κτλ και μετα βγηκε πολυ σκυλα. Αμα την ειχα μπροστα μου την καργια!!!:P
Καλα η Αλις ειναι ανεπαναληπτη!Μας την εσκασε οταν εφυγε με τον τζασπερ αλλα ηξερα οτι κατι θα ετοιμαζε-σιγα μην μας αφηνε ετσι.
Τωρα οσο αναφορα για την Μπελλα πολυ με απογοητευσε-ειδικα στο 3ο. Ακους εκει να ερωτευτει τον Τζεικ..ανεπιτρεπτο!! Εχεις κυρα μου κοτζαμ ΕΝΤΟΥΑΡΤ ΚΑΛΛΕΝ και κοιτας το μπασταρδοσκυλο??:P Δεν την δικαιολογω με τιποτα εδω...Απο την αλλη εκει στην σκηνη..Οσο και να κρυωνεις , βαζεις τον τζεικ μεσα στο σλιπινγκ μπαγκ με τον εντουαρτ απο διπλα??Α σαν πολλα μας τα εχεις κανει, ρε θα προτειμουσα να πεθανω παρα να τον πληγωσω ετσι. Γενικα δεν την πολυπαω την εν λογο κυρια με τα καμωματα της. Εκει στη σκηνη-ες του σεξ ε και ποιος δεν ηθελε πιο πολλα. Λες και ειναι λογοτεχνια για 10χρονα ενιωσα-μην τα τρομαξουμε. Δεν ελεγε τιποτα απολυτως, μπες βρε στεφανι και συ σε λεπτομεροιες.Απογοητευτηκα...αλλα γενικα ολο το ταξιδακι ηταν πολυ ωραιο. Τι αλλο να πω??Αμα θυμηθω και αλλα εδω ειμαστε,
Ok Χαιδω, το διορθωσα-χιλια συγνωμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω τελειωσα το δευτερο τη δευτερα.λενα αν εχεις οτιδηποτε σποιλερ μεσα,πλζ καντα με λευκο,δε διαβασα τιποτα απο το μηνυμα σου,κριμα δεν ειναι για τους αλλους?

στο δευτερο....ο τζεικ εχει αρχισει να γινεται μαλακας(σορρυ :P)οκ ρε φιλε,σου αρεσει ακι την αγαπας,αλλα μην το κανεις και θεμα κιολας,!!αφου δε σε θελει η κοπελα.στο κεφαλαιο πριν το ψηφοφορια(δεν θυμαμαι πως το λενε,αλλα ειναι αυτο που λεει ο εντουαρτ οτι ενιωθε μονος του και δεν υπηρχαν αστερια στον ουρανο,κατι τετοιο)εριξα ΤΟ κλαμα.με λυγμους φιλε.γενικως σε ολο το βιβλιο εκλαιγα.αλλα σε αυτο και στο τελευταιο δεν μπορουσα να διαβαζω απο το κλαμα.πολυ ωραιο ηταν.

το εχω το 3ο αλλα θα το διαβασω σε κανα 3-μηνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εγω τελειωσα το δευτερο τη δευτερα.λενα αν εχεις οτιδηποτε σποιλερ μεσα,πλζ καντα με λευκο,δε διαβασα τιποτα απο το μηνυμα σου,κριμα δεν ειναι για τους αλλους?

στο δευτερο....ο τζεικ εχει αρχισει να γινεται μαλακας(σορρυ :P)οκ ρε φιλε,σου αρεσει ακι την αγαπας,αλλα μην το κανεις και θεμα κιολας,!!αφου δε σε θελει η κοπελα.στο κεφαλαιο πριν το ψηφοφορια(δεν θυμαμαι πως το λενε,αλλα ειναι αυτο που λεει ο εντουαρτ οτι ενιωθε μονος του και δεν υπηρχαν αστερια στον ουρανο,κατι τετοιο)εριξα ΤΟ κλαμα.με λυγμους φιλε.γενικως σε ολο το βιβλιο εκλαιγα.αλλα σε αυτο και στο τελευταιο δεν μπορουσα να διαβαζω απο το κλαμα.πολυ ωραιο ηταν.

το εχω το 3ο αλλα θα το διαβασω σε κανα 3-μηνο.
στο σημειο που λες ειχα καλψει παααρα πολυ και εγω...Αμα μου το ελεγε εμενα θα ειχα πεθανει-πραγματικα.Η μπελλα ομως αντι να πει κατι γλυκο κτλ. του ειπε 'τα ματια σου θα προσαρμοστουν''...Μονο αυτο?ηθελα πιο συναισθημα απο την πλευρα της.Γενικα η μπελλα δεν εκδηλωνεται τοσο, η σιχαμενη:P:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ειναι πολυ κοτα :P.re eλεος!!!πως γιενται αν ειναι τοσο ψυχρη???η οταν συναντηθηκαν!!!εχω θα τον ειχα πνιξει απο τη χαρα μου!!ολο αγκαλιτσα θα ημασταν :D.θελω κι εγω εναν Edward!Sparkling και frozen!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapol

Νεοφερμένος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
proudqueen είσαι εκει?σορυ για χτες.έχω μία απορία.στο 3ο δεν πολυ κατάλαβα την φάση με τα διαμάντια.γιατί ο εντουαρντ δεν άφησε την άλις να τελειώσει την φράση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
proudqueen είσαι εκει?σορυ για χτες.έχω μία απορία.στο 3ο δεν πολυ κατάλαβα την φάση με τα διαμάντια.γιατί ο εντουαρντ δεν άφησε την άλις να τελειώσει την φράση?
θα σου πω εγω:για να μην της πει οτι ειναι διαμαντια. Δεν ηθελε να ξερει πως ειναι τοσο πολυτιμα και ακριβα. Εχει ενα θεμα η Μπελλα με την τιμη. Θυμασαι που δεν θελει να της πληρωσει τα διδακτρα, να της παρει αμαξι κτλ.Αυτο ειναι νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ρε παιδια ασπριστε τα σποιλερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4johnny

Νεοφερμένος

Ο 4johnny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
πότε βγαίνε η δεύτερη ταινία ξέρετε??:P
νομίζω τον Νοέμβριο. Αχχχχχχχχχχχ! θα περιμενουμε πολύ...........:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top