Twilight-Λυκόφως

.dimitra.

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
όλα τα βιβλία νομίζω πως είναι 4 ή μήπως κάνω κάποιο λαθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Βασικά όλα υποτείθεται πως τα έχουν τα κεντρικά και μεγάλα βιβλιοπωλεία. Και κυρίως τα τρία πρώτα βιβλία. Αλλά ίσως και να μην τα βρεις γιατί εξαντλούνται. Ανάλογα βεβαια και σε ποια γλώσσα τα θες... Τα ελληνικά (έχουν βγει μόνο τα 2 πρώτα, σε ένα μήνα θα βγει και το 3ο) ίσως τα βρεις πιο εύκολα και σε συνοικιακά βιβλιοπωλεία... Τα αγγλικά δεν θα στα φέρουν λογικά... Οπότε θέλει λίγο ψάξιμο μέχρι να τα βρεις!
-----------------------------------------
όλα τα βιβλία νομίζω πως είναι 4 ή μήπως κάνω κάποιο λαθος?

Ναι, προς το παρόν έχουν βγει 4 βιβλία, όμως θα βγει στο μέλλον και ένα 5ο...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Το 5ο, το Midnight Sun δηλαδη, ειναι στην ουσια το πρωτο βιβλιο το λυκοφως αλλα απ΄την πλευρα του Εντουαρντ
Η συγγραφεας ειχε γραψει δωδεκα κεφαλαια αλλα διερρευσαν παρανομα...Αυτο το γεγονος την εκανε να σταματησει και να βαλει το βιβλιο σε αναμονη...Επομενως μπορει και να μην κυκλοφορησει ποτε...Κατα την γνωμη μου θα το γραψει γιατι η επιθυμια ολων των φανς ειναι αυτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Aχ, ναι τι ωραία που θα ήταν να βγει και από την πλευρά του Έντουαρντ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Το 5ο, το Midnight Sun δηλαδη, ειναι στην ουσια το πρωτο βιβλιο το λυκοφως αλλα απ΄την πλευρα του Εντουαρντ
Η συγγραφεας ειχε γραψει δωδεκα κεφαλαια αλλα διερρευσαν παρανομα...Αυτο το γεγονος την εκανε να σταματησει και να βαλει το βιβλιο σε αναμονη...Επομενως μπορει και να μην κυκλοφορησει ποτε...Κατα την γνωμη μου θα το γραψει γιατι η επιθυμια ολων των φανς ειναι αυτη...

Έχω διαβάσει ότι θα το εκδόσει τελικά... Επίσης κάπου αλλού άκουσα ότι θα βγει σε 2 χρόνια!!!:wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Να πω κάτι άσχετο????Που θα βρεθεί ένα αγόρι σαν τον Έντουαρτ?????Κάθε φορά που διαβάζω το βιβλίο το πρώτο,το οποίο είναι πολύ καλύτερο από την ταινία,τον ερωτεύομαι.!!Υπάρχει κάποιος "Έντουαρτ" εκεί έξω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος "Έντουαρτ" εκεί έξω??

Δηλαδη καποιος που να ειναι

Πανεμορφος
Εξυπνος
Ευγενικος
Προστατευτικος
Δυνατος
Ρομαντικος
Μυστηριωδης
Πιστος
Πλουσιος
Που να λαμπει;;;:P
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Καλά,ας μη λάμπει.Θα το δεχτώ:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Πανεμορφος
Εξυπνος
Ευγενικος
Προστατευτικος
Δυνατος
Ρομαντικος
Μυστηριωδης
Πιστος
Πλουσιος
Που να λαμπει;;;:P

Δεν με πειράζει αν δεν λάμπει και αν δεν είναι τόσο πλούσιος. Καλύτερα τώρα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Δηλαδη καποιος που να ειναι

Πανεμορφος
Εξυπνος
Ευγενικος
Προστατευτικος
Δυνατος
Ρομαντικος
Μυστηριωδης
Πιστος
Πλουσιος
Που να λαμπει;;;:P
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ :D
αχ τι τα θυμηζεις τωρα...ποναει..σημερα διαβασα καπου 8 κεφαλαια και μου μενει ενα ακομα για να τελειωσω το 2ο.:DΚλαμα και παλι κλαμα!το ευχαριστηθηκα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Πανεμορφος
Εξυπνος
Ευγενικος
Προστατευτικος
Δυνατος
Ρομαντικος
Μυστηριωδης
Πιστος
Πλουσιος
Που να λαμπει;;;:P

Δεν με πειράζει αν δεν λάμπει και αν δεν είναι τόσο πλούσιος. Καλύτερα τώρα;:P

κι αν δεν ειναι ρομαντικος.τωρα?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ενα ενα θα τα βγαζουμε; :P
πλησιαζουμε ολοενα και πιο πολυ στην πραγματικοτητα...

ενταξει ας μην λαμπει (θα του βαλουμε γκλιτερ) και για τα λεφτα χeστηκ@
τα υπολοιπα τα θελω ομως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
ενα ενα θα τα βγαζουμε; :P
πλησιαζουμε ολοενα και πιο πολυ στην πραγματικοτητα...

ενταξει ας μην λαμπει (θα του βαλουμε γκλιτερ) και για τα λεφτα χeστηκ@
τα υπολοιπα τα θελω ομως :D

:help::papas::mpam::mpam:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
συμφωνώ!!Θα του βάλουμε γκλιτερ,χαχα!!!Λοιπόν και αν βρούμε κάποιον "Έντουαρτ",ας μην τον χαραμίσουμε!!Να τον βάλουμε σε κανένα μουσείο γιατί άλλος σαν κι αυτόν δεν πρέπει να υπάρχει!!Πάντως αν κάποια από εσάς κοπελιές βρει...ποστάρετε μου!!!!!Ουφ ξεφύγαμε πάλι!Αλλα είναι να μην τον ερωτευτείς??Και μου αρέσει και ο Ρομπερτ Παττινσον που τον υποδύεται στην ταινία(πείτε μου ότι δεν είμαι η μόνη!!):inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ενα ενα θα τα βγαζουμε; :P
πλησιαζουμε ολοενα και πιο πολυ στην πραγματικοτητα...

ενταξει ας μην λαμπει (θα του βαλουμε γκλιτερ) και για τα λεφτα χeστηκ@
τα υπολοιπα τα θελω ομως :D

^^+εγω δεν τον θελω ρομαντικο.ξενερα:P.αλλα τα αλλα ειναι must


εγω εχω βρει εναν που ειναι

Πανεμορφος
Εξυπνος
Ευγενικος
Προστατευτικος
Δυνατος
Ρομαντικος
Πιστος

αλλα...τον απερριψα :D:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
:help::papas::mpam::mpam:

πες μου γιατι ενας εκπεμπει σος,ενας παπας κανει λειτουργια και δυο αυτοκτονουν
δεν το καταλαβα :what:
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ευκολο!αυτος εκπεμπει σος για αυτους που αυτοκτονουν και δεν τους προλαβε και ηρθε ο παπας :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
ενα ενα θα τα βγαζουμε; :P
πλησιαζουμε ολοενα και πιο πολυ στην πραγματικοτητα...

ενταξει ας μην λαμπει (θα του βαλουμε γκλιτερ) και για τα λεφτα χeστηκ@
τα υπολοιπα τα θελω ομως :D

S.O.S. => ΕΛΕΟΣ
παπάς => Ο Θεός μαζί μας! :P
αυτοκτονώ => το νόημα είναι οφθαλμοφανές.

Ελπίζω να σε κάλυψα!
:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω πεφτω εξω?:(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
S.O.S. => ΕΛΕΟΣ
παπάς => Ο Θεός μαζί μας! :P
αυτοκτονώ => το νόημα είναι οφθαλμοφανές.

Ελπίζω να σε κάλυψα!
:P:P:P

προτιμω την ερμηνεια της X-Filer :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top