Twilight-Λυκόφως

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εγω παραγγειλα τον 2ο βιβλιο!!!!Το πρωτο ηταν πολυ καλο και δεν καταλαβα ποσο γρηγορα τελειωσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Ναι λες και για την υπόθεση θα την δείτε την ταινία.
:P
Όχι μόνο για την υπόθεση, αλλά βρε παιδί μου να έχει και λίγο μυστήριο, δεν λέει να ξέρεις τι θα γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
και εμενα μου αρεσει πολυ αυτη η ταινια!εχει βγει και σε βιβλιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
και εμενα μου αρεσει πολυ αυτη η ταινια!εχει βγει και σε βιβλιο?
Το βιβλίο βγήκε σε ταινία, όχι η ταινία σε βιβλίο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Το βιβλίο βγήκε σε ταινία, όχι η ταινία σε βιβλίο. :P
σε ποιες εκδοσεις???????και ποιος ο συγγραφεας?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
σε ποιες εκδοσεις???????και ποιος ο συγγραφεας?????????
στεφανι μεγιερ, εκδοσεις πλατυπους.Εχουν βγει 4 βιβλια και εδω κυκλοφορουν τα 3 πρωτα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost 4ever

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
αχ και εγω ειδα την ταινια ειναι τελειααααααα :D!!!οσο για τα βιβλια εχω διαβασει το δευτερο και τωρα διαβαζω το τριτο στα αγγλικα!!εχει βγει και το τεταρτο βιβλιο αλλα ειναι στα αγγλικα και αυτο...αχ εγω τα εχω ολα και ανυπομωνω να τα τελειωσω!!!!Αντε να βγει και το New Moon σε ταινια!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Κορίτσια,μην κρύβεστε... Ο τυπάς σας άρεσε και όχι η ταινία:P Αλλιώς θα διαβάζατε τα βιβλία που έχουν πιο ουσία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Κορίτσια,μην κρύβεστε... Ο τυπάς σας άρεσε και όχι η ταινία:P Αλλιώς θα διαβάζατε τα βιβλία που έχουν πιο ουσία:P
Ε ρε κόλλημα.
ΝΑΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ.
Αλλά μαζί μ' αυτόν και η ταινία.
Καπουτ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Τσσσσσσσσσσσσσσσσσσ και τσαμπουκά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost 4ever

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
βασικα εμενα μ'αρεσει και ο Εdward αλλα και η ταινια ηταν πολυ ωραια,ηταν κατι διαφορετικο απο τις αλλες που συνδιαζε φαντασια και ρομαντισμο...Μ'αρεσε και ολη η πλοκη γι'αυτο και διαβαζω και τα βιβλια και νομιζω ειναι τελεια για να περασεις την ωρα σου...και αντι να καθεσαι κολλημενος στο pc και στην tv ειναι καλυτερο να διαβαζεις ενα βιβλιο..Και οταν βγαινει και η ταινια ξερεις τι γινεται ;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νένη

Νεοφερμένος

Η Νένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καταλπηκτική ταινία! Την έχω δει τρεις φορες!:P
Η πλοκή είναι τέλεια θέλω να πάρω να διαβάσω τα βιβλία είμαι σίγουρη οτι είναι τέλεια!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
το ειδα χθες παιδια και ομολογουμενως ειναι ταινιαρα...................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost 4ever

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

bicoolini

Νεοφερμένος

Η bicoolini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Αχ...:'(Εγώ μόλις χθες τελείωσα το δεύτερο βιβλίο...Πολύ ωραίο ήταν αν και το διάβασα μονοκόμματο(σε 2 μέρες!)και έριξα όλο το κλάμμα μαζί...Αμάν πια αυτή η Bella!Πώς τον παράτησε έτσι τον καημένο τον Τζέικομπ?Πιο πολύ από όλους μου άρεσε!(ok...ΣΧΕΔΟΝ από όλους...)'Αντε τώρα να βρούμε το τρίτο...!Αχ...(σχήμα κύκλου:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost 4ever

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
και έριξα όλο το κλάμμα μαζί...Αμάν πια αυτή η Bella!Πώς τον παράτησε έτσι τον καημένο τον Τζέικομπ?Πιο πολύ από όλους μου άρεσε!(ok...ΣΧΕΔΟΝ από όλους...) )

αχ ναι και εγω ειχα ριξει ενα κλαμα...και συμφωνω μαζι σου δεν επρεπε να τον παρατησει τον Jake αιντεε τοσο καλος ηταν μαζι της! Αλλα και ο αλλος ο Εdward που παρατησε τη Bella μεσα στο δασος!αλλος κι αυτος απο δω...καλα σε εκεινο το σημειο με ειχε νευριασει παρα πολυ και αρχισα να τν βριζω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
αχ ναι και εγω ειχα ριξει ενα κλαμα...και συμφωνω μαζι σου δεν επρεπε να τον παρατησει τον Jake αιντεε τοσο καλος ηταν μαζι της! Αλλα και ο αλλος ο Εdward που παρατησε τη Bella μεσα στο δασος!αλλος κι αυτος απο δω...καλα σε εκεινο το σημειο με ειχε νευριασει παρα πολυ και αρχισα να τν βριζω!:P

ΡΕ.
υπαρχει λογος που βαζουμε ασπρη γραμματοσειρα.
ειναι για να μην χαλαμε την συνεχεια στα παιδια που δεν εχουν διαβασει τα βιβλια.
Επεξεργασου το ποστ σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εντάξει παιδιά, νομίζω ότι η ταινία τα σπάει απλά.Την είδα χτες...και ερωτεύτηκα τον έντουαρτ. Όχι μόνο επειδή είναι όμορφος (σκέτος ας πούμε δεν λέει και πολλά) αλλά μου άρεσε ο όλος ρόλος τους ως βρικόλακας, το υφάκι που έπαιρνε όταν την περίμενε πχ με το αμάξι, και όταν πήγε και την έσωσε από όταν πήγαν να την βιάσουν εκείνοι, με άναψε τρελάαα...
Εκτός από αυτό η προστατευτικότητα προς την κοπέλα(και ας ήταν κρύα) και η όλη του προσπάθεια(του γλυκούλη μου(L) ) να μην της κάνει κακό, μου άρεσε πάρα πολύ.
Εκτός από αυτά, μου δημιούργησε μια μελαγχολία η όλη ταινία, επειδή τέτοιοι άντρες δεν υπάρχουν...:P


ρε παιδιά πάντως, μεγάλη βλακεία να μην έχει ούτε μία σκηνή σεξ, εγώ ξενέρωσα:P
Α και δεν ήταν γλύκας, όταν εκείνη έκανε το λαιμό της για να την δαγκώσει, και ο καλός μου την φίλησε;;;(L)(L)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Εντάξει παιδιά, νομίζω ότι η ταινία τα σπάει απλά.Την είδα χτες...και ερωτεύτηκα τον έντουαρτ. Όχι μόνο επειδή είναι όμορφος (σκέτος ας πούμε δεν λέει και πολλά) αλλά μου άρεσε ο όλος ρόλος τους ως βρικόλακας, το υφάκι που έπαιρνε όταν την περίμενε πχ με το αμάξι, και όταν πήγε και την έσωσε από όταν πήγαν να την βιάσουν εκείνοι, με άναψε τρελάαα...
Εκτός από αυτό η προστατευτικότητα προς την κοπέλα(και ας ήταν κρύα) και η όλη του προσπάθεια(του γλυκούλη μου(L) ) να μην της κάνει κακό, μου άρεσε πάρα πολύ.
Εκτός από αυτά, μου δημιούργησε μια μελαγχολία η όλη ταινία, επειδή τέτοιοι άντρες δεν υπάρχουν...:P


ρε παιδιά πάντως, μεγάλη βλακεία να μην έχει ούτε μία σκηνή σεξ, εγώ ξενέρωσα:P
Α και δεν ήταν γλύκας, όταν εκείνη έκανε το λαιμό της για να την δαγκώσει, και ο καλός μου την φίλησε;;;(L)(L)
Να ένα ατομο που με καταλαβαίνει. :xixi:
Βάλια RESPECT.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από fabulous:
Να ένα ατομο που με καταλαβαίνει. :xixi:
Βάλια RESPECT.
Αχά. Και μόλις διάβασα και το πρώτο σου ποστ. Εγώ όταν την έβλεπα δεν δάκρυσα απλά είχα αυτό το ηλίθιο χαμόγελο σε όλη την διάρκεια της ταινίας. Δεν ξέρω, είχε ΚΑΤΙ με άγγιξε πιο πολύ από ότι έχω δει μέχρι στιγμής.
Ελπίζω το βιβλίο να είναι οτ ίδιο καλό με την ταινία, και καλύτερο αν γίνεται:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top