Twilight-Λυκόφως

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Ηταν too much ρε. Μονο οταν ειχε τα ρεημπαν και ηταν σε φαση ανετος κι οχι κλαψορομαντικοφιλοσοφημενος ελεγε κατι, πραγματικα. Πως και δεν σ αρεσε εκει; :P Δεν εβγαζε γενικως αρκετη αντριλα ρε παιδι μου ο Εντουαρντ. Ενω ο Τζακομπ σου λεγε ρε παιδι μου "μπορεις να στηριχτεις πανω μου" και το χαμογελο του φωναζε "κανω καλο κρεβατι".
Κοιτα εμενα το βλεμμα του στο μαθημα βιολογιας μαλλον "εχω καβλες" μου βγαζε. Στην προκειμενη "εχω καβλες για αιμα", επειδη ηταν βαμπιρ :P
Mπλιαχ, ναι τον θυμαμαι στο Ναρνια.
Καλή φάση ο Ινδιάνος :P
Κοίτα, δεν μ' άρεσε με το ρεημπαν επειδή κρυβόταν το βλέμμα του. Αυτή η άνεση που είχε πάντως στη σκηνή, σουπερ ήταν. Δεν σου λέω για το βλέμμα στο μάθημα βιολογίας, σαν πυροβολημένος έκανε :xixi:
-----------------------------------------
δεν ειναι αυτος..
μηπως το μπερδεψες με το χαρι ποτερ?
όχι.
έπαιζε και τον χάρυ πότερ, στο 4, αλλά μου χαν πει ότι έπαιζε και στην νάρνια. Στον Χάρυ Πότερ καλός ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
για την ακριβεια επαιξε σε 2 απο τα χαρι ποτερ
και στανταρ δεν επαιξε στη ναρνια

see for yourself
https://www.imdb.com/name/nm1500155/
:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Ω ναι πηγα κ το ειδα...
Ω ναι μου αρεσε πολυ...
Ω δυστηχως τετοιοι ερωτες(κ αγορια :P) μονο στις ταινιες...
αχ βαχ....

Υ.Γ. σε μερικα σημεια πολυ υπερβολικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
για την ακριβεια επαιξε σε 2 απο τα χαρι ποτερ
και στανταρ δεν επαιξε στη ναρνια

see for yourself
https://www.imdb.com/name/nm1500155/
:bye:
Ναι ρε συ, το τσέκαρα κι εγώ, άκυρο. Απλά μου το χαν πει κι απορούσα πως μπορούσε να γίνει ο έντουαρντ prince Κάσπιαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
πωπω,με ολα αυτα που λετε,το σκεφτομαι να παω να δω την τανια.μαλλον θα συνεχισω μονο με το βιβλιο....:D
παντως,εγω δεν ειμαι απο αυτες που περιμενουν τον γαλαζιο,ρομαντικο πριγκηπα πανω στο αλογο.απλα κολλησα μαζι του σα χαρακτηρα,με αυτα που λεει και οπως εγω τον εχω πλασει στο μυαλο μου.
αχ τι ωραια,αλλος ενας που δεν του αρεσει η Μπελλα.κι εγω αυτο λεω!ειναι ηλιθια!!ωρες-ωρες θελει 2 σφαλιαρες να συνελθει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
πωπω,με ολα αυτα που λετε,το σκεφτομαι να παω να δω την τανια.μαλλον θα συνεχισω μονο με το βιβλιο....:D
παντως,εγω δεν ειμαι απο αυτες που περιμενουν τον γαλαζιο,ρομαντικο πριγκηπα πανω στο αλογο.απλα κολλησα μαζι του σα χαρακτηρα,με αυτα που λεει και οπως εγω τον εχω πλασει στο μυαλο μου.
αχ τι ωραια,αλλος ενας που δεν του αρεσει η Μπελλα.κι εγω αυτο λεω!ειναι ηλιθια!!ωρες-ωρες θελει 2 σφαλιαρες να συνελθει:D

:iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αν ημουν ο εντι,με τις ανασφαλειες που εχει θα την ειχα χωρισει.αυτο βλεπω να κανει στο τελος :timoria:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
SPOILER ALERT

μην διαβασετε, εκτος αν σας τρωει η περιεργεια για το τι γινεται στο 2ο.

η Μπελα παραταει τον Εντουαρντ για τον ινδιανο! μουαχαχα.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
SPOILER ALERT

μην διαβασετε, εκτος αν σας τρωει η περιεργεια για το τι γινεται στο 2ο.

η Μπελα παραταει τον Εντουαρντ για τον ινδιανο! μουαχαχα. :P
:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
*spoiler 2*
Εγω σας το λεγα οτι η Μπελα ειναι ξινη και ζωαρα χωρις συναισθηματα :D
+ για να καταλαβετε ποσο Κλαψας και χαζος ειναι ο Εντουαρντ, μετα την δεχεται πισω σαν να μην εγινε τιποτα. ΣΙΓΑ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ. Πολυ naive φαση ο Εντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
.ημουν σιγουρη οτι θα χωρισουν:'(.και αυτο ειναι που μου σπαει τα νευρα,καλα λεω εγω οτι παλιομπελλα ειναι ηλιθια.κριμα ο καημενος ο εντι,την αγαπαει αλλα ειναι λιγο μαλακας:P.διαβασα μονο το αποσπασμα απο το 2ο βιβλιο που υπαρχει στο πρωτο και αναρωτιεμαι τι γινεται εκει που της κοβεται το χερι και ολοι την κοιταζουν πεινασμενοι,εκτος 1(ποιανου?????????)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
*spoiler 2*
Εγω σας το λεγα οτι η Μπελα ειναι ξινη και ζωαρα χωρις συναισθηματα :D
+ για να καταλαβετε ποσο Κλαψας και χαζος ειναι ο Εντουαρντ, μετα την δεχεται πισω σαν να μην εγινε τιποτα. ΣΙΓΑ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ. Πολυ naive φαση ο Εντ.
Να υποθέσω ότι την δέχεται αφού κάνει σουβλιστό τον Ινδιάνο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?ή μαλλον οχι,να μην μου απαντησει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Να υποθέσω ότι την δέχεται αφού κάνει σουβλιστό τον Ινδιάνο; :P

Δεν ξερω. Παντως αφου η Μπελα ηθελε σεξ (εκανε μπαμ αυτο) καλα εκανε και πηγε με τον ινδιανο. Εμαθα επισης οτι με τον ΕΝτ κανουν σεξ στο 5ο βιβλιο. Φαντασου δηλαδη. Λιγο παρτολα η τυπισσα. :P

ALERT: ΜΕGA SPOILER
--> Στο 5ο για να κανουν σεξ, ο Εντ την κανει πρωτα βαμπιρ. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Δεν ξερω. Παντως αφου η Μπελα ηθελε σεξ (εκανε μπαμ αυτο) καλα εκανε και πηγε με τον ινδιανο. Εμαθα επισης οτι με τον ΕΝτ κανουν σεξ στο 5ο βιβλιο. Φαντασου δηλαδη. Λιγο παρτολα η τυπισσα. :P

ALERT: ΜΕGA SPOILER
--> Στο 5ο για να κανουν σεξ, ο Εντ την κανει πρωτα βαμπιρ. :lol:
Στάνταρ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Πηγαμε χθες με τ κολλητη μ κ το ειδαμε.. καλα ηταν τελειο.. ειχατε δικιο...!!!
:no1::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bicoolini

Νεοφερμένος

Η bicoolini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Παιδιά κι εγώ πήγα και το είδα χθες!(σιγά μην περίμενα την επανακυκλοφόρηση του δεύτερου!:P)Και όντως είχατε δίκιο...Είχα διαβάσει ήδη το βιβλίο αλλά έκλαψα...Κι ας ήξερα τι θα γινόταν!Και ο 'Εντουαρτ είναι κούκλος...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Παιδιά κι εγώ πήγα και το είδα χθες!(σιγά μην περίμενα την επανακυκλοφόρηση του δεύτερου!:P)Και όντως είχατε δίκιο...Είχα διαβάσει ήδη το βιβλίο αλλά έκλαψα...Κι ας ήξερα τι θα γινόταν!Και ο 'Εντουαρτ είναι κούκλος...:iagree:


Κουκλοοοος... κ πολυ ωραιο στυλακι.. Πολυ μ αρεσε...!
:no1::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Δεν ξερω. Παντως αφου η Μπελα ηθελε σεξ (εκανε μπαμ αυτο) καλα εκανε και πηγε με τον ινδιανο. Εμαθα επισης οτι με τον ΕΝτ κανουν σεξ στο 5ο βιβλιο. Φαντασου δηλαδη. Λιγο παρτολα η τυπισσα. :P

ALERT: ΜΕGA SPOILER
--> Στο 5ο για να κανουν σεξ, ο Εντ την κανει πρωτα βαμπιρ. :lol:
οχι ρε εγω αλλο διαβασα.Θα ειναι λεει να γεννησει και το παιδι θα της σπασει κοκκαλα οπως θα βγαινει και θα εχει χασει πολυ αιμα.Ετσι ο εντι θα την κανει βαμπιρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Archangel^^

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Πρωτα απο ολα,γεια σε ολους!:bye:(ειπα να συστηθω στο πρωτο μου post!!)
Νομιζω οτι πρεπει να ξεκαθαρισουμε καποια πραγματα:
Η ταινια ειναι βασισμενη στο βιβλιο,δεν ειναι το βιβλιο,που σημαινει οτι δεν μπορει να ειναι τοσο καλη οσο το βιβλιο,αλλιως ο τιτλος θα ηταν Λυκοφως:το βιβλιο.

Παει αυτο.Σαν ταινια,δεν νομιζω να ενθουσιασει τους σινεφιλ.Θα πρεπει να διαβασεις το βιβλιο για να την εκτιμησεις (πριν η μετα την ταινια,doesn't matter).Σαν μεταφορα βιβλιου στη μεγαλη οθονη πιστευω πως ειναι αξιοπρεπης (συγκρινετε Harry Potter series :P ).
Εμενα προσωπικα μου φανηκε καλη,αν και η σκηνοθεσια επασχε λιγο..

PS:SPOILER ALERT!!:
Δεν χρειαζεται η μπελλα να ναι βρικολακας για να το κανουνε στο 4ο βιβλιο,οχι στο 5ο..:D
-----------------------------------------
.ημουν σιγουρη οτι θα χωρισουν:'(.και αυτο ειναι που μου σπαει τα νευρα,καλα λεω εγω οτι παλιομπελλα ειναι ηλιθια.κριμα ο καημενος ο εντι,την αγαπαει αλλα ειναι λιγο μαλακας:P.διαβασα μονο το αποσπασμα απο το 2ο βιβλιο που υπαρχει στο πρωτο και αναρωτιεμαι τι γινεται εκει που της κοβεται το χερι και ολοι την κοιταζουν πεινασμενοι,εκτος 1(ποιανου?????????)

Χ-FILER,δεν ξερω αν θα ηθελες μια απαντηση,αλλα νομιζω οτι ο μονος που δεν την κοιταει πεινασμενα ειναι ο carlisle,επειδη εχει εξασκηθει ολους αυτους τους αιωνες να απωθει τη μυρωδια ανθρωπινου αιματος...
(ναι,κι εγω νομιζω οτι αυτη η απαντηση ηταν λιγο μεγαλη σε εκταση...:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top