Twilight-Λυκόφως

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αχ ωραια,thnx :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ναι οντως μιχαλη :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
τον εντι τον φανατζομουν πιο ασπρο ομως.τεσπα,μπορει στον κινηματογραφο να φανει πιο....ασπρος :P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Σήμερα πήγα και το είδα...Ήταν πολύ ωραίο!!!:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Μολις γυρισα απο το σινεμα.
Ρε παιδια, ελεος. Σιγα την ταινιαρα.
Καλο για να περνας την ωρα σου, ναι οκ.
Αλλα ολο αυτο περι απιστευτης ταινιας σουπερουοου δεν το καταλαβα ειλικρινα.
Οσο για το συναισθημα, ναι καλος ο Εντουαρντ (και οχι δεν θα βρειτε τετοιον :P ), αλλα η Μπελα ηταν ξινη και αντιπαθεστατη ειλικρινα. Ανεκφραστη εντελως.
Και να πω οτι εμενα ο Εντουαρντ δεν με ενθουσιασε. Τετοιου ειδους γκομενοι αρεσουν κυριως σε κοπελες που δεν εχουν βιωσει μια σοβαρη ερωτικη σχεση. Ενδεχομενως να μ αρεσε περισσοτερο αν την εβλεπα στα 12-13 μου, η αν δεν ειχα κανει γενικοτερα σχεση.
Πραγματικα, συγγνωμη, αλλα εγω λυπηθηκα που εδωσα 8 ευρω για να δω αυτη την ταινια. Επρεπε να χα παει στο Yes, Man του Jim Carrey.

+να αρχισετε να σκεφτεστε την μετονομασια του τοπικ σε "Ah, edward! *melts* *drools*" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Ήμουν σίγουρη πως θα το έλεγες αυτό :P
Κι όταν λες σοβαρή ερωτική σχέση, εννοείς ολοκληρωμένη ερωτική σχέση;
Ναι, δεν έχω σκεφτεί να ολοκληρώσω τις σχέσεις μου στα 13 :P
Δεν ξέρω τι λέτε, εμένα μ' άρεσε κι η ταινία κι ο εντουαρντ.
Όσο για τα 8 ευρώ, μην σκας. Δοκιμάζουμε ταινίες, κρίνουμε στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ήμουν σίγουρη πως θα το έλεγες αυτό :P
Κι όταν λες σοβαρή ερωτική σχέση, εννοείς ολοκληρωμένη ερωτική σχέση;
Ναι, δεν έχω σκεφτεί να ολοκληρώσω τις σχέσεις μου στα 13 :P
Δεν ξέρω τι λέτε, εμένα μ' άρεσε κι η ταινία κι ο εντουαρντ.
Όσο για τα 8 ευρώ, μην σκας. Δοκιμάζουμε ταινίες, κρίνουμε στο τέλος.

Nαι δοκιμάζουμε τις ταινίες, κρίνουμε στο τέλος και άμα είναι μάπα, καλή ώρα, χάνουμε και τα ευρώ :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Nαι δοκιμάζουμε τις ταινίες, κρίνουμε στο τέλος και άμα είναι μάπα, καλή ώρα, χάνουμε και τα ευρώ :P:P
Ε, πες ότι τα 'δωσες για χαβαλε με την παρέα ή για να φας σαν αποβλακωμένο ποπ κορν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Ήμουν σίγουρη πως θα το έλεγες αυτό :P
Κι όταν λες σοβαρή ερωτική σχέση, εννοείς ολοκληρωμένη ερωτική σχέση;
Ναι, δεν έχω σκεφτεί να ολοκληρώσω τις σχέσεις μου στα 13 :P
Δεν ξέρω τι λέτε, εμένα μ' άρεσε κι η ταινία κι ο εντουαρντ.
Όσο για τα 8 ευρώ, μην σκας. Δοκιμάζουμε ταινίες, κρίνουμε στο τέλος.

Ναι ρε παιδι μου αλλα σου δινει λανθασμενη εικονα καποιων πραγματων.
Πιστεψε με, δεν ειναι λιγα τα κοριτσακια που τα βλεπουν αυτα και πετανε σε ροζ συννεφακια περιμενοντας τον πριγκιπα τυπου Εντουαρντ και μετα τρωνε τα μουτρα τους (δεν αναφερομαι σε σενα, αλλωστε απ τα ποστ σου μου δειχνεις οτι μυαλο εχεις και το χρησιμοποιεις αριστα.) και αναρωτιουνται γιατι. Και ειναι πασιφανες οτι το 90% που πορωθηκε με την ταινια, δεν πορωθηκε στην πραγματικοτητα με την ταινια, αλλα με τον Εντουαρντ. Και αλλωστε, οπως ειπα, πιθανως να μου αρεσε περισσοτερο αν ημουν 12-13. Εκει στοχευει τελικως η ταινια αλλωστε. Αν και ο Εντουαρντ ιδανικος δεν ηταν ρε παιδι μου. Πολυ κλαψας.
Για τα 8 ευρα, απλα τσαντιστηκα που αφησα την περιεργεια να νικησει:P. Αν δεν ειχε γινει τοσος ντορος δεν υπηρχε περιπτωση να εβλεπα την συγκεκριμενη ταινια δηλαδη. Δεν πειραζει, θα το εχω υποψιν την επομενη φορα.

ΥΓ: Τραγικα ατυχης η συγκριση της ταινιας με Ρωμαιο και Ιουλιετα. Αλλο βουρτσα, αλλο π. Σαιξπηρ ειναι αυτος δηλαδη, οκεη!

ΥΓ2: Ινδιανος με 1000. Μακραν πιο σεξυ και γοητευτικος. Και οχι τοσο κλαψας απ οσο ειδα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ΥΓ2: Ινδιανος με 1000. Μακραν πιο σεξυ και γοητευτικος. Και οχι τοσο κλαψας απ οσο ειδα. :P

:!:
ε,οχι ο πιο μπλιαχ ηταν αυτος!
αλλα anyway γουστα ειναι αυτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
:!:
ε,οχι ο πιο μπλιαχ ηταν αυτος!
αλλα anyway γουστα ειναι αυτα :P
Μαλλον μου φταιει οτι ειναι γεννημενος το 92.
Μολις το ανακαλυψα. Μαλλον το να μαι τεκνατζου ειναι στο dna μου τελικα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Ναι ρε παιδι μου αλλα σου δινει λανθασμενη εικονα καποιων πραγματων.
Πιστεψε με, δεν ειναι λιγα τα κοριτσακια που τα βλεπουν αυτα και πετανε σε ροζ συννεφακια περιμενοντας τον πριγκιπα τυπου Εντουαρντ και μετα τρωνε τα μουτρα τους (δεν αναφερομαι σε σενα, αλλωστε απ τα ποστ σου μου δειχνεις οτι μυαλο εχεις και το χρησιμοποιεις αριστα.) και αναρωτιουνται γιατι. Και ειναι πασιφανες οτι το 90% που πορωθηκε με την ταινια, δεν πορωθηκε στην πραγματικοτητα με την ταινια, αλλα με τον Εντουαρντ. Και αλλωστε, οπως ειπα, πιθανως να μου αρεσε περισσοτερο αν ημουν 12-13. Εκει στοχευει τελικως η ταινια αλλωστε. Αν και ο Εντουαρντ ιδανικος δεν ηταν ρε παιδι μου. Πολυ κλαψας.
Για τα 8 ευρα, απλα τσαντιστηκα που αφησα την περιεργεια να νικησει:P. Αν δεν ειχε γινει τοσος ντορος δεν υπηρχε περιπτωση να εβλεπα την συγκεκριμενη ταινια δηλαδη. Δεν πειραζει, θα το εχω υποψιν την επομενη φορα.

ΥΓ: Τραγικα ατυχης η συγκριση της ταινιας με Ρωμαιο και Ιουλιετα. Αλλο βουρτσα, αλλο π. Σαιξπηρ ειναι αυτος δηλαδη, οκεη!
Μουαχαχαχα.
Όχι, όχι, δεν είμαι απο αυτές που περιμένουν το βαμπιρ τους για να βγουν στον έξω κόσμο. Απλά νταξει ρε παιδί μου, ωραίος ήταν ο τύπος. Δεν σου είπα ότι τον περιμένω αυτόν ή κανέναν όμοιό του να κάνει ντου εκεί που συχνάζω απλά οκ, μου άρεσε να τον βλέπω να φλερτάρει με την άλλη την ξενέρωτη και μου άρεσε επίσης και το όλο συνολάκι του (βλέμμα-ύφος-λόγια κλπ). Εγώ κόλλησα και με ταινία και με εντουαρντ. Αλλά nope, η ταινία δεν μου άρεσε για τον έντουαρντ. Όποιος κι αν ήταν ο πρωταγωνιστής, δεν θα μου άλλαζε τη γνώμη που έχω σχηματίσει. Όταν είχα δει το τρεϊλερ δεν μου είχε τραβήξει τόσο την προσοχή. Αλλά σου λέω, έκλαιγα στο τέλος. :zilia:
Έχω κάτι με το αίμα και τα ασπρουλιάρικα βαμπιρς, μου άρεσε η ταινία γενικά σαν υπόθεση, έπαθα την πλάκα μου και με τον πρωταγωνιστή (έλα τώρα, το ξέρω ότι το σκέφτεσαι κι εσύ, κουκλί ήταν :xixi:) ε αυτά δεν είναι λίγα στοιχία για να εθιστώ. :P
-----------------------------------------
Ναι ρε παιδι μου αλλα σου δινει λανθασμενη εικονα καποιων πραγματων.
Πιστεψε με, δεν ειναι λιγα τα κοριτσακια που τα βλεπουν αυτα και πετανε σε ροζ συννεφακια περιμενοντας τον πριγκιπα τυπου Εντουαρντ και μετα τρωνε τα μουτρα τους (δεν αναφερομαι σε σενα, αλλωστε απ τα ποστ σου μου δειχνεις οτι μυαλο εχεις και το χρησιμοποιεις αριστα.) και αναρωτιουνται γιατι. Και ειναι πασιφανες οτι το 90% που πορωθηκε με την ταινια, δεν πορωθηκε στην πραγματικοτητα με την ταινια, αλλα με τον Εντουαρντ. Και αλλωστε, οπως ειπα, πιθανως να μου αρεσε περισσοτερο αν ημουν 12-13. Εκει στοχευει τελικως η ταινια αλλωστε. Αν και ο Εντουαρντ ιδανικος δεν ηταν ρε παιδι μου. Πολυ κλαψας.
Για τα 8 ευρα, απλα τσαντιστηκα που αφησα την περιεργεια να νικησει:P. Αν δεν ειχε γινει τοσος ντορος δεν υπηρχε περιπτωση να εβλεπα την συγκεκριμενη ταινια δηλαδη. Δεν πειραζει, θα το εχω υποψιν την επομενη φορα.

ΥΓ: Τραγικα ατυχης η συγκριση της ταινιας με Ρωμαιο και Ιουλιετα. Αλλο βουρτσα, αλλο π. Σαιξπηρ ειναι αυτος δηλαδη, οκεη!

ΥΓ2: Ινδιανος με 1000. Μακραν πιο σεξυ και γοητευτικος. Και οχι τοσο κλαψας απ οσο ειδα. :P
Έλα βρε πιου. Ήταν μαγκάκι, πάντως, σ' αυτό έχεις δίκιο. Ο έντι ήταν λίγο πιο ευαισθητο-κλαψού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Μουαχαχαχα.
Όχι, όχι, δεν είμαι απο αυτές που περιμένουν το βαμπιρ τους για να βγουν στον έξω κόσμο. Απλά νταξει ρε παιδί μου, ωραίος ήταν ο τύπος. Δεν σου είπα ότι τον περιμένω αυτόν ή κανέναν όμοιό του να κάνει ντου εκεί που συχνάζω απλά οκ, μου άρεσε να τον βλέπω να φλερτάρει με την άλλη την ξενέρωτη και μου άρεσε επίσης και το όλο συνολάκι του (βλέμμα-ύφος-λόγια κλπ). Εγώ κόλλησα και με ταινία και με εντουαρντ. Αλλά nope, η ταινία δεν μου άρεσε για τον έντουαρντ. Όποιος κι αν ήταν ο πρωταγωνιστής, δεν θα μου άλλαζε τη γνώμη που έχω σχηματίσει. Όταν είχα δει το τρεϊλερ δεν μου είχε τραβήξει τόσο την προσοχή. Αλλά σου λέω, έκλαιγα στο τέλος. :zilia:
Έχω κάτι με το αίμα και τα ασπρουλιάρικα βαμπιρς, μου άρεσε η ταινία γενικά σαν υπόθεση, έπαθα την πλάκα μου και με τον πρωταγωνιστή (έλα τώρα, το ξέρω ότι το σκέφτεσαι κι εσύ, κουκλί ήταν :xixi:) ε αυτά δεν είναι λίγα στοιχία για να εθιστώ. :P

Nαι, απλα σου εξηγω τους λογους που εμενα δεν μ αρεσε. :PΔεν αμφιβαλλω με το οτι μπορει να σ αρεσε εσενα προσωπικα. Αλλα οι περισσοτερες κοπελιτσες θα ξεκολλησουν οταν βγει το εποοομενο λαβ στορυ μουβι και θα ξανακολλησουν οταν βγει το σηκουελ. :P

Δεν μ αρεσε ο Εντουαρντ. Δηλαδη οκεη, γοητευτικος. Αλλα χαλια μυτη, χαλια πηγουνι (πετουσε 3894273 χιλιομετρα μπροστα). Οταν φορουσε τα ρεημπαν, κατι γινοταν. :P Ειπαμε, εμενα ο ινδιανος μ αρεσε.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Nαι, απλα σου εξηγω τους λογους που εμενα δεν μ αρεσε. :PΔεν αμφιβαλλω με το οτι μπορει να σ αρεσε εσενα προσωπικα. Αλλα οι περισσοτερες κοπελιτσες θα ξεκολλησουν οταν βγει το εποοομενο λαβ στορυ μουβι και θα ξανακολλησουν οταν βγει το σηκουελ. :P

Δεν μ αρεσε ο Εντουαρντ. Δηλαδη οκεη, γοητευτικος. Αλλα χαλια μυτη, χαλια πηγουνι (πετουσε 3894273 χιλιομετρα μπροστα). Οταν φορουσε τα ρεημπαν, κατι γινοταν. :P Ειπαμε, εμενα ο ινδιανος μ αρεσε.:D
Εμένα στο ρεημπαν γυαλί δεν μ' άρεσε. Είχε τζαμάτο βλέμμα. Μα για τη γοητεία μιλάμε ρε συ. Ο τρόπος που κοιτούσε δεν ήταν όλα τα λεφτά; Δεν είχε βαμπιρίστικο ύφος πάντως, θα σε φάω κι έτσι. Με την κοπέλα ένιωθε άλλα, ίσως για αυτό. Και σαν βρυκόλακας μόνο μ' άρεσε. Μόνο σαν εντουαρντ. Ο ηθοποιός, δεν με τρελαίνει. Να τον δεις σαν "πριγκιπα Κασπιαν" στην Νάρνια, να φρίξεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
μονο που δεν επαιζε στα χρονικα της ναρνια...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Εμένα στο ρεημπαν γυαλί δεν μ' άρεσε. Είχε τζαμάτο βλέμμα. Μα για τη γοητεία μιλάμε ρε συ. Ο τρόπος που κοιτούσε δεν ήταν όλα τα λεφτά; Δεν είχε βαμπιρίστικο ύφος πάντως, θα σε φάω κι έτσι. Με την κοπέλα ένιωθε άλλα, ίσως για αυτό. Και σαν βρυκόλακας μόνο μ' άρεσε. Μόνο σαν εντουαρντ. Ο ηθοποιός, δεν με τρελαίνει. Να τον δεις σαν "πριγκιπα Κασπιαν" στην Νάρνια, να φρίξεις :P

Ηταν too much ρε. Μονο οταν ειχε τα ρεημπαν και ηταν σε φαση ανετος κι οχι κλαψορομαντικοφιλοσοφημενος ελεγε κατι, πραγματικα. Πως και δεν σ αρεσε εκει; :P Δεν εβγαζε γενικως αρκετη αντριλα ρε παιδι μου ο Εντουαρντ. Ενω ο Τζακομπ σου λεγε ρε παιδι μου "μπορεις να στηριχτεις πανω μου" και το χαμογελο του φωναζε "κανω καλο κρεβατι".
Κοιτα εμενα το βλεμμα του στο μαθημα βιολογιας μαλλον "εχω καβλες" μου βγαζε. Στην προκειμενη "εχω καβλες για αιμα", επειδη ηταν βαμπιρ :P
Mπλιαχ, ναι τον θυμαμαι στο Ναρνια νομιζω.
Στο Harry Potter παντως ηταν ΤΟ αισχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
μονο που δεν επαιζε στα χρονικα της ναρνια...:D
Σοβαρά; Εγώ είχα ακούσει πως έπαιζε. Τον πρίγκιπα αυτόν, τον δήθεν γενναίο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
δεν ειναι αυτος..
μηπως το μπερδεψες με το χαρι ποτερ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top