Tι σκέφτεσαι τώρα;

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Εγώ έχω ενσύρματο με 3.50€ από καταβολής κόσμου (2007)... Με δουλεύεις;:hehe:

Ο αδερφός μου, που πήρε ασύρματο με 16€, έκλαιγε τα λεφτά του. Είχε χαλάσει μέσα σε 8 μήνες:P
Καλά, κι εγώ αυτό το μαύρο ενσύρματο της microsoft το είχα από τότε που ο υπολογιστής δε χωρούσε στο γραφείο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Καλά, κι εγώ αυτό το μαύρο ενσύρματο της microsoft το είχα από τότε που ο υπολογιστής δε χωρούσε στο γραφείο. :P
Εμείς το έχουμε σε άσπρο για τον σταθερό:P 13 χρόνια ποντίκι:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μπαινεις στο facebook και βλεπεις: ο ταδε προσθεσε 4 φωτογραφιες στο αλμπουμ γερμανια!! ο ταδε αλλαξε την φωτο προφιλ του βλεπεις την φωτο και απο διπλα λεει με τον ταδε στην τοποθεσια berlin, Germany μετα ειναι να μην θελεις να αυτοκτονισεις; :| :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Μπαινεις στο facebook και βλεπεις: ο ταδε προσθεσε 4 φωτογραφιες στο αλμπουμ γερμανια!! ο ταδε αλλαξε την φωτο προφιλ του βλεπεις την φωτο και απο διπλα λεει με τον ταδε στην τοποθεσια berlin, Germany μετα ειναι να μην θελεις να αυτοκτονισεις; :| :'(
Ελα ρε συ υπαρχουν και χειροτερα...θα προτιμουσα ενα νησακι το καλοκαιρι!
τωρα που το σκεφτομαι εχω και εγω κατι φωτο στο facebook απο την 7ημερη στη γερμανια...αχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Ελα ρε συ υπαρχουν και χειροτερα...θα προτιμουσα ενα νησακι το καλοκαιρι!
τωρα που το σκεφτομαι εχω και εγω κατι φωτο στο facebook απο την 7ημερη στη γερμανια...αχαχαχα

καλημερα τι κανεις?:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
μια χαρα και εγω,τωρα εισαι στη θεσσαλονικη??:D:P
θα μπορουσες να το πεις και ετσι,δεν μενω μεσα στη θεσσαλονικη ακριβως,ειμαι λιγο πιο εξω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
θα μπορουσες να το πεις και ετσι,δεν μενω μεσα στη θεσσαλονικη ακριβως,ειμαι λιγο πιο εξω,κανενα 20λεπτο αποσταση:P

που μενεις στη σινδο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
που μενεις στη σινδο??
οχι.. Ειναι γνωστη η σινδος και στη λαρισα...δεν το ξερα αυτο!χαχα

Ε να σου πω,τσεκαρε λιγο τις ρυθμισεις σου για τα μηνυματα επισκεπτων και τα προσωπικα μηνυματα για να σου στειλω εκει,εδω ειμαστε off-topic..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
οχι,καπου κοντα στη σινδο..και να σου πω δεν προκειται να το ξερεις! Ειναι γνωστη η σινδος και στη λαρισα...δεν το ξερα αυτο!χαχα

Ε να σου πω,τσεκαρε λιγο τις ρυθμισεις σου για τα μηνυματα επισκεπτων και τα προσωπικα μηνυματα για να σου στειλω εκει,εδω ειμαστε off-topic..

ελα στο τσατ για να μιλησουμε , δεν ξερω πως μπορω να τσεκαρω τις ρυθμισεις, οκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ελα ρε συ υπαρχουν και χειροτερα...θα προτιμουσα ενα νησακι το καλοκαιρι!
τωρα που το σκεφτομαι εχω και εγω κατι φωτο στο facebook απο την 7ημερη στη γερμανια...αχαχαχα

Εγω παλι θα προτημουσα να ημουν στην πολη που λατρευω:/: ναι ναι μπραααβο ρε με εχει πιασει καταθλιψη! Δηλαδη αν ειναι δυνατον! Ολη η αρχικη μου ειναι γεματη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
ελα στο τσατ για να μιλησουμε , δεν ξερω πως μπορω να τσεκαρω τις ρυθμισεις, οκ?
οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Mα το τσάτ είναι κλειστό ή είναι ιδέα μου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Είμαι θεός και έχω λεγειν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
αγαπη<3 το πιο ωραιο πραγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Πτυχιακή και Σεπτέμβρη.
Κι αγχώνομαι κι στεναχωριέμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
αντε να περασουν οι μερες να φυγω επιτελους για διακοπες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Είναι διγαμία ν'αγαπάς και να ονειρεύεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
που πετρα να κρυφτω να ξαφανιστω απο κατω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top