Γενικό -  Tέλος η χρονιά

@n@st@si@

Νεοφερμένος

Η @n@st@si@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Η καλυτερη χρονια με το πιο μελαγχολικο τελος...Τι πανελληνιες μου λες τωρα???Τελειωσε το σχολειο...Καλο ή κακο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
πραγματι!!!!! τελειωσε πολυ γρηγορα η φετινη χρονια!!!!

Περασε και φετος τουτη η χρονια
ας εχουμε ολοι μια αναμνηση γλυκια.
Περασαμε και φετος γελια και φωνες
μα μην ξεχναμε τις απειρες σκανταλιες!!!!!!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
πραγματι!!!!! τελειωσε πολυ γρηγορα η φετινη χρονια!!!!

Περασε και φετος τουτη η χρονια
ας εχουμε ολοι μια αναμνηση γλυκια.
Περασαμε και φετος γελια και φωνες
μα μην ξεχναμε τις απειρες σκανταλιες!!!!!!!!! ;)

τι ελητησ και καβαφησ......ποιητικο ταλεντο:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Εγω τελείωνω 18 ιουνίου.Και πραγματικά ζηλεύω οποίος έχει τελείωσει τις εξετάσεις.Εμείς γραφαμέ με παρα πολλά κενά τα μαθήματα.Ειδικα κάποια μαθήματα είχαμε 6 μέρες διάστημα.
Α!και κατι ακόμα.Οταν τελειώσεις πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα;αργούν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγώ τελείωνω την Παρασκευή... :'(

:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εγώ τελείωσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Εγώ δεν θυμάμαι καν την τάξη που γράφαμε....

Please join the " καλοκαιρινή καθούρα" club :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
εγω τελειωνω την Τριτη.μετα 3 μηνες καθισιο.τελεια:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Εγω τελειωνω Δευτερα με ΚΕΙΜΕΝΑ!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
εμεισ Παρασκευη με Φυσικη........:(
αλλα μετα...καλοκαιρακι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εμεισ Παρασκευη με Φυσικη........:(
αλλα μετα...καλοκαιρακι:D


σας βαλαν τελευταιο μαθημα φυσικη????πανε καλα???δεν εχετε κουραστει? σε εμας ηταν το 3ο μαθημα κ ειχαμε 5 μερες να διαβασουμε:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Searcher

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εμείς τελειώνουμε αύριο, Δευτέρα, με Αρχαία Ελληνικά...και δυστυχώς δεν έχω διαβάσει και πολύ καλά:'(...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

k@terin@ st@rsky

Νεοφερμένος

Η katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
εγω γραφω τριτη -γεωμετρια
τεταρτη - αγγλικά
και τελοσ η τελευταια μερα παρασκευή - χημεια

οσο αφορα την α λυκειου πως μ φάνηκε ...μετρια πραγματα λιγο απο ολα ... περισσότερο χαβαλέ και λιγοτερο διαβασμα
και λιγο δύσκολη ταξη μπορω να πω
αντε του χρονου να στρωθούμε στη δουλεια.......:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Τελείωσα!!!
Ξεκινάει η χαλαρουίτα!!!Πάμε γερά...:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Τελείωσα!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
και εγω τελειωσα,αυτο ητανε.δεν θα ξαναδω για 3 μηνες ουτε καθηγητες σχολειου,ουτε φροντιστηριου.ολη μερα ξεκουραση:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(γραφω και αυτο γιατι απαγορευονται ολοκληρα ποστ με κεφαλαια:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(γραφω και αυτο γιατι απαγορευονται ολοκληρα ποστ με κεφαλαια:P)

Είναι ειδική περίπτωση νομίζω. :xixi:

Εγώ τελειώνω την Τετάρτη, αύριο, με Αγγλικά. Τρέχω να διαβάσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εγώ την Πέμπτη με Χημεία. Είναι η 3η συνεχόμενη χρονιά που θα τελειώσω με Χημεία.
Αν κρίνω από τα θέματα που μου έβαλε στην Φυσική θα είναι και στην Χημεία πολύ ελαστική η καθηγήτρια μαζί μου, οπότε κάτι μπορεί να γράψω αυτή τη φορά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

k@terin@ st@rsky

Νεοφερμένος

Η katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
αντε κι εγω τελιώνω παρασκευή με χημεια....και μετα νιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι διακοπεσ επιτέλουσ

που θα πατε διακοπεσ......???εγω βουλγαρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top