Supernatural

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Μεταξυ 2ης και 3ης ειμαι :hmm:
Μαλλον 3η κι εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τώρα το έκοψε το σταρ;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Τώρα το έκοψε το σταρ;:what:
Δεν εχω ιδεα. =/

Μονο τα 2 πρωτα επεισοδια ειχα δει απο το Star το καλοκαιρι,τις υπολοιπες season τις κατεβασα απο Torrent.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Η σειρα ειναι φανταστικη.Εxω δει απο τη season 1-5 ολα τα επεισοδια και πολλα απο αυτα πανω απο 1 φορα.Ο Dean ειναι φοβερος τυπας με φοβερες ατακες και αδυναμια στο ασθενες φυλλο:D.Και ο Sam καλος ειναι απλα εκανε την mαλακια και εσπασε την τελευταια σφραγιδα(:P) και ειναι λιγο ξενερωτος με τις γυναικες(εξαιρεση αυτα που εκανε με την Ruby:P)...Μακαρι να παμε και σε season 6!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Τώρα το έκοψε το σταρ;:what:
Πριν 2-3 βδομαδες
Τελειωσανε τα επεισοδια του 4ου κυκλου και τωρα εχουν βαλει μια βλακεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Η σειρα ειναι φανταστικη.Εxω δει απο τη season 1-5 ολα τα επεισοδια και πολλα απο αυτα πανω απο 1 φορα.Ο Dean ειναι φοβερος τυπας με φοβερες ατακες και αδυναμια στο ασθενες φυλλο:D.Και ο Sam καλος ειναι απλα εκανε την mαλακια και εσπασε την τελευταια σφραγιδα(:P) και ειναι λιγο ξενερωτος με τις γυναικες(εξαιρεση αυτα που εκανε με την Ruby:P)...Μακαρι να παμε και σε season 6!
Ξενερωτος ο Sam? :P

Eνταξει, επειδη δηλαδη δεν την πεφτει σε οτι κινειται γυρω του ειναι αυτοματως και ξενερωτος? :P

Ειμαι fan του Dean περισσοτερο,αλλα κι ο Sam ειναι γλυκουλης με τον τροπο του. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ξενερωτος ο Sam? :P

Eνταξει, επειδη δηλαδη δεν την πεφτει σε οτι κινειται γυρω του ειναι αυτοματως και ξενερωτος? :P

Ειμαι fan του Dean περισσοτερο,αλλα κι ο Sam ειναι γλυκουλης με τον τροπο του. :xixi:
Καλος ειναι απλα ειμαι περισσοτερο στο στυλ του dean σαν ανθρωπος:P
Ξενερωτος στο θεμα γυναικες λεω ειναι ο Σαμ.Να το πω και αλλιως πιο συναισθηματικος απ οτι ο Dean που οπου και αν παει κολλαει σε γυναικες.Μεχρι και στο πιο προσφατο επεισοδιο season5episode8 ο Σαμ λεει στον Dean ερευνα εκανες σε αυτα που ειπαμε?Λεει:ναι ναι:fss: και βγαινει μια γυναικα απο το δωματιο του και λεει:DDean θα κανουμε λιγο ακομα ερευνα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Καλος ειναι απλα ειμαι περισσοτερο στο στυλ του dean σαν ανθρωπος:P
Ξενερωτος στο θεμα γυναικες λεω ειναι ο Σαμ.Να το πω και αλλιως πιο συναισθηματικος απ οτι ο Dean που οπου και αν παει κολλαει σε γυναικες.Μεχρι και στο πιο προσφατο επεισοδιο season5episode8 ο Σαμ λεει στον Dean ερευνα εκανες σε αυτα που ειπαμε?Λεει:ναι ναι:fss: και βγαινει μια γυναικα απο το δωματιο του και λεει:DDean θα κανουμε λιγο ακομα ερευνα?:P
Συναισθηματικος ναι,αυτη τη λεξη εψαχνα και πριν. ^^

Δεν μπορω να ξεχωρισω μωρε,ειναι κουκλια και τα δυο τους αλλα προτιμω λιιιγο περισσοτερο τον Dean. :xixi:

Oχι spoilers pleasee.


Eιμαι ακομη στο 6ο επεισοδιο απο τον 5ο κυκλο.
:who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twisted

Νεοφερμένος

Η twisted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
μολις ειδα το 9ο επισοδειο .
δεν ξερω γτ αλλα η τελευταια σεζον με εχει ξενερωσει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Συναισθηματικος ναι,αυτη τη λεξη εψαχνα και πριν. ^^

Δεν μπορω να ξεχωρισω μωρε,ειναι κουκλια και τα δυο τους αλλα προτιμω λιιιγο περισσοτερο τον Dean. :xixi:

Oχι spoilers pleasee.


Eιμαι ακομη στο 6ο επεισοδιο απο τον 5ο κυκλο
.
:who:
Δεν ειναι τιποτα αυτο που ειπα.Μια παρενθεση στο επεισοδιο 8 ειναι και θα το διαπυστωσεις...Ο Dean ειναι προτυπο στη συμπεριφορα πως να το κανουμε?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Δεν ειναι τιποτα αυτο που ειπα.Μια παρενθεση στο επεισοδιο 8 ειναι και θα το διαπυστωσεις...Ο Dean ειναι προτυπο στη συμπεριφορα πως να το κανουμε?:D
A ok. :) :D

Απο προτυπο αλλο τιποτα. :P

Οχι μωρε καλος ειναι,πλακα κανω.

μολις ειδα το 9ο επισοδειο .
δεν ξερω γτ αλλα η τελευταια σεζον με εχει ξενερωσει:P
Εγω εχω δηλωσει ως πιο αγαπημενη την 3η season.

H 5η μου αρεσει παντως,δεν θα ελεγα οτι εχω ξενερωσει or sth.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
A ok. :) :D

Απο προτυπο αλλο τιποτα. :P

Οχι μωρε καλος ειναι,πλακα κανω.


Εγω εχω δηλωσει ως πιο αγαπημενη την 3η season.

H 5η μου αρεσει παντως,δεν θα ελεγα οτι εχω ξενερωσει or sth.
Παιδες ολες οι season ειναι γαματες!Απο 2η-5η δεν θα μπορουσα να ξεχωρισω καποια ειναι ολες φοβερες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Update. :D

Λοιπον, ειχα μια συζητηση σημερα με φιλους για το Supernatural.

Oταν τους ρωτησα για το ποια ειναι η αγαπημενη τους season,οι περισσοτεροι μου απαντησαν οτι ειναι η 4η. :hmm:

Εγω παλι προτιμω περισσοτερο απο ολες την 3η. :xixi:

Εσεις τι πιστευετε? Ποια σας αρεσει πιο πολυ απο ολες?

Aναφερομαι κυριως σε οσους εχουν δει μεχρι και την 5η season.


Ψηφίζω κι εγώ τρίτη, καθώς το στόρυ της, ήταν καθοριστικό για την εξέλιξη της σειράς. Το τέλος της ηταν πολύ δυνατό, δεν το περίμενα ξερω 'γω να πάει ο Dean στην κολαση, σε άφηνε με μια αμφιβολία. Επίσης, οι αυτοτελείς ιστορίες της 3ης σεζόν ήταν πολυ καλύτερες σε σχέση με τις υπόλοιπες. Μου αρεσε πολύ το επεισόδιο στο αστυνομικό τμημα απο τη συγκεκριμένη, και το τελευταίο... Τώρα, η 4η, εντάξει, καλή ήταν, με αγαπημένο επεισόδιο αυτό με τον προφήτη Τσακ , αλλά εντάξει, πολυ μπέρδεμα. Ο Dean πήγε με την άγγελο, ο Sam με τη Lilith, ΄μπλέξανε τα μπούτια τους, ο Sam, ξέφυγε εντελώς, και έχασε τον "αθώο" χαρακτήρα που είχε στις προηγούμενες τρεις σεζόν. Γενικά η 4η ήταν λίιιιγο πιο brutal και dark από τις προηγούμες.
Η 5η πάντως, μέχρι στιγμης, δε με έχει εντυπωσιάσει ακόμα. Το 9ο επεισόδιο μου άρεσε πολύ όμως.

Ανάμεσα σε Sam και Dean, προτιμώ Dean. Ο Sam μου την έσπασε στην 4η σεζόν πολύ, ενώ από μικρό φαινότανε σκατόπαιδο (διαβάστε τα "Supernatural" comic books, το Origins και το Rising Sοn, και θα καταλάβετε... )
Γενικά ο Dean είναι πιο ευαίσθητος αν και δε το δείχνει. Πρότυπο πάντως δεν είναι, σίγουρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ψηφίζω κι εγώ τρίτη, καθώς το στόρυ της, ήταν καθοριστικό για την εξέλιξη της σειράς. Το τέλος της ηταν πολύ δυνατό, δεν το περίμενα ξερω 'γω να πάει ο Dean στην κολαση, σε άφηνε με μια αμφιβολία. Επίσης, οι αυτοτελείς ιστορίες της 3ης σεζόν ήταν πολυ καλύτερες σε σχέση με τις υπόλοιπες. Μου αρεσε πολύ το επεισόδιο στο αστυνομικό τμημα απο τη συγκεκριμένη, και το τελευταίο... Τώρα, η 4η, εντάξει, καλή ήταν, με αγαπημένο επεισόδιο αυτό με τον προφήτη Τσακ , αλλά εντάξει, πολυ μπέρδεμα. Ο Dean πήγε με την άγγελο, ο Sam με τη Lilith, ΄μπλέξανε τα μπούτια τους, ο Sam, ξέφυγε εντελώς, και έχασε τον "αθώο" χαρακτήρα που είχε στις προηγούμενες τρεις σεζόν. Γενικά η 4η ήταν λίιιιγο πιο brutal και dark από τις προηγούμες.
Η 5η πάντως, μέχρι στιγμης, δε με έχει εντυπωσιάσει ακόμα. Το 9ο επεισόδιο μου άρεσε πολύ όμως.

Ανάμεσα σε Sam και Dean, προτιμώ Dean. Ο Sam μου την έσπασε στην 4η σεζόν πολύ, ενώ από μικρό φαινότανε σκατόπαιδο (διαβάστε τα "Supernatural" comic books, το Origins και το Rising Sοn, και θα καταλάβετε... )
Γενικά ο Dean είναι πιο ευαίσθητος αν και δε το δείχνει. Πρότυπο πάντως δεν είναι, σίγουρα...:P
Ναι το 9ο ωραιο ηταν αν και νομιζα οτι θα ηταν βλακειο λογω της συμμετοχης του βλακα που γραφει τα βιβλια:PΠροτυπο για μενα και για καθε αντρα ειπα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Μεγάλη πατάτα το 9ο... Αλλά το 8ο ήταν από τα καλύτερα,οπότε δεν είχα πολλές απαιτήσεις :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Μεγάλη πατάτα το 9ο... Αλλά το 8ο ήταν από τα καλύτερα,οπότε δεν είχα πολλές απαιτήσεις :P.
Καλο ηταν ρε.Ειχε και φαση σε καποιες στιγμες.Παντως το 10ο πιστευω θα ειναι απ τα καλυτερα αν οχι το καλυτερο της 5ης σεσον.
OFFICIAL DESCRIPTION: "Sam, Dean and Castiel track down the Colt and head off to find Lucifer to send him back to Hell. It's a hunters' reunion when the crew joins forces with Bobby, Ellen and Jo for what could be their last night on Earth."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Μεγάλη πατάτα το 9ο... Αλλά το 8ο ήταν από τα καλύτερα,οπότε δεν είχα πολλές απαιτήσεις :P.


Τι λες ρε, ωραίο ητανε. Η Becky ειδικά τα σπάει. Τώρα ξεκίνησε και καινούριο στόρι βέβαια ας πούμε. Με Crowley κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Τι λες ρε, ωραίο ητανε. Η Becky ειδικά τα σπάει. Τώρα ξεκίνησε και καινούριο στόρι βέβαια ας πούμε. Με Crowley κλπ.
Τα νευρα του Σαμ τα σπαει η μαλλον τα εσπαγε:PΝα τα σπαει δεν νομιζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Τα νευρα του Σαμ τα σπαει η μαλλον τα εσπαγε:PΝα τα σπαει δεν νομιζω..


Εντάξει, είχε πλάκα μωρέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Δεν ξέρω, εμένα δε μου φάνηκε καθόλου πρωτότυπο ούτε αστείο (όπως το προηγούμενο).. Ουσιαστικά το μόνο που άξιζε είναι ότι μάθαμε ποιος έχει το colt.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top