Supernatural

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Ποιά είναι η γνώμη σας για αυτή τήν καταπληκτική σείρα ?

:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skeirin19

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ποιά είναι η γνώμη σας για αυτή τήν καταπληκτική σείρα ?

:jumpy:

Είναι από τις πιο προτότυπες,ψαγμένες,ευφυείς και πνευματώδεις σειρές που έχουν προβληθεί.Εννοείται πως έχω όλους τους κύκλους και τώρα περιμένω εναγωνίως τα καινούρια επεισόδια,κάθε εβδομάδα.Απλώς, Respect:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Πολυ καλη σειρα. Οποτε μπορω την παρακολουθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Την βαριεμαι προσωπικα, αλλα δινει ιδεες για story.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skeirin19

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.

skeirin19

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Για pen and paper παιχνιδια.

Αν δε βαριέσαι,μπορείς να νου δώσεις ένα παράδειγμα;Δηλαδή,πώς θα χρησιμοποιούσες το supernatural για ένα τέτοιο παιχνίδι;Ελπίζω να μη θεωρηθεί off topic η ερώτησή μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Πολυ ωραια σειρα! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Δεν το εχω δει ποτε, αλλα εχω ακουσει γι'αυτο...Την εχει στην τηλεοραση??Δεν το'χω πετυχει ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Αν δε βαριέσαι,μπορείς να νου δώσεις ένα παράδειγμα;Δηλαδή,πώς θα χρησιμοποιούσες το για ένα τέτοιο παιχνίδι;Ελπίζω να μη θεωρηθεί off topic η ερώτησή μου:P
Παιρνεις τα παραμυθακια του supernatural κανεις 2 - 3 αλλαγες και τσιμπα ενα στορυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Την αγαπώ! ^^ <333 Ειδικά τώρα με το 5ο season θα είναι πολύ gg!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Πολύ καλή σειρά, με υπέροχη μουσική επένδυση, (ας είναι καλά το γούστο του Dean στη μουσική...)

και πάντα καταφέρνει να επιλέγει κατάλληλα μουσικά κομμάτια ανάλογα με το θέμα...
Πχ εδώ...


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=y0pFqFxSxkw&NR=1[/ame]
Προσωπικά θεωρώ ότι η η 3η σεζόν ήταν ή καλύτερη ως τώρα. Πολύ καλό σενάριο και το τελευταίο επεισόδιό της ήταν από τα πιο "δυνατά"... Η τέταρτη αποτέλεσε μεγάλη έκπληξη για μένα, ποτέ δεν περίμενα να γίνει κάτι τέτοιο με τον Dean (όσοι την εχουν δει, κατάλαβαν νομίζω, τι εννοώ.)

Τώρα μόλις ξεκίνησε η πέμπτη στην Αμερική, και είδα το πρώτο επεισόδιο. Πολύ μπέρδεμα πάντως... Εχουν μπλέξει τα μπούτια τους με τη Lilith εκεί πέρα... Προσωπικά περιμένω πολλές ανατροπές, μια και έγινε αυτό που φοβόντουσαν όλοι. Καταλάβατε πιστεύω, δε μου αρέσουν τα spoiler...

Ένας άλλος λόγος που μου αρέσει η σειρά είναι γιατί στο τελευταίο επεισόδιο κάθε κύκλου που γίνεται ένα είδος αναδρομής, το επεισόδιο ξεκινάει πάντα με το "Carry on Wayward son" των Kansas, που έχει γίνει και ανεπίσημο σήμα κατατεθέν της σειράς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:!: υπαρχει και 5ος κυκλος???
Παιδια η σειρα ειναι πολυ καλη.... :no1:ή απλα φοβερη :P
Μου αρεσει πολυ...:P
Αυτη βλεπω τωρα μεσα...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
:!: υπαρχει και 5ος κυκλος???
Παιδια η σειρα ειναι πολυ καλη.... :no1:ή απλα φοβερη :P
Μου αρεσει πολυ...:P
Αυτη βλεπω τωρα μεσα...:xixi:

Ναι, μόλις ξεκινησε... Στις 11/9 και αύριο νομίζω παίζει το δεύτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Την Παρασκευή το 2ο, έχω φίλη κολημένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Παιδια εαν δεν εχει αλλαχτει το προγραμμα του Σταρ τοτε λογικα το δειχνει καθε μερα μετα το The Closer πρπ 1 και 5 .

Ειναι η μοννη σειρα που ακομα και μετα απο 5 σεζον δεν γινεται βαρετη ( βλεπε Λοστ ) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skeirin19

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ναι, μόλις ξεκινησε... Στις 11/9 και αύριο νομίζω παίζει το δεύτερο...


Στην Αμερική προβάλλεται κάθε Πέμπτη και σε εμάς φτάνουν ζεστά,ζεστά την Παρασκευή.Όντως η μουσική είναι θε'ι'κή.Η δική μου αγαπημένη ήταν η πρώτη σαιζόν,καθώς είχε ευρύτερο φάσμα ιστοριών.όχι ότι δε λάτρεψα και τις επόμενες.Κάτι όμως μου λέει ότι η 5η θα σκίσει:xixi:
-----------------------------------------
Παιδια εαν δεν εχει αλλαχτει το προγραμμα του Σταρ τοτε λογικα το δειχνει καθε μερα μετα το The Closer πρπ 1 και 5 .

Ειναι η μοννη σειρα που ακομα και μετα απο 5 σεζον δεν γινεται βαρετη ( βλεπε Λοστ ) .


Το δείχνει μετά το The closer και η ώρα ποικίλλει.Άλλες φορές 1 παρά τέταρτο,άλλες μία και τέταρτο κ.τ.λ.Βασικά εξαρτάται από το πόσο διαρκεί η ταινία των 10.Α,και προβάλλεται μόνο από Δευτέρα έως Πέμπτη:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
η σειρά είναι πολύ γαμάτη έχω δει όλες τις σεζόν και είναι πολύ καλο ωραίο και ψαγμένο εργo.H καλύτερη "σεαζον" πιστεύω ήταν η πρώτη και η δεύτηρη.πάντως ανυπομονώ να δω την 5 γίνεται τις @@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Την Παρασκευή το 2ο, έχω φίλη κολημένη.
Nαι κι εγω :P
Και με εβαλε να την δω
Σημερα τελειωνω την πρωτη σεζον ενω βλεπω την τεταρτη απο το σταρ καθε μερα (το χθεσινο επεισοδιο ηταν απιθανο! :jumpy:)
Dean θεος! Με στελνει με τις ατακες του :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick123

Νεοφερμένος

Ο Nικήτας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγώ κατέβασα το καλοκαίρι όλα τα επισόδεια πρώτου, δεύτερου και τρίτου κύκλου και τα είδα....
Είναι πολύ ωραία και πρωτότυπη σειρά!!!!!!!!!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top