SOS, σημάδια στο γραπτό στις πανελλήνιες. Θα με μηδενίσουν;

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,265 μηνύματα.
και πως τους επιλεγουν τους δυο αυτους; θελω να πω, οτι αυτο το συστημα δεν ειναι fullproof οποτε γιατι να μην διορθωσει τα "χαρακτηρισμενα" γραπτα ο αρχικος βαθμολογητης που του τυχανε;
Πιστεύω , χωρίς να μπορώ να είμαι σίγουρος , οτι δεν θα είναι στάνταρ αυτοί οι δύο . Κάποιου είδους reshuffle θα παίζει λογικά .

+ Και εσυ βρε παιδάκι μου το ζουζούνι το σκότωσες πάνω στο γραπτό ; Σπρώχτο με το χέρι και κοπάνα το λίγο πιο πέρα :hehe:
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
και πως τους επιλεγουν τους δυο αυτους; θελω να πω, οτι αυτο το συστημα δεν ειναι fullproof οποτε γιατι να μην διορθωσει τα "χαρακτηρισμενα" γραπτα ο αρχικος βαθμολογητης που του τυχανε;
Τα "χαρακτηρισμένα" γραπτά καθώς και οι αναβαθμολογήσεις (τρίτος) ανατίθενται σε έμπειρους (υποτίθεται) βαθμολογητές. Συνήθως, τα βαθμολογούν οι συντονιστές.
καλα φορανε ακομα μασκες οι υποψηφιοι ή ειναι απο περσι η φωτο?
Η φωτό είναι του 2021. Και δεν εικονίζονται υποψήφιοι αλλά βαθμολογητές.

1686404200714.png
 

Neiromai

Νεοφερμένος

Η Αίμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Πιστεύω , χωρίς να μπορώ να είμαι σίγουρος , οτι δεν θα είναι στάνταρ αυτοί οι δύο . Κάποιου είδους reshuffle θα παίζει λογικά .

+ Και εσυ βρε παιδάκι μου το ζουζούνι το σκότωσες πάνω στο γραπτό ; Σπρώχτο με το χέρι και κοπάνα το λίγο πιο πέρα :hehe:
Μα εγώ δεν το πρόσεξα όταν έπεσε πάνω στο γραπτό μου... κατά λάθος το σκότωσα όσο έγραφα:cray:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top