SOS, σημάδια στο γραπτό στις πανελλήνιες. Θα με μηδενίσουν;

Neiromai

Νεοφερμένος

Η Αίμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Στην τελευταία σελίδα του γραπτού μου .. Έπεσε ένα μικρό ζουζουνακι το οποίο δεν το πρόσεξα και καταλαθως το πάτησα με το χέρι μου... Και άφησε κόκκινο σημάδι από τον θάνατο του.. :scare2:
Τα γραπτά που έχουν κάποιο σημάδι έχω μάθει ότι μηδενιζονται.... Λέτε να μου το μηδενιστούν η συμβεί κάτι;;;
Δεν ξέρω αν ακούγεται ακραίο αλλά ειλικρινά αγχώνομαι για αυτό...
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
Στην τελευταία σελίδα του γραπτού μου .. Έπεσε ένα μικρό ζουζουνακι το οποίο δεν το πρόσεξα και καταλαθως το πάτησα με το χέρι μου... Και άφησε κόκκινο σημάδι από τον θάνατο του.. :scare2:
Τα γραπτά που έχουν κάποιο σημάδι έχω μάθει ότι μηδενιζονται.... Λέτε να μου το μηδενιστούν η συμβεί κάτι;;;
Δεν ξέρω αν ακούγεται ακραίο αλλά ειλικρινά αγχώνομαι για αυτό...
Αν δεν σου είπαν κάτι οι επιτηρητές μια χαρά θα είσαι.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Neiromai

Νεοφερμένος

Η Αίμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Αν δεν σου είπαν κάτι οι επιτηρητές μια χαρά θα είσαι.
Φαινόταν λίγο στο κόσμο της αυτή που το έλεγξε.. Και γω δεν είπα κάτι επειδή αγχώθηκα... Βλακεία μου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λες να είναι τόσο ηλίθιοι που δεν θα ξεχωρίσουν το αίμα απο το μελάνι ; Παίζει βέβαια.
Αυτό είναι το θέμα... Ότι μπορεί και να είναι τόσο ηλιθιοι... Ποτέ δεν ξέρεις..
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Καλά φαντάζομαι δεν έγινε και σκηνή εγκλήματος, ένα πολύ μικρό σημαδακι είναι. Πιθανό να μην το προσέξουν καν, αλλά και να το προσέξουν δεν θα το μηδενίσουν.
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Έπρεπε να το μουτζουρώσεις με το στυλό σου πάντως, θα γλιτώνες αυτό το άγχος.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
Για να χαλαρώσουμε λίγο...

Όχι δεν σε μηδενίζουν, θα στα πει και ο @Dias
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Τα γραπτά που έχουν κάποιο σημάδι έχω μάθει ότι μηδενιζονται.... Λέτε να μου το μηδενιστούν η συμβεί κάτι;;;
Αυτά είναι χαζές φήμες που κυκλοφορούν μεταξύ των μαθητών, (αν και κάποιες φορές τις λένε και φροντιστές). Έχει δημιουργηθεί μια φοβία μήπως το γραπτό θεωρηθεί "σημαδεμένο" και μηδενιστεί. Λέγονται διάφορα ανυπόστατα, όπως μην τρυπήσει από το σβήσιμο ή το διαβήτη, μη λερωθεί, μην τσαλακωθεί, μην αριθμήσετε τις σελίδες, μην υπογραμμίζετε και πολλά ότι να' ναι ακόμα. Μην αγχώνεστε δίχως λόγο. Ο μόνος λόγος μηδενισμού γραπτού είναι η αντιγραφή. Για κανένα άλλο λόγο δεν έχει ποτέ μηδενιστεί γραπτό. Ρωτήστε τους πάντες, δεν θα βρείτε κανέναν που να έχει ακούσει κάτι τέτοιο. Ας έχει τρύπα, ας είναι σκισμένο, ας είναι λερωμένο με καφέ, πορτοκαλάδα, φαγητό, αίμα, μύξα, σπέρμα. Ακόμα και αν έχετε αφήσει το δακτυλικό σας αποτύπωμα, το έχετε υπογράψει ή έχετε γράψει φαρδιά - πλατιά το ονοματεπώνυμό σας και το ΑΜΚΑ σας. Σε όλες τις χοντρές περιπτώσεις, το γραπτό πολύ απλά θα ονομαστεί "χαρακτηρισμένο" και θα βαθμολογηθεί ξεχωριστά από τα άλλα χωρίς καμία απολύτως επίπτωση. Επαναλαμβάνω: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΥ (πλην αντιγραφής). Ηρεμήστε λοιπόν και καλή συνέχεια...

1686058111554.png
 

Neiromai

Νεοφερμένος

Η Αίμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Αυτά είναι χαζές φήμες που κυκλοφορούν μεταξύ των μαθητών, (αν και κάποιες φορές τις λένε και φροντιστές). Έχει δημιουργηθεί μια φοβία μήπως το γραπτό θεωρηθεί "σημαδεμένο" και μηδενιστεί. Λέγονται διάφορα ανυπόστατα, όπως μην τρυπήσει από το σβήσιμο ή το διαβήτη, μη λερωθεί, μην τσαλακωθεί, μην αριθμήσετε τις σελίδες, μην υπογραμμίζετε και πολλά ότι να' ναι ακόμα. Μην αγχώνεστε δίχως λόγο. Ο μόνος λόγος μηδενισμού γραπτού είναι η αντιγραφή. Για κανένα άλλο λόγο δεν έχει ποτέ μηδενιστεί γραπτό. Ρωτήστε τους πάντες, δεν θα βρείτε κανέναν που να έχει ακούσει κάτι τέτοιο. Ας έχει τρύπα, ας είναι σκισμένο, ας είναι λερωμένο με καφέ, πορτοκαλάδα, φαγητό, αίμα, μύξα, σπέρμα. Ακόμα και αν έχετε αφήσει το δακτυλικό σας αποτύπωμα, το έχετε υπογράψει ή έχετε γράψει φαρδιά - πλατιά το ονοματεπώνυμό σας και το ΑΜΚΑ σας. Σε όλες τις χοντρές περιπτώσεις, το γραπτό πολύ απλά θα ονομαστεί "χαρακτηρισμένο" και θα βαθμολογηθεί ξεχωριστά από τα άλλα χωρίς καμία απολύτως επίπτωση. Επαναλαμβάνω: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΥ (πλην αντιγραφής). Ηρεμήστε λοιπόν και καλή συνέχεια...

Ευχαριστώ πολύ κύριε Δία για την διευκρίνιση :thumbsup:
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Μην αγχω.

Παρεπιπτόντως, τι ζουζουνακι ήταν;
 

Neiromai

Νεοφερμένος

Η Αίμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Μην αγχω.

Παρεπιπτόντως, τι ζουζουνακι ήταν;
Μία μικροσκοπική φρουτομυγα του κερατα... Το ειρωνικό είναι ότι στην βιολογια οι φρουτομυγες αναφέρονται στις περισσότερες ασκήσεις επειδή χρησιμοποιούνται σαν πειραματοζωα για διασταυρώσεις. Και εκείνη την στιγμή έγραφα βιολογία..
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Σύμπτωση;

Δεν νομίζω
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Παρεπιπτόντως, τι ζουζουνακι ήταν;
Θα την καταγγείλεις στη φιλοζωική;

Μία μικροσκοπική φρουτομυγα του κερατα... Το ειρωνικό είναι ότι στην βιολογια οι φρουτομυγες αναφέρονται στις περισσότερες ασκήσεις επειδή χρησιμοποιούνται σαν πειραματοζωα για διασταυρώσεις. Και εκείνη την στιγμή έγραφα βιολογία..
Λες να θεωρήσουν ότι είχες τη φρουτόμυγα για σκονάκι;

1686059287010.png
 

Neiromai

Νεοφερμένος

Η Αίμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Δεν ηταν φρουτομυγα ηταν μυγα drone απο το υπουργειο παιδειας για να βλεπει αν αντιγραφουν οι μαθητες.Ειναι νεα τεχνολογια και την πηραμε με ΕΣΠΑ!!
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,669 μηνύματα.
Στην τελευταία σελίδα του γραπτού μου .. Έπεσε ένα μικρό ζουζουνακι το οποίο δεν το πρόσεξα και καταλαθως το πάτησα με το χέρι μου... Και άφησε κόκκινο σημάδι από τον θάνατο του.. :scare2:
Τα γραπτά που έχουν κάποιο σημάδι έχω μάθει ότι μηδενιζονται.... Λέτε να μου το μηδενιστούν η συμβεί κάτι;;;
Δεν ξέρω αν ακούγεται ακραίο αλλά ειλικρινά αγχώνομαι για αυτό...
σοβαρα δεν τρολαρεις?δεν εχω ξανακουσει τετοια κουφη ιστορια ποτε!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτά είναι χαζές φήμες που κυκλοφορούν μεταξύ των μαθητών, (αν και κάποιες φορές τις λένε και φροντιστές). Έχει δημιουργηθεί μια φοβία μήπως το γραπτό θεωρηθεί "σημαδεμένο" και μηδενιστεί. Λέγονται διάφορα ανυπόστατα, όπως μην τρυπήσει από το σβήσιμο ή το διαβήτη, μη λερωθεί, μην τσαλακωθεί, μην αριθμήσετε τις σελίδες, μην υπογραμμίζετε και πολλά ότι να' ναι ακόμα. Μην αγχώνεστε δίχως λόγο. Ο μόνος λόγος μηδενισμού γραπτού είναι η αντιγραφή. Για κανένα άλλο λόγο δεν έχει ποτέ μηδενιστεί γραπτό. Ρωτήστε τους πάντες, δεν θα βρείτε κανέναν που να έχει ακούσει κάτι τέτοιο. Ας έχει τρύπα, ας είναι σκισμένο, ας είναι λερωμένο με καφέ, πορτοκαλάδα, φαγητό, αίμα, μύξα, σπέρμα. Ακόμα και αν έχετε αφήσει το δακτυλικό σας αποτύπωμα, το έχετε υπογράψει ή έχετε γράψει φαρδιά - πλατιά το ονοματεπώνυμό σας και το ΑΜΚΑ σας. Σε όλες τις χοντρές περιπτώσεις, το γραπτό πολύ απλά θα ονομαστεί "χαρακτηρισμένο" και θα βαθμολογηθεί ξεχωριστά από τα άλλα χωρίς καμία απολύτως επίπτωση. Επαναλαμβάνω: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΥ (πλην αντιγραφής). Ηρεμήστε λοιπόν και καλή συνέχεια...
σπερμα πανω στο γραπτο???
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ κύριε Δία για την διευκρίνιση :thumbsup:
Και επισης να μην γραψει κανεις το ονομα του στο γραπτο.Αν θελει καποιος να το σημαδεψει μπορει πανευκολα γραφοντας καποια λεξη ή αριθμο σε συγκεκριμενο σημειο στο προχειρο.Ομως αν υποθεσουμε οτι ο 1ος βαθμολογητης βαζει υψηλο βαθμο, ερχεται και 2ος μετα και μετα 3ος γιατι η διαφορα θα ειναι μεγαλη.Οποτε δωρον αδωρο να σημαδεψει κανεις το γραπτο του για να παρει καλη βαθμολογια.ΑΑΑ επισης τα γραπτα πανε σε αλλο Νομο για βαθμολογηση.Αυτα..
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,669 μηνύματα.
Και επισης να μην γραψει κανεις το ονομα του στο γραπτο.Αν θελει καποιος να το σημαδεψει μπορει πανευκολα γραφοντας καποια λεξη ή αριθμο σε συγκεκριμενο σημειο στο προχειρο.Ομως αν υποθεσουμε οτι ο 1ος βαθμολογητης βαζει υψηλο βαθμο, ερχεται και 2ος μετα και μετα 3ος γιατι η διαφορα θα ειναι μεγαλη.Οποτε δωρον αδωρο να σημαδεψει κανεις το γραπτο του για να παρει καλη βαθμολογια.ΑΑΑ επισης τα γραπτα πανε σε αλλο Νομο για βαθμολογηση.Αυτα..
δηλαδη γτ καποιος να παει να γραψει το ονομα του μεσα στο γραπτο?να κερδισει τι??οτι θα τον ξερουν οι επιτηρητες να τον αβανταρουν?
 

Neiromai

Νεοφερμένος

Η Αίμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
σοβαρα δεν τρολαρεις?δεν εχω ξανακουσει τετοια κουφη ιστορια ποτε!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


σπερμα πανω στο γραπτο???
Εγώ τη καημένη φρουτομυγα σκέφτομαι που θανατώθηκε άδικα στο όνομα των πανελληνίων... Ελπίζω να μην είναι εκδικητικό πνεύμα και μου ρίξει καμία τσιγγανικη κατάρα και αποτύχω στα επόμενα γραπτά...
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
δηλαδη γτ καποιος να παει να γραψει το ονομα του μεσα στο γραπτο?να κερδισει τι??οτι θα τον ξερουν οι επιτηρητες να τον αβανταρουν?
Μπορει στην εκθεση να μπερδευτει καποιος και να γραψει κατι για τον εαυτο του.Αυτο εξυπνακια Ευκλειδη ειναι για να μη ξερουν οι βαθμολογητες ποιο γραπτο βαθμολογουν.Εσυ μπορει να εχεις καποιον θειο βαθμολογητη και να σου βαλει καλο βαθμο και να πει και στον κολλητο του επισης βαθμολογητη να κανει το ιδιο.Για τον ιδιο λογο δλδ που απαγορευεται υποτιθεται να κανεισ σημαδια στο γραπτο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γι αυτο κλεινουμε και το ονομα, αν ηταν ετσι θα αφηναμε το ονομα μας ανοιχτο και θα ξεραν οι βαθμολογητες ποιανου ειναι το γραπτο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top