Sila: η νέα τούρκικη σειρά

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
πωπωπω και σκεψου οτι ολα αυτα τα εθιμα υπαρχουν στις επαρχιες της Τουρκιας..σκεψου πως ζει ο κοσμος..μεσα στον φοβο:(
Εδώ στην Ελλάδα πάλι καλά που απλώς καταπιέζουν και δεν σκοτώνουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Εδώ στην Ελλάδα πάλι καλά που απλώς καταπιέζουν και δεν σκοτώνουν:P

χαχαχα φανταζεσαι?και να κουβαλαγαμε ολοι οπλα!!πωπω ασε καλυτερα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
χαχαχα φανταζεσαι?και να κουβαλαγαμε ολοι οπλα!!πωπω ασε καλυτερα :P:P
Κάπου θα συμβαίνει , φαντάζομαι.
Πάντως η Ναριν πληκτρολογεί με ταχύτητα χελώνας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Κάπου θα συμβαίνει , φαντάζομαι.
Πάντως η Ναριν πληκτρολογεί με ταχύτητα χελώνας.:P

χαχα εγω παντως αν ειχα πιστολι μονο στην εφορια και την δεη θα το χρησιμοποιουσα οταν θα μαι στην ουρα..χαχαχαχα:P:Pχαχαχ ναι οντως..τωρα μαθαινει..μεχρι χθες δεν ηξερε τι ηταν λαπτοπ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
χαχα εγω παντως αν ειχα πιστολι μονο στην εφορια και την δεη θα το χρησιμοποιουσα οταν θα μαι στην ουρα..χαχαχαχα:P:Pχαχαχ ναι οντως..τωρα μαθαινει..μεχρι χθες δεν ηξερε τι ηταν λαπτοπ:P
Μήπως και στην σχολή; Με αυτούς που είναι απο πίσω σου στην ουρά; αχαχαχαχαχαχαχαχαχα.
Χμ όλο τον Αζαντ θα βλέπει και δουλειά δεν θα κάνει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Να διαβάζει και να γράφει ξέρει;; Γιατί τα αποτελέσματα των εξετάσεών της τα έδωσε σε μία νοσηλεύτρια για να της πει τι λένε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Μήπως και στην σχολή; Με αυτούς που είναι απο πίσω σου στην ουρά; αχαχαχαχαχαχαχαχαχα.
Χμ όλο τον Αζαντ θα βλέπει και δουλειά δεν θα κάνει.:P

χαχαχαχ καλη ιδεα..χαχα η ερμη αν βρει καμι ακαλη σειρα τουλαχιστον να κατεβασει θα περασει η ωρα της..χαχα:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Να διαβάζει και να γράφει ξέρει;; Γιατί τα αποτελέσματα των εξετάσεών της τα έδωσε σε μία νοσηλεύτρια για να της πει τι λένε...
Μέχρι και εγώ κατάλαβα την λέξη "θετικό" στα τούρκικα, μοιάζει με την αντίστοιχη αγγλική.
χαχαχαχ καλη ιδεα..χαχα η ερμη αν βρει καμι ακαλη σειρα τουλαχιστον να κατεβασει θα περασει η ωρα της..χαχα:P:P:P
Χαχαχαχαχα, την Παολίνα θα κατεβάσει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Μέχρι και εγώ κατάλαβα την λέξη "θετικό" στα τούρκικα, μοιάζει με την αντίστοιχη αγγλική.

Χαχαχαχαχα, την Παολίνα θα κατεβάσει.:P

χαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα https://www.youtube.com/watch?v=DOxemgodcns ετσιιιιιιιιιι..χαχαχα:P:Pχαχαχ και εχει και κουκλο πρωταγωνιστη η παολινα..θα ξεχασει αμεσως τον τζιχαν...χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jatara

Νεοφερμένος

Ο Alex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ΜΑΠΑ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ξέρετε αν θα αλλάξει ώρα προβολής το έργο?
Ακουσα ότι θα πάει το απόγευμα για να παίζονται prime time τα Κλεμμένα Ονειρα. :(
Δεν προλαβαίνω να τα βλέπω στο νετ πλέον, δεν θα μπορώ να τα δώ ούτε από το μέγκα? :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ξέρετε αν θα αλλάξει ώρα προβολής το έργο?
Ακουσα ότι θα πάει το απόγευμα για να παίζονται prime time τα Κλεμμένα Ονειρα. :(
Δεν προλαβαίνω να τα βλέπω στο νετ πλέον, δεν θα μπορώ να τα δώ ούτε από το μέγκα? :mad:
Θα αλλάξουν ώρα για να δείχνουν αυτή την βλακεία; Δεν γνωρίζω κάτι δυστυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Θα αλλάξουν ώρα για να δείχνουν αυτή την βλακεία; Δεν γνωρίζω κάτι δυστυχώς.
Δεν είναι βλακεία. :(
Εγώ πέρυσι το έβλεπα φανατικά 3 μέρες τη βδομάδα που δεν είχα μάθημα. Φέτος όμως δεν θα προλαβαίνω. Από τη μια θέλω να μπορώ να το βλέπω και αυτό που και που αλλά από την άλλη τώρα αρχίζει το καλό στη Σιλα και με δεδομένο ότι θα έχει τελειώσει σε 2 -3 μήνες θέλω να τη δω. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Δεν είναι βλακεία. :(
Εγώ πέρυσι το έβλεπα φανατικά 3 μέρες τη βδομάδα που δεν είχα μάθημα. Φέτος όμως δεν θα προλαβαίνω. Από τη μια θέλω να μπορώ να το βλέπω και αυτό που και που αλλά από την άλλη τώρα αρχίζει το καλό στη Σιλα και με δεδομένο ότι θα έχει τελειώσει σε 2 -3 μήνες θέλω να τη δω. ;)
Δεν με ξετρέλανε και τόσο, λίγα επεισόδια έχω δεί, υπάρχουν και καλύτερες ελληνικές σειρές που έχουν γυριστεί λίγα ή πολλά χρόνια πριν:P. Δεν νομίζω να αλλάξουν ώρα στη Σιλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν με ξετρέλανε και τόσο, λίγα επεισόδια έχω δεί, υπάρχουν και καλύτερες ελληνικές σειρές που έχουν γυριστεί λίγα ή πολλά χρόνια πριν:P. Δεν νομίζω να αλλάξουν ώρα στη Σιλα.
Καλά σίγουρα δεν είναι η καλύτερη ελληνική σειρά που έχει βγει αλλά είχε πλοκή και αγωνία κατά τη γνώμη μου.
Well, αυτά τα επεισόδια τα βάζει το mega στο web tv, τη σιλα δεν τη βάζει οπότε δεν γίνεται να τη δω αλλιώς ή αργότερα οπότε με δημοκρατικές διαδικασίες αποφασίζω να μην της αλλάξουν ώρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
καλά τα κλεμμένα όνειρα ας τα βάλουν όποτε θέλουν! ίδιο στυλ με τη ζωή της άλλης έχουν :knife:
τον μοιραίο έρωτα να μην αλλάξουν ώρα :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
καλά τα κλεμμένα όνειρα ας τα βάλουν όποτε θέλουν! ίδιο στυλ με τη ζωή της άλλης έχουν :knife:
τον μοιραίο έρωτα να μην αλλάξουν ώρα :hypno:
Βλέπεις "Μοιραίο έρωτα";;;:P Επειδή δεν το βλέπω , αλλα έχω περιέργεια, τελικά παντρεύτηκε ο Χαρούν και η Εντά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
καλά τα κλεμμένα όνειρα ας τα βάλουν όποτε θέλουν! ίδιο στυλ με τη ζωή της άλλης έχουν :knife:
τον μοιραίο έρωτα να μην αλλάξουν ώρα :hypno:
Ο μοιραίος έρωτας έπρεπε να έχει τελειώσει από το καλοκαίρι. Ως τότε είχε κάποιο νόημα. Τώρα εχει τραβηχτεί από παντού.
Ούτε ο Φωσκολος να τον έγραφε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ο μοιραίος έρωτας έπρεπε να έχει τελειώσει από το καλοκαίρι. Ως τότε είχε κάποιο νόημα. Τώρα εχει τραβηχτεί από παντού.
Ούτε ο Φωσκολος να τον έγραφε... :P
Mόλις άρχισε μία μάχη:giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Βλέπεις "Μοιραίο έρωτα";;;:P Επειδή δεν το βλέπω , αλλα έχω περιέργεια, τελικά παντρεύτηκε ο Χαρούν και η Εντά;

ναι είμαι πολύ φαν :hypno:
όχι,άκου τι έγινε! τα βρήκαν σαν οικογένεια,δηλαδή η εντά με τη γιαγμούρ αλλά η ετζέ,που γουστάρει τον χαρούν έδωσε μια φωτογραφία στον αράς,που γουστάρει την εντά,στην οποία φωτογραφία ο χαρούν και η ετζέ φιλιούνται( τη φωτογραφία την έβγαλε η ετζέ στα ύπουλα ενώ φίλησε απρόοπτα τον χαρούν,στα λέω σε περίπτωση που δεν τα ξέρεις :P ) εε η εντά την είδε τη φωτογραφία και δεν είπε τπτ στο χαρούν...το έκανε γαργάρα σα να λέμε...και τη μέρα που ήταν να παντρευτούν πήγε η ετζέ στο σπίτι με σκοπό να χαλάσει το γάμο,την είδε η εντά που έμπαινε και εστείλε μέσα σ ένα φάκελο το δαχτυλίδι και τη φώτο που φιλιούνται στο χαρούν..ο χαρούν μόλις το είδε έπαθε σοκ!!! πάει και ο γάμος πάνε και όλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top