Sila: η νέα τούρκικη σειρά

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ΝΕΟ ΤΟΥΡΚΙΚΟ εχει κλεψει τις καρδιες μας εεΕ?
SILAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...θέλετε να μοιραστούμε την αγωνια μας για το εργακι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Το βλέπω μαζί με την μάνα μου γιατί έπαθα διάστρεμμα και δεν μπορώ να βγω από το σπίτι!!! Καλούτσικο είναι..... Τα χριστούγεννα που είχα σπάσει το χέρι μου έβλεπα τον πειρασμό.....Κάθε σπάσιμο και ένα τούρκικο......:):):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
καλο και το πειρασμος...το βλεπα στα κλεφτα!!!
εμενα αυτο το νεο σιλα με εχει συνεπαρει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
καλο και το πειρασμος...το βλεπα στα κλεφτα!!!
εμενα αυτο το νεο σιλα με εχει συνεπαρει!!!

Ο πειρασμός καλό ήταν είχε ίντριγκα....δεν ήταν το κλασικό νέος ερωτεύεται νέα και τέτοια. το σιλά μου φαίνεται λίγο προφανές ότι η σιλά θα ερωτευτεί τον ήδη καψούρη άντρα της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
κοιταξε να δεις ..με τατουρκικα δεν ξερεις ποτε..αλλα νταλλα τελος βγαινει πάντα!!! στο λεω γτ εχω πειρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
κοιταξε να δεις ..με τατουρκικα δεν ξερεις ποτε..αλλα νταλλα τελος βγαινει πάντα!!! στο λεω γτ εχω πειρα....

Εγώ μόνο τον πειρασμό είδα ολοκληρωμένο γιατί ήμουν συνέχεια σπίτι..!Μία φίλη μου βλέπει ένα που το λένε adini feriha koydum στα τούρκικα. παίζεται ακόμα στην τουρκία.....μπορεί να έρθει στην ελλάδα...την ονόμασα φεριχά το λένε στα ελληνικά νομίζω...τσεκαρε το!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Πείτε μου κάτι... επειδή δεν βγάζω άκρη από τα τρέιλερ. Αυτή τον θέλει τον τύπο που της φόρτωσαν κατά τα άλλα με το ζόρι; Πιό είναι το πρόβλημα στην τελική;

** Η Φεριχά ξεκινάει καλά, αλλά στο δεύτερο κύκλο από τη μέση και μετά το τράβηξαν από τα μαλλιά... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
ΟΧΙ. ΑΛΛΑ. ΤΟΥΡΚΙΚΑ. :fool::wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
πάντως, παρά το πόσο απαίσια είναι τα τούρκικα, η τουρκαλίτσα είναι πολύ ωραίο κοριτσάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Και το ASI ειναι πολυ ωραιο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Και εγώ το βλέπω. :D Ξεκίνησα να το βλέπω μόνο για τον Μποραν. Με το που τον είδα στο τρέιλερ αμέσως τον ερωτεύτηκα! :inlove:
Τώρα ντάξει αρχίζει να μου αρέσει και η υπόθεση. ;) Αλλά μου τη σπάνε πολλά πράγματα. Το Μεγκα κόβει στη μέση τα επεισόδια, ξεκινάει κάθε μέρα και πιο αργά με αποκορύφωμα χθες στις 10:10 και αν χάσεις ενα επεισόδιο δεν μπορείς να τα δεις στο web tv... Ξέρετε που μπορώ να τα βρ'ω να τα κατεβάσω ή να τα δω μαζεμένα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Με τοσα τουρκικα που προβαλλουν,σε λιγο θα καθιερώσουν ως υποχρεωτικη τη διδασκαλια της τουρκικης γλωσσας σα σχολεια απο το δημοτικο ηδη...Χαθηκε να βαζουν επαναληψεις ελληνικων εργων που ειχαν επιτυχια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σκάρλετ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σκάρλετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Το βλέπω μαζί με την μάνα μου γιατί έπαθα διάστρεμμα και δεν μπορώ να βγω από το σπίτι!!! Καλούτσικο είναι..... Τα χριστούγεννα που είχα σπάσει το χέρι μου έβλεπα τον πειρασμό.....Κάθε σπάσιμο και ένα τούρκικο......:):):clapup:

Πειρασμός :D:D Τι είπες τώρα!!!! Είχα πάθει ψύχωση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Την ώρα που στην Τουρκία επικρατεί ο ανθελληνισμός, εμείς εδώ τους στηρίζουμε προβάλλοντας και βλέποντας τα έργα τους. :/::hmm:

Δεν βλέπω τούρκικα προτιμώ να κάνω κάτι πιο επικοδομιτικό εκείνη την ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Την ώρα που στην Τουρκία επικρατεί ο ανθελληνισμός, εμείς εδώ τους στηρίζουμε προβάλλοντας και βλέποντας τα έργα τους. :/::hmm:

Δεν βλέπω τούρκικα προτιμώ να κάνω κάτι πιο επικοδομιτικό εκείνη την ώρα.
Τι προκαταλήψεις είναι αυτές, μωρέ; Αρχικά είναι γνωστό ότι έχουν επιλεγεί τα τούρκικα για οικονομικούς λόγους και δεν εξυπηρετούν υπόκρυφους σκοπούς, όπως την συμφιλίωση των δυο λαών κτλ. Έπειτα γιατί αναγκαστικά να στηρίζει κάποιος αυτού του είδους τις σειρές λέγοντας απλά την άποψή του;Δηλαδή αν ο εχθρός σου είναι όμορφος, εσύ θα του πεις ότι είναι άσχημος μόνο και μόνο επειδή είναι εχθρός σου; τέτοιες μικρότητες δεν αρμόζουν σε έναν ώριμο άνθρωπο.
Και στην τελική, επόκτησε κι εσύ αντιτουρκική συμπεροφορά, να γίνεις ίδια με τον "εχθρό" σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
- Γιαγιά, οι Τούρκοι είναι φίλοι μας ή εχθροί μας?
- Α, παιδάκι μου, είναι οι χειρότεροι και οι πιο μισητοί εχθροί μας.
- Μπορείς γιαγιά, να μου εξηγήσεις το γιατί?
- Αργότερα παιδάκι μου, γιατί τώρα θέλω να δω τη Σιλά.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Κι όμως πολλά κρύβονται πίσω από τη διαρκή προβολή τους στην ελληνική tv...το πόσα προπαγανδίζουν και προσπαθούν να περάσουν όλα τα τούρκικα έργα προτιμώ να μην το σχολιάσω...εγώ προσωπικά το μόνο τούρκικο που έχω δει είναι τα σύνορα της αγάπης,κι αυτό γιατί ήμουν δημοτικό και δεν είχα κριτική σκέψη και τάση να ψάχνομαι,διότι δεν είχα την ωριμότητα,παιδάκι ήμουν ακόμα!Τώρα πλέον όμως ξέρω,γι'αυτό και τα αποφεύγω...Δε λέω,φτηνά και πολύ καλή παραγωγή,αλλά επικίνδυνα κι επιβλαβή για την ελληνική συνείδηση και νοοτροπία...Αυτή η καραμέλα ''Έλληνες-τούρκοι ούνα ράτσα ούνα φάτσα'' είναι μήνυμα που περνάνε και δείγμα των συμπλεγμάτων κατωτερότητάς τους και μέσω των τούρκικων προπαθούν να το διευρύνουν και σε πανελλήνιο επίπεδο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
...και το χειρότερο από όλα είναι ότι μας υποχρεώνουν να βλέπουμε τούρκικα σίριαλ, βάζοντάς μας το πιστόλι στον κρόταφο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
δε μας υποχρεώνει κανείς..χαλαρά μπορείς να κρατηθείς σε αποστασία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Αν έχεις σπασμένο πόδι και δεν μπορείς να κουνηθείς μπορείς να δεις ή ειδήσεις με μπουγελώματα, μνημόνια, μίζες και τέτοια ή euro 2012 (ευτυχώς είμαι ποδοσφαιρόφιλη) ή τούρκικα, ένα από τα 7-8 που υπάρχουν στην τιβί :D

Πείτε μου κάτι... επειδή δεν βγάζω άκρη από τα τρέιλερ. Αυτή τον θέλει τον τύπο που της φόρτωσαν κατά τα άλλα με το ζόρι; Πιό είναι το πρόβλημα στην τελική;

** Η Φεριχά ξεκινάει καλά, αλλά στο δεύτερο κύκλο από τη μέση και μετά το τράβηξαν από τα μαλλιά... :D

Εμένα η φίλη μου έχει φάει μεγάλο κόλλημα μ'αυτό με τη φεριχά......Άντε του χρόνου άμα σπάσω τιποτα άλλο θα το δω κι αυτό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top