Sila: η νέα τούρκικη σειρά

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Πόσως με ενδιαφέρει. Μάτι έπαιρνα. :P

Υγ. Αυτοί που βλέπετε, είναι ηθοποιοί, όχι ο μέσος όρος των Τούρκων.
Για νέο μας το λές;!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Στα τελευταία επεισόδια κι αυτός έχει αγριέψει, ρίχνει κάτι σφαλιάρες :hehe:
Καλά κάνει και αγριεύει! Αφού θέλει το καλό όλων και δεν τον ακούει κανένας!
Όταν αγριεύει είναι ακόμα πιο ωραίος ! ;):inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Καλά κάνει και αγριεύει! Αφού θέλει το καλό όλων και δεν τον ακούει κανένας!
Όταν αγριεύει είναι ακόμα πιο ωραίος ! ;):inlove:
Τελικά αυτός θα σκοτώσει τον Τζιχάν ή ο άτρας της γκόμενας του Τζιχάν;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τελικά αυτός θα σκοτώσει τον Τζιχάν ή ο άτρας της γκόμενας του Τζιχάν;:P
Σύμφωνα με τα περιοδικά που λένε τις επόμενες εξελίξεις και χαλάνε την αγωνία :mad:, ο απατημένος σύζυγος. ;)
Ετσι είχα διαβάσει το καλοκαίρι που το έψαχνα. Τώρα το χειμώνα θα βλέπω μόνο τα επεισόδια. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Σύμφωνα με τα περιοδικά που λένε τις επόμενες εξελίξεις και χαλάνε την αγωνία :mad:, ο απατημένος σύζυγος. ;)
Ετσι είχα διαβάσει το καλοκαίρι που το έψαχνα. Τώρα το χειμώνα θα βλέπω μόνο τα επεισόδια. :D
Σε μια διαφήμιση έδειχνε τον Μποράν να πυροβολεί τον Τζιχαν που ήταν γονατισμένος. Μέχρι πότε θα συνεχιστει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
αχ παιδια και εγω το βλεπω..κολλημααααααα!!κι ο πρωταγωνιστησ θεοσ!!ειναι μοντελο στην τουρκια νομιζω!!!ηρθε και στην ελλαδα φετος!!!:D

υγ:εγω εβλεπα και το αγιαζι του ερωτα , το μενεξε και το ερωτασ και τιμωρια..:Dειδατε τα τουρκικα σουξε???!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
αχ παιδια και εγω το βλεπω..κολλημααααααα!!κι ο πρωταγωνιστησ θεοσ!!ειναι μοντελο στην τουρκια νομιζω!!!ηρθε και στην ελλαδα φετος!!!:D

υγ:εγω εβλεπα και το αγιαζι του ερωτα , το μενεξε και το ερωτασ και τιμωρια..:Dειδατε τα τουρκικα σουξε???!!!!
Εγώ τα βλέπω για να περάσει κάπως η ώρα, αλλιώς θα το ρίξουμε στο φαί. Εγώ έβλεπα ένα που η πρωταγωνίστρια αυτοκτόνησε στο τέλος, η κόρη τρελάθηκε κτλπ, κατάλαβες ποιό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Σε μια διαφήμιση έδειχνε τον Μποράν να πυροβολεί τον Τζιχαν που ήταν γονατισμένος. Μέχρι πότε θα συνεχιστει;
Νομίζω τον πυροβολεί αλλά δεν τον σκοτώνει. Ο άλλος θα τον σκοτώσει κανονικά και με το νόμο! :D
Δεν γινόταν να πεθάνει όλη η οικογένεια του Τζιχαν εκτός τη σύζυγο και τα παιδάκια και η μαμά του Μποράν και να ζήσει ο Αζαντ?

αχ παιδια και εγω το βλεπω..κολλημααααααα!!κι ο πρωταγωνιστησ θεοσ!!ειναι μοντελο στην τουρκια νομιζω!!!ηρθε και στην ελλαδα φετος!!!:D

υγ:εγω εβλεπα και το αγιαζι του ερωτα , το μενεξε και το ερωτασ και τιμωρια..:Dειδατε τα τουρκικα σουξε???!!!!
Ο Εζελ ήρθε στην Ελλάδα. Ο Μποράν δεν νομίζω, θα το μάθαινα. Γενικά όλος ο κύκλος μου, από 40αρες θείες και μαμά μέχρι φίλες μου είμαστε ''ερωτευμένες'' μαζί του οπότε θα το έπαιρνε το αυτί μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Νομίζω τον πυροβολεί αλλά δεν τον σκοτώνει. Ο άλλος θα τον σκοτώσει κανονικά και με το νόμο! :D
Δεν γινόταν να πεθάνει όλη η οικογένεια του Τζιχαν εκτός τη σύζυγο και τα παιδάκια και η μαμά του Μποράν και να ζήσει ο Αζαντ?


Ο Εζελ ήρθε στην Ελλάδα. Ο Μποράν δεν νομίζω, θα το μάθαινα. Γενικά όλος ο κύκλος μου, από 40αρες θείες και μαμά μέχρι φίλες μου είμαστε ''ερωτευμένες'' μαζί του οπότε θα το έπαιρνε το αυτί μου. :P
Κι όμως...ο Μποράν ήρθε στην Ελλάδα(ή αν δεν έχει έρθει, θα έρθει, κάπου το έχω διαβάσει)............

Πωπω η μάνα του Μποράν θέλει πολύ ξύλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ο Αζαντ είχε ομορφύνει τον τελευταίο καιρό, κρίμα πάντως... Οι γονείς του Μποραν θα ζήσουν στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Εγώ τα βλέπω για να περάσει κάπως η ώρα, αλλιώς θα το ρίξουμε στο φαί. Εγώ έβλεπα ένα που η πρωταγωνίστρια αυτοκτόνησε στο τέλος, η κόρη τρελάθηκε κτλπ, κατάλαβες ποιό:P

χαχα μαλλον λεσ τον εζελ!!!στον αντ1!!χαχα καλα το πρωτο τουρκικο τα συνορα τησ αγαπησ δηλαδη ηταν το πιο τραβηγμενο σε υποθεση..ο πρωταγωνιστησ ειχε πεσει απο τον πεμπτο τον ειχαν μαχαιρωσει και εζησε...η πρωταγωνιστρια ειχε παθει καρκινο και σωθηκε..χααχαχα:P τι αλλο πια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
χαχα μαλλον λεσ τον εζελ!!!στον αντ1!!χαχα καλα το πρωτο τουρκικο τα συνορα τησ αγαπησ δηλαδη ηταν το πιο τραβηγμενο σε υποθεση..ο πρωταγωνιστησ ειχε πεσει απο τον πεμπτο τον ειχαν μαχαιρωσει και εζησε...η πρωταγωνιστρια ειχε παθει καρκινο και σωθηκε..χααχαχα:P τι αλλο πια!!
Όχι, το Εζελ το θεωρούσα ό,τι πιο ηλίθιο:redface:
Μισό θα βρώ τον τίτλο του σηριαλ που έβλεπα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Όχι, το Εζελ το θεωρούσα ό,τι πιο ηλίθιο:redface:
Μισό θα βρώ τον τίτλο του σηριαλ που έβλεπα:P

ουτε εγω εβλεπα εζελ δε μ αρεσε καθολου!!:Pαντε βρεσ το!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Κι όμως...ο Μποράν ήρθε στην Ελλάδα(ή αν δεν έχει έρθει, θα έρθει, κάπου το έχω διαβάσει)............

Πωπω η μάνα του Μποράν θέλει πολύ ξύλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ο Αζαντ είχε ομορφύνει τον τελευταίο καιρό, κρίμα πάντως... Οι γονείς του Μποραν θα ζήσουν στο τέλος.
Ουαου και μας διέφυγε? Μωρέ μπράβο! :P
Δεν έπρεπε να σκοτώσουν τον Αζάντ. Αφήνει παιδάκι ορφανό. :(
Θα ζήσει και η μαμά? :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Όχι, το Εζελ το θεωρούσα ό,τι πιο ηλίθιο:redface:
Μισό θα βρώ τον τίτλο του σηριαλ που έβλεπα:P

λίγα για το εζέλ παρακαλώ...
το "πειρασμός" λες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Απορώ πως βλέπετε αυτά τα σιχάματα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω τι έχουν πάθει όλες με τον μποράν..... σαν κουτάβι είναι δεν μ' αρέσει καθόλου :P Ούτε το σίριαλ γενικά είναι πολύ κλαψάρικο....
Νηρηίς εβλέπες τον Πειρασμό. Το έβλεπα με την μάνα μου γιατί είχα σπάσει πόδι και χέρι τα Χριστουγέννα και δεν μπορούσα να πάω πουθενά!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
ουτε εγω εβλεπα εζελ δε μ αρεσε καθολου!!:Pαντε βρεσ το!!:P
"Πειρασμός" λεγόταν.
Ουαου και μας διέφυγε? Μωρέ μπράβο! :P
Δεν έπρεπε να σκοτώσουν τον Αζάντ. Αφήνει παιδάκι ορφανό. :(
Θα ζήσει και η μαμά? :mad:
Η Ναρίν τελικά είναι έγγυος; Θα ζήσει η μάνα του-έτσι είχα δεί σε μία σκηνή απο το τελευταίο επεισόδιο. Θα αυτοκτονήσει η Ναρίν;


Δεν μπορώ να καταλάβω τι έχουν πάθει όλες με τον μποράν..... σαν κουτάβι είναι δεν μ' αρέσει καθόλου :P
Έχει το προφίλ του καλού άντρα που κάνει όλα τα χατίρια και παίρνει άπειρα δώρα:P. Είναι και ψηλός, πλεονέκτημα!!!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Υγ. Αυτοί που βλέπετε, είναι ηθοποιοί, όχι ο μέσος όρος των Τούρκων.
Η Σιλά και ο Μποράν, τουλάχιστον, δεν είναι απλά ηθοποιοί. Έχουν υπάρξει και μοντέλα. Ακόμα χειρότερα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
"Πειρασμός" λεγόταν.
α ουτε αυτο το εβλεπα αλλα ειχε ωραιο πρωταγωνιστη!!χαχα:P
Η Ναρίν τελικά είναι έγγυος; Θα ζήσει η μάνα του-έτσι είχα δεί σε μία σκηνή απο το τελευταίο επεισόδιο. Θα αυτοκτονήσει η Ναρίν;

προβλεψιμο να ηταν εγγυοσ..συνηθωσ σε ολα τα σηριαλ πριν πεθανει καποιοσ αντρασ γκαστρωνει την γυναικα του..και καλα η συνεχεια του γενουσ.ισχυει παντωσ που ειπεσ οτι ο αζαντ ειχε ομορφυνει..γλυκουλησ ητανε!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω τι έχουν πάθει όλες με τον μποράν..... σαν κουτάβι είναι δεν μ' αρέσει καθόλου :P Ούτε το σίριαλ γενικά είναι πολύ κλαψάρικο....
Νηρηίς εβλέπες τον Πειρασμό. Το έβλεπα με την μάνα μου γιατί είχα σπάσει πόδι και χέρι τα Χριστουγέννα και δεν μπορούσα να πάω πουθενά!!!!!!
Το κορμί, το βλέμμα, το ύψος, η συμπεριφορά, τα γένια. Εμένα αυτά μου αρέσουν. :D

"Πειρασμός" λεγόταν.

Η Ναρίν τελικά είναι έγγυος; Θα ζήσει η μάνα του-έτσι είχα δεί σε μία σκηνή απο το τελευταίο επεισόδιο. Θα αυτοκτονήσει η Ναρίν;



Έχει το προφίλ του καλού άντρα που κάνει όλα τα χατίρια και παίρνει άπειρα δώρα:P. Είναι και ψηλός, πλεονέκτημα!!!!:P:D
Ναι έγγυος είναι. Δεν νομίζω να αυτοκτονήσει. Θα δει το μωρό ως ελπίδα για να ζήσει μετά το χαμό του καλού της. ;)
Δεν παίρνει πολλά δώρα βρε, σιγά. Ούτε τα χατίρια κάνει. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top