Sila: η νέα τούρκικη σειρά

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ρεεεεεεεεεεεεε μαρια...να προειδοποιεις!!!!!!!!!!!!!!! δε θελουν ολοι να μαθουν τι γινεται αργοτερα...πφφφφφφφφφφφφφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
ρεεεεεεεεεεεεε μαρια...να προειδοποιεις!!!!!!!!!!!!!!! δε θελουν ολοι να μαθουν τι γινεται αργοτερα...πφφφφφφφφφφφφφφφφ
Και επίσης δεν έχει νόημα να βλέπουμε ένα βίντεο 60 επεισόδια μετά χωρίς υπότιτλους γιατί δεν καταλαβαίνουμε τίποταα!!! :)
ΜΠΟΡΑΑΑΑΑΝ :inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Πολυ ωραια σειρα!:)
Ειναι μια απο τις αγαπημενες μου! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Πω ρε φίλε πάω σήμερα το κακόμοιρο να ανοίξω την τηλεόραση να δω κάτι αξιόλογο και τα μισά αν όχι όλα τα κανάλια εκτός από σκάι και ερτ είχαν τούρκικα.
Και να πεις ότι έχουν κάτι το διαφορετικό να τα παρακολουθήσεις?
Όλο κλάμα, σεβντάς και η πρωτότυπη υπόθεση ενός love story που περνάει από χίλια κύματα και στο τέλος όλως τυχαίως οι πρωταγωνιστές παντρεύονται. Ε δεν το περίμενα.
Δηλαδή εμείς δε βλέπουμε ελληνική τηλεόραση, πιο γρήγορα θα μάθουν τα παιδιά τούρκικα παρά ελληνικά.
Κόλπο των μεγαλοκαναλιών για να ανεβούν τα νούμερα της agb χωρίς να νοιάζονται για την ποιότητα των προγραμμάτων που προβάλλουν.
Αίσχος ντρέπομαι για την κατάντια της τηλεόρασης και της χώρας κατ' επέκταση.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XristinoOz^_^

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Πω ρε φίλε πάω σήμερα το κακόμοιρο να ανοίξω την τηλεόραση να δω κάτι αξιόλογο και τα μισά αν όχι όλα τα κανάλια εκτός από σκάι και ερτ είχαν τούρκικα.
Και να πεις ότι έχουν κάτι το διαφορετικό να τα παρακολουθήσεις?
Όλο κλάμα, σεβντάς και η πρωτότυπη υπόθεση ενός love story που περνάει από χίλια κύματα και στο τέλος όλως τυχαίως οι πρωταγωνιστές παντρεύονται. Ε δεν το περίμενα.
Δηλαδή εμείς δε βλέπουμε ελληνική τηλεόραση, πιο γρήγορα θα μάθουν τα παιδιά τούρκικα παρά ελληνικά.
Κόλπο των μεγαλοκαναλιών για να ανεβούν τα νούμερα της agb χωρίς να νοιάζονται για την ποιότητα των προγραμμάτων που προβάλλουν.
Αίσχος ντρέπομαι για την κατάντια της τηλεόρασης και της χώρας κατ' επέκταση.:mad:

Συμφωνώ μαζί σου!!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Όχι άλλο Τούρκικο,φτάααααααααααααααααααααανει!Σήμερα το πρωί MEGA,ANT1 και Alpha έπαιζαν τούρκικα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
ρε σταματηστε τα τουρκικα, χειροτερη προπαγανδα δε γινεται... πλεον ακοω ανθρωπους να μιλαμε σπαστα τουρκικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Γιατί σας ενοχλούν τα τούρκικα; Τόσα χρόνια που ταϊζαμε/ταϊζουμε τους ΛατινοΑμερικάνους δεν μας πειράζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Γιατί σας ενοχλούν τα τούρκικα; Τόσα χρόνια που ταϊζαμε/ταϊζουμε τους ΛατινοΑμερικάνους δεν μας πειράζει;
Εμένα δε με ενοχλεί το ότι είναι Τούρκικα,με ενοχλεί ότι έχει γίνει μόδα και βαρετό όλο αυτό με τις σαπουνόπερες.Και τα Λατινοαμερικάνικα τα ίδια σκατά ήταν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εμένα δε με ενοχλεί το ότι είναι Τούρκικα,με ενοχλεί ότι έχει γίνει μόδα και βαρετό όλο αυτό με τις σαπουνόπερες.Και τα Λατινοαμερικάνικα τα ίδια σκατά ήταν.:P

Μόδα ήταν και τότε. Το στόρυ είναι ίδιο, άρα και βαρετό.Την Ταλία πλούσια την είχαμε κάνει.
Πείτε το. Μας ενοχλεί που είναι τούρκικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Πάντα νόμιζα ότι το σπίτι μου είναι τίγκα στα σεμεδάκια. Μετά την τουρκική λαίλαπα όμως, αναθεώρησα. Πλέον η διακόσμηση της μαμάς μου, μου φαίνεται ιδιαιτέρως μίνιμαλ.

Πρέπει να συμφωνήσετε μαζί μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Γιατί σας ενοχλούν τα τούρκικα; Τόσα χρόνια που ταϊζαμε/ταϊζουμε τους ΛατινοΑμερικάνους δεν μας πειράζει;

Το θέμα είναι για τούρκικες σειρές νομίζω.
Αν υπήρχε θέμα με βραζιλιάνικα τα ίδια θα έγραφα προσωπικά. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Πέρα από την πλάκα, νομίζω πως γίνεται πολύ κακό για το τίποτα. Κάποτε ήταν φτηνά τα μεξικάνικα, τώρα τα τούρκικα. Δυστυχώς στην Ελλάδα δεν υπάρχει ΗΒΟ. Ωστόσο δεν νομίζω ότι πλέον υπάρχει κόσμος που να βλέπει τόσο πολύ τηλεόραση... προσωπικά, κάποτε είχα την τι-βι ανοιχτή όλη μέρα, τώρα ανοίγει για μία ώρα τη μέρα... και αν.

Δεν νομίζω ότι διατρέχουμε κίνδυνο εκτουρκισμού λόγω 2-3 σειρών. Αν κινδυνεύαμε θα είχαμε εξ-αμερικανιστεί τόσα χρόνια, όμως αυτό δεν έγινε. Γιατί να γίνεται τόση φασαρία για κάτι που ενδεχομένως θα δεις πχ όση ώρα τσιμπάς κάτι και αράζεις στον καναπέ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Μόδα ήταν και τότε. Το στόρυ είναι ίδιο, άρα και βαρετό.Την Ταλία πλούσια την είχαμε κάνει.
Πείτε το. Μας ενοχλεί που είναι τούρκικο.
Γίνεσαι απόλυτη και χάνεις το δίκιο σου.Εγώ προσωπικά το ίδιο θα λεγα,είτε Τούρκικο είτε Πακιστανικό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Γίνεσαι απόλυτη και χάνεις το δίκιο σου.Εγώ προσωπικά το ίδιο θα λεγα,είτε Τούρκικο είτε Πακιστανικό:P

Καλά μωρέ, κουβέντα κάνουμε. ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra_93

Νεοφερμένος

Η alexandra_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Εγω δεν ειχα σκοπο να δω το Σιλα,μου την εσαγε που το ειχε συνεχεια στις διαφιμησεις του Μεγκα τελικα το ειδα μια φορα,δηθεν για λιγο επειδη δεν ειχε τιποτα αλλο η τηλεοραση .....και κολλησα τωρα καθε μερα το βλεπω και να πω οτι μου αρεσουν τα τουρκικα καμια σχεση,ο τουρκος φταιει (δεν βρισκανε αλλον πρωταγωνιστη?) εξαιτιας του κολλησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδια τα τουρκικα δεν ειναι οπως τα βραζιλιανικα..ενταξει εχουν οντως μια σχετικα συνηθισμενη πλοκη κλασικου λαβ στορι που εμποδιζεται αλλα το τελος ειναι πάντα ανατρεπτικο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγω δεν ειχα σκοπο να δω το Σιλα,μου την εσαγε που το ειχε συνεχεια στις διαφιμησεις του Μεγκα τελικα το ειδα μια φορα,δηθεν για λιγο επειδη δεν ειχε τιποτα αλλο η τηλεοραση .....και κολλησα τωρα καθε μερα το βλεπω και να πω οτι μου αρεσουν τα τουρκικα καμια σχεση,ο τουρκος φταιει (δεν βρισκανε αλλον πρωταγωνιστη?) εξαιτιας του κολλησα
Λολ και εγώ ξεκίνησα να το βλέπω λόγω πρωταγωνιστή και μόνο! :P

παιδια τα τουρκικα δεν ειναι οπως τα βραζιλιανικα..ενταξει εχουν οντως μια σχετικα συνηθισμενη πλοκη κλασικου λαβ στορι που εμποδιζεται αλλα το τελος ειναι πάντα ανατρεπτικο !
Η σιλά πάντως δεν έχει και πολύ ανατρεπτικό τέλος από ότι έχω διαβάσει στο Νετ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Σε όλα τα (στα περισσότερα) βραζιλιάνικα /μεξικάνικα /τουρκικα πάντως θα υπάρχει κ από 1 τουλάχιστον απαγωγή μωρού. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top