Screenshots, walls and stuff

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Υπήρχε ένα θεματάκι παλιά όπου ανεβάζαμε screenshots των desktop μας. Με τον καιρό είχαμε φτιάξει μια μεγάλη συλλογή από wallpapers και ιδέες για design και layouts. Ακόμα και να επιζεί κάπου χωμένο ώρα για καινούριο. Αυτό ας το εμπλουτίσουμε ακόμα περισσότερο και με σκέτες walls, sites που βρίσκουμε και γενικά υλικό σχετικό με εμφάνιση και λειτουργικότητα. So, just come and do your thing.

Αρχίζω εγώ με μία που νομίζω ότι είχα ανεβάσει και παλιά. Θέλω να δουλέψω λίγο το visual style -τις γωνίες κυρίως- αλλά λόγω των εξετάσεων δεν είχα χρόνο. Anw, I'm on it now.

Capture.PNGCapture2.png

Nephron 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
View attachment 38295

Shadow τελειο Wallpaper. Σκεφτομαι να το βαλω κι εγω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
στο λαπτοπ εχω αυτην την εικονα για wallpaper:


https://www.planobeta.com/wp-content/uploads/troll-legacy.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
screenshots ε? για πάμε!




:clapup::clapup:


:clapup::clapup:

:clapup::clapup:



:clapup:

Fedora 15 το λειτουργικό σύστημά μου και gnome 3 το περιβάλλον εργασίας !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Να και το δικό μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Καταγραφή.PNG
    Καταγραφή.PNG
    2.3 MB · Εμφανίσεις: 179

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Γαμώτο, σας ζηλεύω όλους εσάς με τα Windows 7 ενώ εγώ έχω κολλήσει με τα σκατο-Vista :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Γαμώτο, σας ζηλεύω όλους εσάς με τα Windows 7 ενώ εγώ έχω κολλήσει με τα σκατο-Vista :P
Τα Vista είναι τα αγαπημένα μου:happy: Εξάλλου, πλέον υπάρχουν όλοι οι drivers σχεδιασμένοι γι' αυτά και υπάρχουν μεγάλες μνήμες RAM. (Τρέξε τα 7 σε μνήμη 1GB και θα σου πω εγώ:P)

Γι' αυτό μου αρέσουν τα vista:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Με 1.5GB πάνε σε μένα πάντως, no problem whatsoever. Αλλά ναι, εσύ είσαι το OS στην ουσία. Αν δεν ασχολείσαι συνεχώς με τη συντήρηση όποιο και να χρησιμοποιείς αργά ή γρήγορα θα βαρύνει.

Η συμμετοχή σας στο θέμα είναι πολύ ενθαρρυντική και ομολογώ δεν την περίμενα. Μπράβο, συνεχίζουμε έτσι. :bounce:

Επειδή το θέμα είπαμε δε θα ασχολείται μόνο με ss's αλλά και με οτιδήποτε σχετικό, πάμε στο πρώτο site. Πολλές, πραγματικά ΠΟΛΛΕΣ από τις walls που έχω μαζέψει είναι από εδώ. Θα σας πάρει μέρες να το γυρίσετε όλο ενώ υπάρχει σίγουρα κάτι για τον καθένα. Enjoii.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Screenshot.jpg


=]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
wallpaper.png

Να'το και το δικό μου!!!Και κλασικά το itunes ανοιχτό...... :whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
kaleidoscope win.png

Αυτό στα Windows. Καμιά άλλη μέρα θα βάλω και του μπουμπούντου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.


Επισης, αυτο το site εχει παρα πολυ ωραια wallpapers και πολυ μεγαλη ποικιλια. Ειναι πιο περιεργα συνηθως. Μην κοιτατε που η σελιδα που εστειλα εχει σχετικα με anime, εχει και αλλα.


Shadowfax, πολυ ωραιο αυτο που παρεθεσες. Εχει και κατηγορια με anime.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ας προσθέσουμε και τα Windows XP στη συλλογή (δεν παίζει να βάλει κάποιος Windows XP, εδώ:P)

screenshot.JPG
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.


Κλικ για μεγέθυνση =]

Για κάποιο λόγο δε με αφήνει το φορουμ να ανεβάσω στις "Περισσοτερες Επιλογές Μορφοποιησης"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Screenshot.png
My new hometown
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ωραία. Έχω ένα περίεργο κόλλημα με αυτά τα belly button piercings. Guess why.

FFXIII art.04.jpg

:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
https://i55.tinypic.com/2058g2t.jpg

Θα το άλλαζα το ρημάδι το wall αν δεν τεμπέλιαζα τόσο πολύ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top