Piercing

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάντε στη μύτη.
Εγώ έκανα με πιστολάκι και επέζησα.
Τώρα βέβαια την βαρέθηκα και την άφησα να κλείσει.
Από Σεπτέμβριο πάλι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Εγώ έκανα με πιστολάκι και επέζησα.
Δεν είναι αυτό το θέμα.
Το θέμα είναι το ότι είναι ΑΝΘΥΓΙΕΙΝΟ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
κοίτα να δεις φίλε, το θέμα είναι να αρέσει σε εσένα και μην κοιτάς τι θα σου πεί ο ένας και ο άλλος..δυστυχώς η ελληνική κοινωνία είναι γεμάτη κόμπλεξ και στερεότυπα...εγώ όσον αναφορά τον ευατό μου δεν θα είχα πρόβλημα να έχω σκουλαρίκι, θα προτιμούσα ένα διακριτικό αλλά δεν είναι από τα πράγματα που λέω οτι θέλω οπωσδήποτε να κάνω.
Όπως έχω ακούσει....ο άνδρας με σκουλαρίκι ξέρει και από πόνο και από κοσμήματα.....αυτά από εμένα
Να συμφωνησω απολυτα γιατι εχω μια φιλη η οποια αν και ειναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ μαθητρια βιωνει καθημερινα το ρατσιμο εχοντας ολοι μας ως στερεοτυπο οτι ενα παιδι με καποιο ιδιομορφο στυλ πρεπει ντε και καλα να ειναι κακος μαθητης και αληταμπουρας .. Η συγκεκριμενη κοπελα εχει γινει αιτια να τσακωθω με κοσμο αλλα πραγματικα της αξιζει και ο λογος ? Νομιζω οτι μερικοι μερικοι που θελουν να το παιζουν μουτρα ας σκεφτουν και λιγο τις προκαταληψεις που εχουν γιατι παιδια σαν εκεινη δεν φταινε σε κατι :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Θελω να ρωτησω κοπελες που εχουν τρυπησει τον αφαλο τους, αν τους εχει μολυνθει ποτε και αν ειναι επιφοβο piercing γενικοτερα.! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Θελω να ρωτησω κοπελες που εχουν τρυπησει τον αφαλο τους, αν τους εχει μολυνθει ποτε και αν ειναι επιφοβο piercing γενικοτερα.! :confused:
Σκεφτεται να κανει μια φιλη μου :worry: κοιτα για τον αφαλο εχω ακουσει οτι ειναι απο τα σημεια που ποναει αρκετα εχω ακουσει επισης οτι ειναι ευκολο να παθει μολυνση αν δεν το φροντιζεις αρκετα επισης αν κανεις καποιο αθλημα θα πρεπει για 1-2 μηνες αφου κανεις την τρυπα να καλυπτεις το σημειο εκεινο με καποιο επιδεσμο .
Παραπανω δεν ξερω παντως πριν κανεις τρυπα σκεψου το καλα διοτι στον αφαλο δεν κλεινουν ευκολα , ρωτα κανεναν πιρσερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Θελω να ρωτησω κοπελες που εχουν τρυπησει τον αφαλο τους, αν τους εχει μολυνθει ποτε και αν ειναι επιφοβο piercing γενικοτερα.! :confused:

Ποτέ δεν μου έχει μολυνθεί(την έχω 4 χρόνια),αλλά την πρόσεχα πολύ όταν ήταν φρέσκια.Οξυζενέ-αλατόνερο κάθε μέρα για 2 'βδομάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
αχα οκα thank you!και πισω σου κοστησε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
αχα οκα thank you!και πισω σου κοστησε?

25 ευρώ αλλά μη περιμένεις να βρεις γενικά κάτω από 50.Δε έχω συναντήσει άλλον εκτός από αυτόν που πάω εγώ που να έχει τόσο χαμηλές τιμές (προφανώς το κάνει για να έχει κόσμο και το έχει καταφέρει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Πέρα από την πλάκα, οι τρύπες που όντως πονάνε είναι στη γλώσσα, στο φρύδι και το septum. (Δε μιλάμε για πολύ τραβηγμένες καταστάσεις, γιατί, αν ο άλλος πάει να διχοτομήσει τη γλώσσα του, ε, χαίρω πολύ, θα πεθάνει)

Δεν έχετε φόβο για το αυτί/χείλος/μύτη. Ο πόνος είναι ανεπαίσθητος.
Νομίζω μπορεί να το επιβεβαιώσει οποιοσδήποτε.

:)

Ούτε η γλώσσα πονάει. Το μετά είναι δύσκολο. Το σπλιτ είναι μανίκι, αλλά 10 μέρες υπόθεση.
Άλλες τρύπες είναι οι επώδυνες. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Oύτε το φρύδι πονάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ευχαριστω για τις πληροφοριες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Ούτε η γλώσσα πονάει. Το μετά είναι δύσκολο. Το σπλιτ είναι μανίκι, αλλά 10 μέρες υπόθεση.
Άλλες τρύπες είναι οι επώδυνες.
μετα το σπλιτ πρεπει να είναι πολυ δυσκολα... δεν θελω καν να το σκεφτομαι:/:
άλλες;;;;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
ευχαριστω για τις πληροφοριες:)
Τίποτα!Ό,τι θες εδώ!Μέχρι και πέρυσι είχα 15 τρύπες.;)Κάτι ξέρω από piercing!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Χαχαχα πολύ σφύριγμα έπεσε!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Χαχαχα πολύ σφύριγμα έπεσε!:hehe:

Πάντως ο πόνος εξαρτάται και από τις αντοχές του καθενός. Όμως είναι σημεία που απλά δε στέκεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Πάντως ο πόνος εξαρτάται και από τις αντοχές του καθενός. Όμως είναι σημεία που απλά δε στέκεσαι.

Λόγου χάρη;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

annouz93

Νεοφερμένος

Η annouz93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εμενα μαρεσει παρα πολυ αλλα εμενα το 9εμα μου ειναι πως ειμαι μολις 14 και ο γονεις μου ειναι πολυ υπερπροστατευτικη!
ειναι πολυ σπαστικο δεν 9ελω πολλα μονο μια δευτερη τριπα στο αφτη!
εμενα η κολ. μου ειναι 14 και εχει τριπα στν αφαλο 4 τριπες στο αφτ!
:hmm:αλλα και παλι να την κανω μν μου ειναι συπερ ριζικο για την υγεια μου!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top