New moon

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Είπα να το δω και εγώ, μόνο το μέρος με τους λυκάνθρωπους μου άρεσε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
εκει που ο τζειοκομπ μεταμορφωνεται σε λυκανθρωπος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Ναι και γενικώς όλη αυτή η ιστορία αυτού του Jacob.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra S.

Νεοφερμένος

Η Dimitra S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ωραία είναι αλλά έχουν κόψει αρκετές σκηνές απο το βιβλίο. Το περίμενα πιο ωραίο . Πιο πολύ πάντως μου αρέσει το βιβλίο !!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia!!!

Νεοφερμένος

Η lia!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
τελειο ειναι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
τελειοοοο..........<3<3 δεν εχω τιποτα αλλο να πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ωραία είναι αλλά έχουν κόψει αρκετές σκηνές απο το βιβλίο. Το περίμενα πιο ωραίο . Πιο πολύ πάντως μου αρέσει το βιβλίο !!!!!!!!!


Συμφωνώ μαζί σου. Το περίμενα πιο ωραίο. Αλλά ίσως ήταν έτσι επειδή είχαμε διαβάσει το βιβλίο και είχαμε μια πιο σφαιρική εικόνα από αυτή που παρουσίαζε η ταινία.
Πάντως γενικότερα, και η νέα σελήνη και το Λυκόφως, θεωρούνται πολύ καλές μεταφορές από βιβλίο σε ταινία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Συμφωνώ μαζί σου. Το περίμενα πιο ωραίο. Αλλά ίσως ήταν έτσι επειδή είχαμε διαβάσει το βιβλίο και είχαμε μια πιο σφαιρική εικόνα από αυτή που παρουσίαζε η ταινία.
Πάντως γενικότερα, και η νέα σελήνη και το Λυκόφως, θεωρούνται πολύ καλές μεταφορές από βιβλίο σε ταινία...
Συμφωνώ. Με τα βιβλία σχηματίζουμε αλλιώς τις καταστάσεις στο μυαλό μας, και στις ταινίες αναγκαστικά κόβουν αρκετά... Αλλά και πάλι, οι ταινίες είναι πολύ καλές!! Αλλά τα βιβλία, καταπληκτικά, θεϊκά, τέλεια!!!!!:jumpy::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top