New moon

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Σαν τα care bears ενα πραγμα :hmm:












Ηξερα πως η ταινια ητανε για μικρα κοριτσακια μα αυτο παραπαει :!:
:jumpy::jumpy:αχου τα...
που τα θυμηθηκες μωρε ??? :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
lolen ελεος :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Αυτή η κοσμοσυρροή με αυτή τη μπούρδα με έχει εντυπωσιάσει. Πήγαμε κινματογράφο και επειδή τα κορίτσια ειδικά θέλανε να δούνε αυτό τότε αποφασίσαμε να δούμε το new moon. Οι περισσότεροι ήξεραν την υπόθεση απότ ο βιβλίο. Εγώ όχι ιδιαίτερα αλλά είχα ακούσει κάποια πράγματα.

1)Ο Edwart πως τον λένε, είναι σαν νεκροθάφτης.
2)Κάθε φορά που έβγαινε ο Τζέικομπ όλες στην αίθουσα αναστέναζαν και συνεχώς άκουγες "μανάρι μου να σε είχα τώρα κοντά μου...". Και κάθε τόσο αναστεναγμοί. Μιλάμε είχα σκάσει στα γέλια.Μέχρι που δεν άνεξα και κάνω "Να βγάλω εγώ τη μπλούζα μου να αναστενάξετε...". Ε μα πια...
3)Αυτό που συνυπάρχουν βρυκόλακες και άνθρωποι και ερωτεύονται δείχνει ότι τον συγγραφέα πρεέπι να τον βίαζαν μικρό.

Ξέρω σας τη χάλασα αλλά τόσο γέλιο σε ταινία...Δεν έχω ξαναρίξει...

Το κορυφαίο είανι ότι στο τέλος κατάλαβα ότι ήταν η 2η ταινία και όχι 1η που νόμιζα! Είπα κι εγώ πότε πρόλαβαν να ερωτευτούν...

Το μόνο που λείπει είναι να βάλουν και γκέι βρυκόλακα να ερωτεύεται τον Τζέικομπ. Εκεί θα τον παραδεχτώ θα γελάσω με την ψυχή μου...χιχιχιχι

Sorry αν είπα πολλά...Αλλά όσο να 'ναι με παρεξένεψε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αυτή η κοσμοσυρροή με αυτή τη μπούρδα με έχει εντυπωσιάσει. Πήγαμε κινματογράφο και επειδή τα κορίτσια ειδικά θέλανε να δούνε αυτό τότε αποφασίσαμε να δούμε το new moon. Οι περισσότεροι ήξεραν την υπόθεση απότ ο βιβλίο. Εγώ όχι ιδιαίτερα αλλά είχα ακούσει κάποια πράγματα.

1)Ο Edwart πως τον λένε, είναι σαν νεκροθάφτης.
2)Κάθε φορά που έβγαινε ο Τζέικομπ όλες στην αίθουσα αναστέναζαν και συνεχώς άκουγες "μανάρι μου να σε είχα τώρα κοντά μου...". Και κάθε τόσο αναστεναγμοί. Μιλάμε είχα σκάσει στα γέλια.Μέχρι που δεν άνεξα και κάνω "Να βγάλω εγώ τη μπλούζα μου να αναστενάξετε...". Ε μα πια...
3)Αυτό που συνυπάρχουν βρυκόλακες και άνθρωποι και ερωτεύονται δείχνει ότι τον συγγραφέα πρεέπι να τον βίαζαν μικρό.

Ξέρω σας τη χάλασα αλλά τόσο γέλιο σε ταινία...Δεν έχω ξαναρίξει...

Το κορυφαίο είανι ότι στο τέλος κατάλαβα ότι ήταν η 2η ταινία και όχι 1η που νόμιζα! Είπα κι εγώ πότε πρόλαβαν να ερωτευτούν...

Το μόνο που λείπει είναι να βάλουν και γκέι βρυκόλακα να ερωτεύεται τον Τζέικομπ. Εκεί θα τον παραδεχτώ θα γελάσω με την ψυχή μου...χιχιχιχι

Sorry αν είπα πολλά...Αλλά όσο να 'ναι με παρεξένεψε...

τελικα οι κοπελες τελειωσαν πριν τελειωσει η ταινια ή μετα ?? :P εχει σημασια..


Μαλλον θα παω σημερα να το δω... :jumpy:
δεν ενθουσιαζομαι τοσο που θα το δω αλλα που θα παω στο κινηματογραφο μετα απο τοσο καιρο:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:D Ναι πηγα και το ειδα...

Πολυ πολυ πολυ ωραια η ταινια...
Πιστευω πως μου αρεσε πολυ γιατι αυτο που νιωθει η μπελα τη στιγμη που την χαιρετα ο εντουαρτ το ενιωσα και εγω προσφατα..:P
Γαματη ταινια, λιγο με ξενερωσε το τελος.. αλλα δε πειραζει..

αν βρω καποιον σαν τον τζεικομπ που να τα κανει αυτα για εμενα θα ειμαι τρισευτυχισμενη..

παρ'ολα αυτα πεθαινω για το χαμογελο του και γενικα το στομα του...:xixi:
αυτα:fss:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=stK26Mkr1pE&feature=related[/ame]
-----------------------------------------
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=qnhrabgNxqU[/ame]
ποσο ηλιθια ειναι καποια για να διαλεξει τον εντουαρτ ?? :D
-----------------------------------------
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=77eSZiCidgU&feature=related[/ame]
η αγκαλια στο 0.40 με σκοτωνει...:D

σε καμια ωρα θα ξεκολησω... :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Την είδα στην πρεμιέρα... είχα κλείσει εισητήρια...
Τα βιβλία δεν μου άρεσαν... (ναι, τα έχω διαβάσει κ τα 4 κ τα ψιλοβρήκα επιεικώς απαράδεκτα... συνέχιζα για το χαρακτήρα του Τζέικομπ, που στο τελευταίο βιβλιο η συγγραφέας τον μαμάει...)
Η ταινία οφείλω να παραδεχτώ ότι ήταν καλύτερη από την 1η!
Ο Τζέικομπ θεός!!!!! (+ σαν ηθοποιός καλός ήταν)
Αλλά κάποιες στιγμές ήταν απλά γελοίες!! Όπως το όραμα της Άλις (η Λόλα στο μικρό σπίτι στο λιβάδι!!!) κ τη στιγμή που προς το τέλος η Μπέλλα αγκαλιάζει τον Έντουαρντ (που προσωπικά δεν μου αρέσει) κ αυτός λέει "Heaven!!".... Eδώ απλά έλιωσα!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
συνέχιζα για το χαρακτήρα του Τζέικομπ, που στο τελευταίο βιβλιο η συγγραφέας τον μαμάει...)
Τι αλλο ηθελες δηλαδη;

Στο οραμα της Αλις απορω γιατι γελανε παντα :/
Εμενα μου αρεσει πολυ! Φανταζομαι οτι ειναι τα ρουχα ή το σλοου μοτιον δεν ξερω...
Ή το αλλο...Στο τελος που λεει ο Εντουαρντ στην Μπελα "Δωσε μου 5 χρονια" παλι γελανε...
Ειλικρινα τι το αστειο βρισκουν εκει δεν μπορω να καταλαβω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Τι αλλο ηθελες δηλαδη;

Στο οραμα της Αλις απορω γιατι γελανε παντα :/
Εμενα μου αρεσει πολυ! Φανταζομαι οτι ειναι τα ρουχα ή το σλοου μοτιον δεν ξερω...
Ή το αλλο...Στο τελος που λεει ο Εντουαρντ στην Μπελα "Δωσε μου 5 χρονια" παλι γελανε...
Ειλικρινα τι το αστειο βρισκουν εκει δεν μπορω να καταλαβω..

τι εννοείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
New Moon... more like "Native Americans & Blue Jeans"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τι αλλο ηθελες δηλαδη;

Στο οραμα της Αλις απορω γιατι γελανε παντα :/
Εμενα μου αρεσει πολυ! Φανταζομαι οτι ειναι τα ρουχα ή το σλοου μοτιον δεν ξερω...
Ή το αλλο...Στο τελος που λεει ο Εντουαρντ στην Μπελα "Δωσε μου 5 χρονια" παλι γελανε...
Ειλικρινα τι το αστειο βρισκουν εκει δεν μπορω να καταλαβω..

Στο όραμα ε το όλο ύφος παραπέμπει σε μικρό σπίτι στο λιβάδι άγρια.
Στο άλλο με το 5 χρόνια εγώ δεν γέλασα, αλλά μου 'ρθε απότομο και πέταξα ένα "ΠΟΣΑ; :!:" γιατί μου φάνηκαν πάρα πολλά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Για τον Έντουαρντ που ζει 109 χρόνια δεν πρέπει να είναι και πάρα πολλά:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
τι εννοείς?

Οτι μια χαρα του πηγαν τα πραγματα τελικα :)
-----------------------------------------
Στο όραμα ε το όλο ύφος παραπέμπει σε μικρό σπίτι στο λιβάδι άγρια.

:(


Αφου ειναι και οι δυο κουκλακια :(
Ειδικα η Μπελα με τα μελια τα ματια, οταν κανει κοντινο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Οτι μια χαρα του πηγαν τα πραγματα τελικα :)
-----------------------------------------


:(


Αφου ειναι και οι δυο κουκλακια :(
Ειδικα η Μπελα με τα μελια τα ματια, οταν κανει κοντινο

δεν μου άρεσε η κατάληξή του... θα τον προτιμούσα δυστυχισμένο ή έστω με τη Λία που είναι πιο φυσιολογικό...
εννοώ ότι τον μαμάει σαν χαρακτήρα του βιβλίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Για τον Έντουαρντ που ζει 109 χρόνια δεν πρέπει να είναι και πάρα πολλά:P.

Την άλλη την έρμη όμως δεν την σκέφτηκε κανείς; :P
Πραγματικά οι συνειρμοί που έκανα ήταν πως στο καλό θα περάσουν 5 χρόνια και τι θα κάνει η κοπέλα τόοοσο καιρό; :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Υπαρχει τροπος μην ανησυχεις :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ωχ εσύ κάτι ξέρεις! :D

Μη μου πείτε, δεν έχω διαβάσει κανένα βιβλίο κι έχει πλάκα έτσι που θα δω τις ταινίες την μία μετά την άλλη με αρκετά μεγάλη χρονική διαφορά, χωρίς να ξέρω τίποτα. :xixi: :who:

Το μονο που ξέρω για το 3, είναι πως το μαναράκι μακραίνει πάλι τα μαλλιά του επειδή νομίζει πως μακριά αρέσουν στην μπελλλα. Γιατίιιιιιιι; :'( γιατί γιατί γιατί; Σαν την Ποκαχόντας θα γίνει. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampire_Quiny

Νεοφερμένος

Η Vampire_Quiny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
την ειδα την ταινια και σεβομαι που τουλαχιστον ο σκηνοθετης ακολουθει πιστα το βιβλιο και δε γινονται μπουρδες οπως αυτες στις ταινιες του χαρι ποτερ...

την πρωτη φορα που την ειδα την ταινια μου αρεσε αρκετα αλλα μετα πηγα και δευτερη και εκει παρατηρησα ποσο μελο ηταν οι διαλογοι, ποσο μουφα ηταν η δραση κτλ.
ενταξει τα βιβλια ειναι καλα αλλα μου την εχει σπασει που συνεχως τα αποκαλουν το νεο χαρι ποτερ και αλλες τετοιες βλακειες..ειμαστε σοβαροι τωρα???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
:D:D:D

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ldXyF3rr2HE&feature=player_embedded[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Το μονο που ξέρω για το 3, είναι πως το μαναράκι μακραίνει πάλι τα μαλλιά του επειδή νομίζει πως μακριά αρέσουν στην μπελλλα. Γιατίιιιιιιι; :'( γιατί γιατί γιατί; Σαν την Ποκαχόντας θα γίνει. :(

Mαναράκι λέγοντας εννοείς τον Τούμπανο:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top