Michigan ECCE/ECPE Δεκέμβριος 2013

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Καλό φθινόπωρο!! Ποιοι από εσάς προετοιμάζονται;; με ποια βιβλία;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
κατι κανουμε με stars & stripes. Ελπιζουμε να ειμαστε ετοιμοι το Δεκεμβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peggykast

Νεοφερμένος

Η peggykast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
κι εγώ με stars & stripes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
με τι background ξεκινησατε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafita

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rafita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
εγω κανω αποκλειστικα τα βιβλια της hau. ενα για εκθεση και ενα με tests. απλα δεν εχω ξεκινησει ακομα προφορικα και δεν ξερω τη διαδικασια ακριβως. μπορειτε να μου την εξηγησετε; γενικα εχουμε κανει θεματα, θα ξεκινησουμε τωρα την κανονικη δομη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
σε αυτα που για λιγο καναμε εμεις ηταν καπως ετσι...

ειχε καποιες ερωτησεις και εικονες . Εκανες εσυ τις ερωτησεις και η καθηγητρια απανταγε. Επειτα ειχε ερωτησεις για σενα και επρεπε να απαντησεις εσυ, λεγοντας τη γνωμη σου η οποια καλο θα ηταν να βασιζεται σε αυτα που σου απανταγε η καθηγητρια πριν. Καπως ετσι...

Το θεμα μου εμενα ειναι οτι δε μαθαινω σωστα τη γραμματικη και ζοριζομαι ασχημα. Η καθηγητρια μου λεει οτι ο στοχος ειναι το χαρτι και οχι να μαθω Αγγλικα. Αυτο λεει δε γινεται σε 7 μηνες :/ .

Κααλη συνεχεια. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
πως παει η προσπαθεια ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Υπάρχει κανείς που δίνει ECPE αυτό το μήνα; Πώς πάει η προετοιμασία παιδιά; Το ηθικό; Για ελάτε να τα πούμε..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
ξερει κανεις ποτε δινονται τα προφορικα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
24/11/2013 προφορικά για ECPE.Δίνω και εγώ προφ. και πραγματικά ανυπομονώ να τελειώσω επιτέλους!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
24/11/2013 προφορικά για ECPE.Δίνω και εγώ προφ. και πραγματικά ανυπομονώ να τελειώσω επιτέλους!!!:P

Tώρα είδα το θρεντ.:redface:
ECPE και΄γω. Και με 24.11 προφορικά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
ενας ECCE ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Elena75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Πάντως μαθητρια μου που δίνει ecce, δεν της έχουν στείλει ακόμα το πρόγραμμα με τα προφορικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αngelica

Νεοφερμένος

Η Αngelica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
έχετε άγχος εσείς για ECPE; Εγώ πάντως έχω για έκθεση και λεξιλόγιο!! Μήπως έχει δώσει κανείς να μας πει πως είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Tώρα είδα το θρεντ.:redface:
ECPE και΄γω. Και με 24.11 προφορικά.:P

Καλή μας επιτυχίααααα!!!!τόσα χρόνια κόπος είναι κρίμα να πάει χαμένος:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αngelica

Νεοφερμένος

Η Αngelica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχίααααα!!!!τόσα χρόνια κόπος είναι κρίμα να πάει χαμένος:(

καλη επιτυχιααα :) εγω 12/12 προφορικα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elena75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
έπεσα πάνω σε αυτό

''Όπως και κατά την προηγούμενη εξεταστική περίοδο, το Κέντρο Εξετάσεων και Πιστοποιήσεων της Ελληνοαμερικανικής Ένωσης δίνει άμεση online πρόσβαση σε προγράμματα εξετάσεων και αποδείξεις υποψηφίων των εξετάσεων ECPE και ECCE Νοεμβρίου/Δεκεμβρίου 2013. Μέσω του Orfeas, τα Κέντρα Ξένων Γλωσσών μπορούν να έχουν πρόσβαση, να αποθηκεύουν και να εκτυπώνουν τα προγράμματα εξετάσεων και τις αποδείξεις των μαθητών τους.

Τα προγράμματα εξετάσεων και οι αποδείξεις των υποψηφίων διατίθενται σταδιακά. Αναμένουμε ότι η ηλεκτρονική διάθεση των προγραμμάτων και αποδείξεων μέσω του Orfeas θα έχει ολοκληρωθεί έως τις 18 Νοεμβρίου 2013.

Οι μεμονωμένοι υποψήφιοι θα λάβουν τα προγράμματα και τις αποδείξεις τους μέσω email.''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αngelica

Νεοφερμένος

Η Αngelica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Υπάρχει κανείς που δίνει ECPE αυτό το μήνα; Πώς πάει η προετοιμασία παιδιά; Το ηθικό; Για ελάτε να τα πούμε..........

Καλά πάει αλλά φοβάμαι λεξιλόγιο και έκθεση...εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top