Laptop Vs Desktop

Laptop ή Desktop?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 196)
  • Laptop

    Ψήφοι: 95 48.5%
  • Desktop

    Ψήφοι: 70 35.7%
  • Kαι τα δύο

    Ψήφοι: 31 15.8%

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
εγω λεω το Asus...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εγω λεω toshiba 2 λαπτοπ που τα εχω και τους κανω βαρια χρηση με εχουν δικαιωσει πληρως αφου δεν εχουν παθει τπτ....
φανταστικη μαρκα παιδια δε το συζητώ,σκυλια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
για Dell τι λέτε;:hmm: γιατί σκοπεύω να αγοράσω καινούριο λαπτοπ αν και όχι άμεσα... έχει κανείς καμιά εμπειρία ή να ξέρει κάτι γενικότερα;:) πάντως τα Alienware απ'ότι έχω καταλάβει είναι περισσότερο για gaming που δεν με ενδιαφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
για Dell τι λέτε;:hmm: γιατί σκοπεύω να αγοράσω καινούριο λαπτοπ αν και όχι άμεσα... έχει κανείς καμιά εμπειρία ή να ξέρει κάτι γενικότερα;:)

Κ εγω ειμαι αναμεσα σε dell και sony vaio..τι λετε?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Dell θεωρώ τη καλύτερη επιλογή. Για 2η επιλογή συμφωνώ με τον πιο πάνω, τα toshiba έχουν γερές επιδόσεις και είναι κατάλληλα για gamers.
Ενδεικτικά αναφέρω πως ο αδερφός μου είναι freelancer τεχνικός υπολογιστών. Dell και Toshiba δε μας έρχονται ποτέ, αντίθετα με τα Asus, Acer και Turbox που τον πλουτίζουν ;)

Τα vaio Nάγια είναι overpriced, κάνε καλή έρευνα προτού κατασταλάξεις σε αυτά, είμαι σίγουρος ότι θα βρεις άλλα με καλύτερα χαρακτηριστικά σε χαμηλότερες τιμές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
dell παιδια εχουν την καλυτερη εγγυηση φιλου μου χαλασε το lapotop(η μπαταρια του) και ηθελε ανταλακτικο και του εστειλαν πανω στην ξανθη καινουρια(χωρις παραπανω χρεωση διοτι ηταν μεσα στην εγγυηση) σε 3 μερες χωρις να πληρωσει ττπ ουτε καν τα μεταφορικα,respect
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis21

Νεοφερμένος

Ο takis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
https://www.multirama.gr/products/product?pid=0681545&catid=010200
και αυτος εδω πολυ καλος μου φαινετε......τι λετε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Κ εγω ειμαι αναμεσα σε dell και sony vaio..τι λετε?:hmm:
Dell. Dell:|

Μην κάνεις το λάθος να επιλέξεις sony vaio:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Κ εγω ειμαι αναμεσα σε dell και sony vaio..τι λετε?:hmm:
αν κατεληξες σε αυτα ψαχνοντας, dell.
αλλιως ξαναψαξε το...
https://www.multirama.gr/products/product?pid=0681545&catid=010200
και αυτος εδω πολυ καλος μου φαινετε......τι λετε???
καλος ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
https://www.multirama.gr/products/product?pid=0681545&catid=010200
και αυτος εδω πολυ καλος μου φαινετε......τι λετε???
Καλύτερος από τα δύο προηγούμενα. Έχει 17αρα οθόνη όμως χωρίς να είναι full HD που το βρίσκω ενοχλητικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis21

Νεοφερμένος

Ο takis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Όχι, το full HD θέλει aspect ratio 16:9 με ανάλυση 1920χ1080.
Και πάλι θα βλέπεις HD(720) η διαφορά είναι για απαιτητικά άτομα σαν εμένα, οπότε μη το χρησιμοποιείς και πολύ σαν κριτήριο.

Τι budget έχεις αν επιτρέπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis21

Νεοφερμένος

Ο takis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
μεχρι 700 οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
https://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.902592

Ας μιλήσουν οι ειδικοί!
Να τον πάρω;
Όχι δεν παίζω παιχνίδια.
Το θέλω μόνο για τη σχολή,για το ιντερνετ,για ταινίες. Απλά καθημερινά πράγματα.
Δεν είμαι υπολογιστάκιας,γκατζετάκιας.
Δεν θέλω να ξοδέψω παραπάνω για να πάρω ένα τούμπανο που φτιάχνει καφέ.

Το e-shop είναι αξιόπιστο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_97

Νεοφερμένος

Η _97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Εγώ έχω το acer aspire 7741-7870!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
https://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.902592

Ας μιλήσουν οι ειδικοί!
Να τον πάρω;
Όχι δεν παίζω παιχνίδια.
Το θέλω μόνο για τη σχολή,για το ιντερνετ,για ταινίες. Απλά καθημερινά πράγματα.
Δεν είμαι υπολογιστάκιας,γκατζετάκιας.
Δεν θέλω να ξοδέψω παραπάνω για να πάρω ένα τούμπανο που φτιάχνει καφέ.

Το e-shop είναι αξιόπιστο;
Δεν έχει λειτουργικό σύστημα και το πληκτρολόγιο είναι μόνο Αγγλικό.
Κατά τα άλλα πιστεύω ότι για τις ανάγκες σου είναι ικανοποιητικό.
Το e-shop είναι αρκετά γνωστό οπότε και αξιόπιστο πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Mε 700Ε θα έπαιρνα ένα από αυτά τα 2:
https://www.multirama.gr/products/product?pid=0681545&catid=010200
https://www.plaisio.gr/Laptop-and-Ta...iba-Satellite-L775-15Q-PSK3WE-04GEFA9L-E7.htm


https://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.902592

Ας μιλήσουν οι ειδικοί!
Να τον πάρω;
Όχι δεν παίζω παιχνίδια.
Το θέλω μόνο για τη σχολή,για το ιντερνετ,για ταινίες. Απλά καθημερινά πράγματα.
Δεν είμαι υπολογιστάκιας,γκατζετάκιας.
Δεν θέλω να ξοδέψω παραπάνω για να πάρω ένα τούμπανο που φτιάχνει καφέ.

Το e-shop είναι αξιόπιστο;

To e-shiop ναι είναι αξιόπιστο. Συμβουλή, μιας και δεν έχεις ιδιαίτερες απαιτήσεις και επομένως και ένα λάπτοπ από τη <<λαϊκή>> θα καλύπτει τις ανάγκες σου, δώσε έμφαση στα πακέτα εγγυήσεις που προσφέρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
έχει κανείς το all in one pc της Apple;
Αυτό το πανέμορφο::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω παντως εχω λαπτοπ με 17" και ενα παλιο νετμπουκ, το οποιο οταν χρειαζεται θα το παιρνω στην σχολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
παιδια επειδη ειμαι λιγο ασχετη απο μοντελα κλπ θελω την βοηθεια οσων ξερουν....αν με το καλο περασω κα δεν ξαναδωσω θα παρω laptop. μπορειτε να μου προτεινετε κατι καλο, συγχρονο και ευχρηστο???δεν θελω να με πιασουν "κοτσο" και να παρω κατι παλιο σαν μοντελο...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top