Laptop σε μαθητές Α' Γυμνασίου

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Ωραια, να ξεκινησουν απο καπου. ΟΚ!! να μη συνεχισουν ομως;; Θεωρητικα, τα παιδια στην α' γυμνασιου παιρνουν τις πρωτες τους γνωσεις για χρηση υπολογιστη (δεν ξερω αν εχουν βαλει και στο δημοτικο) πως μπορουν να τον μεταχειριστουν;;

Εγω προτεινω να παρουν λαπτοπ τα πρωτακια του λυκειου (μιας κατο δικο μου μου κανει κατι νερα):P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Ωραια, να ξεκινησουν απο καπου. ΟΚ!! να μη συνεχισουν ομως;; Θεωρητικα, τα παιδια στην α' γυμνασιου παιρνουν τις πρωτες τους γνωσεις για χρηση υπολογιστη (δεν ξερω αν εχουν βαλει και στο δημοτικο) πως μπορουν να τον μεταχειριστουν;;

Εγω προτεινω να παρουν λαπτοπ τα πρωτακια του λυκειου (μιας κατο δικο μου μου κανει κατι νερα):P:P
συμφωνω με τον ερωτα:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
στην Κυπρο δίνουν απο τη Δευτέρα γυμνασίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AgGeliCo0zZz

Νεοφερμένος

Η Αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
εγω τωρα τελειωσα την Α'γυμνασιου και πραγματικα δεν συμφωνω με αυτη την κινηση!!-βεβεα εγω δεν πηρα αλλα και να επερνα θα το εδινα στον μπαμπα μου η στον αδερφο μου-δηλαδη με αυτη την κινηση παροτρινουν τα πρωτακια να πανε δευτερα για να τους δωσουν και κινητο???LOL εγω ειμαι καθετη--->οχι οχι οχι και παλι οχι!!!!νομιζουν οτι αμα τους δωσουν λαπτοπ θα κανουν τις εργασιες τους πιο τακτοποημενες και βλακειες τουμπανα...αμα ο μαθητης θελει να προσεχει μπορει να το κανει και χωρις λαπτοπ!!!το λαπτοπ πρεπει να παει σε μαθητες λυκειου και φοιτητες οχι σε παιδια που ακομη δεν ξερουν να γραφουν και να διαβαζουν σωστα~γιατι ολα αφτα στο γυμνασιο τα μαθαινεις μην κοροιδευομαστε~και δεν εχουν δωσει ακομη εξετασεις!!!!ελεος και ολα αφτα δεν τα λεω ετσι για να κανω εντυπωση τα εννοω!!!!εγω παντως εμαθα να διαβαζω και χωρις λαπτοπ και να ζω μεχρις στιγμης και χωρις κινητο!!!!αυτα απο μενα...οποιος θελει συμφωνει με μενα και οποιος δεν θελει ΟΧΙ!αν και νομιζω οτι θα συμφωνησουν οι φοιτητες και οι μαθητες του λυκειου και θα διαφωνησουν τα πρωτακια!!!ετσι και αλλιως εχω και "ζωντανο παραδειγμα"!μια συμαθητρια μου δεν ειναι καθολου καλη μαθητρια και η μαμα της της πηρε λαπτοπ για να την "ενθαρυνει" να γινει καλη μαθητρια!!!ενα σας λεω το 13 το εκανε 8!!!!μεσο ορο..τωρα βγαλτε εσεις συμπερασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
εγω τωρα τελειωσα την Α'γυμνασιου και πραγματικα δεν συμφωνω με αυτη την κινηση!!-βεβεα εγω δεν πηρα αλλα και να επερνα θα το εδινα στον μπαμπα μου η στον αδερφο μου-δηλαδη με αυτη την κινηση παροτρινουν τα πρωτακια να πανε δευτερα για να τους δωσουν και κινητο???LOL εγω ειμαι καθετη--->οχι οχι οχι και παλι οχι!!!!νομιζουν οτι αμα τους δωσουν λαπτοπ θα κανουν τις εργασιες τους πιο τακτοποημενες και βλακειες τουμπανα...αμα ο μαθητης θελει να προσεχει μπορει να το κανει και χωρις λαπτοπ!!!το λαπτοπ πρεπει να παει σε μαθητες λυκειου και φοιτητες οχι σε παιδια που ακομη δεν ξερουν να γραφουν και να διαβαζουν σωστα~γιατι ολα αφτα στο γυμνασιο τα μαθαινεις μην κοροιδευομαστε~και δεν εχουν δωσει ακομη εξετασεις!!!!ελεος και ολα αφτα δεν τα λεω ετσι για να κανω εντυπωση τα εννοω!!!!εγω παντως εμαθα να διαβαζω και χωρις λαπτοπ και να ζω μεχρις στιγμης και χωρις κινητο!!!!αυτα απο μενα...οποιος θελει συμφωνει με μενα και οποιος δεν θελει ΟΧΙ!αν και νομιζω οτι θα συμφωνησουν οι φοιτητες και οι μαθητες του λυκειου και θα διαφωνησουν τα πρωτακια!!!ετσι και αλλιως εχω και "ζωντανο παραδειγμα"!μια συμαθητρια μου δεν ειναι καθολου καλη μαθητρια και η μαμα της της πηρε λαπτοπ για να την "ενθαρυνει" να γινει καλη μαθητρια!!!ενα σας λεω το 13 το εκανε 8!!!!μεσο ορο..τωρα βγαλτε εσεις συμπερασμα...
έχεις απολυτο δίκιο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Δε μου αρέσει αυτό το μέτρο αν θέλετε τη γνώμη μου...

1)Πολλά σχολέια έχουν σημαντικότερα προβλήματα (στέγαση, εργαστήρια, υποδομές)
2)Αποσπασματική κίνηση που δε θα οδηγήσει πουθενά.
Αν μοιράζονταν σε σχολεία της Ευρώπης όπου σε όλα τα μαθήματα υπάρχει συνεργασία, γίνονται εργασίες κλπ τότε θα εφαρμοζόταν. Όταν η διδασκαλία στην Ελλάδα εξαρτάται από το καθηγητή (ό,τι και να λέει εσύ αυτό πρέπει να ξέρεις) και από ένα απαρχαιωμένο ή νέο (δυσνόητο) βιβλίο-όπου είναι και το μοναδικό- όπου διδάσκεσαι, τότε πως θα εφαρμοστεί στη γενικότερη διδασκαλία.

Η ξαδέρφη μου θα πάει Α'Γυμνασίου και είμαι περίεργο ςνα δω τί θα γίνει. Δε θέλω να καταδικάσω το όλο εγχείρημα αλλά με την υπάρχουσα κατάσταση στην παιδεάι τα laptop μας έλειπαν για να έχουεμε ένα καλύτερο σχολείο;;; Οεο;;; Κύριε Σπηλιωτόπουλε;;; Μας ακούτε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Δε μου αρέσει αυτό το μέτρο αν θέλετε τη γνώμη μου...

1)Πολλά σχολέια έχουν σημαντικότερα προβλήματα (στέγαση, εργαστήρια, υποδομές)
2)Αποσπασματική κίνηση που δε θα οδηγήσει πουθενά.
Αν μοιράζονταν σε σχολεία της Ευρώπης όπου σε όλα τα μαθήματα υπάρχει συνεργασία, γίνονται εργασίες κλπ τότε θα εφαρμοζόταν. Όταν η διδασκαλία στην Ελλάδα εξαρτάται από το καθηγητή (ό,τι και να λέει εσύ αυτό πρέπει να ξέρεις) και από ένα απαρχαιωμένο ή νέο (δυσνόητο) βιβλίο-όπου είναι και το μοναδικό- όπου διδάσκεσαι, τότε πως θα εφαρμοστεί στη γενικότερη διδασκαλία.

Η ξαδέρφη μου θα πάει Α'Γυμνασίου και είμαι περίεργο ςνα δω τί θα γίνει. Δε θέλω να καταδικάσω το όλο εγχείρημα αλλά με την υπάρχουσα κατάσταση στην παιδεάι τα laptop μας έλειπαν για να έχουεμε ένα καλύτερο σχολείο;;; Οεο;;; Κύριε Σπηλιωτόπουλε;;; Μας ακούτε;;;
γιατι εισαι τοσο αρνητικος; εν μερει, για την ακτασταση στην παιδεια ευθυνομαστε οι ιδιοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Το φαντάστηκα! Όταν έγραψα απάντηση λέω θα τα ακούσω για το πόσο αρνητικός είμαι. Και μάλιστα είναι κάτι που απεχθάνομαι.Δηλαδή του να είσαι μίζερος και ανρητικ΄ςο σε κάθε κίνηση. Το θέμα είναι να αντιληφθούν και άλλα προλήματα που υπάρχουν. Πάντως χαίρομαι που η ξαδέρφη μου θα πάρει λάπτοπ! χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Το φαντάστηκα! Όταν έγραψα απάντηση λέω θα τα ακούσω για το πόσο αρνητικός είμαι. Και μάλιστα είναι κάτι που απεχθάνομαι.Δηλαδή του να είσαι μίζερος και ανρητικ΄ςο σε κάθε κίνηση. Το θέμα είναι να αντιληφθούν και άλλα προλήματα που υπάρχουν. Πάντως χαίρομαι που η ξαδέρφη μου θα πάρει λάπτοπ! χαχα

προβληματα υπαρχουν. εμεις οι ιδιοι δεν ενδιαφερομαστε να λυθουν, ομως.
γιατι περιμενουμε απο αλλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Είναι δίκοπο μαχαίρι! Είμαστε σε ένα διαρκή φαύλο κύκλο. Ονομάζεται παιδεάι αυτό που αποκαλούμε εμείς σήμερα στην Ελλάδα;;; Τα χρήματα θα πρέπει αν διατεθούν για πιο χρήσιμα πράγματα τη δεδομένη στιγμή στην παιδεία. Χωρίς ασφαλώς να θεωρώ την κίνηση αυτή κακή.

Ρε συ Φασντακ, τί άλλο πια να κάνουμε;; Το Δεκέμριο έγινε της μουρλής, στα πανεπιστήμια καταλήψεις, στα σχολεία καταλήψεις, μαθητές να φωνάζουν, καθηγητές να έχουν αγανακτήσει, συλαλλητήρια επί των συλλαλητηρίων, διώξαμε από τη Βουλή (κακώς ή καλώς) την πρώην υπουργό παιδείας. Πιστεύω πως δεν είαμστε και τελείως αδρανείς.
Θέλει σαφώς κι άλλη δουλειά αλλά το υπάρχον εκπαιδευτικό σύστημα είναι σε αυτήν την κατάσταση εξαιτίας της νοοτροπίας μας. Αυτό πιστεύω είναι το πιο καίριο πρόβλημα γι'αυτό δε λύνεται τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ρε παιδιά το ξέρω είναι άδικο αυτό που κάνουν αλλά τι να κάνουμε...Άμα θέλετε ρωτήστε τους να σας πούνε:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Είναι δίκοπο μαχαίρι! Είμαστε σε ένα διαρκή φαύλο κύκλο. Ονομάζεται παιδεάι αυτό που αποκαλούμε εμείς σήμερα στην Ελλάδα;;; Τα χρήματα θα πρέπει αν διατεθούν για πιο χρήσιμα πράγματα τη δεδομένη στιγμή στην παιδεία. Χωρίς ασφαλώς να θεωρώ την κίνηση αυτή κακή.

Ρε συ Φασντακ, τί άλλο πια να κάνουμε;; Το Δεκέμριο έγινε της μουρλής, στα πανεπιστήμια καταλήψεις, στα σχολεία καταλήψεις, μαθητές να φωνάζουν, καθηγητές να έχουν αγανακτήσει, συλαλλητήρια επί των συλλαλητηρίων, διώξαμε από τη Βουλή (κακώς ή καλώς) την πρώην υπουργό παιδείας. Πιστεύω πως δεν είαμστε και τελείως αδρανείς.
Θέλει σαφώς κι άλλη δουλειά αλλά το υπάρχον εκπαιδευτικό σύστημα είναι σε αυτήν την κατάσταση εξαιτίας της νοοτροπίας μας. Αυτό πιστεύω είναι το πιο καίριο πρόβλημα γι'αυτό δε λύνεται τίποτα.

αποψη μου, ναι εχουμε ενα επιπεδο πεδιας. υπαρχουν αδιαφοροι μαθητες, υπαρχουν αδιαφοροι καθηγητες, υπαρχουν αδιαφορες οικογενειας, χωρις παιδεια. υπαρχουν αδιαφοροι πολιτικοι. ομως, δεν μπορουμε να τα μηδενιζουμε ολα, να λεμε, "ου αυτο δεν ειναι παιδεια", μονο και μονο για να μηδενιζουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

falegk

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
+1

εχουμε φορέσει παρωπίδες στο οτι η παιδεία ειναι χαλια (ειναι οντος στην ελλαδα) και οοοοοοοοοοοοοοοοτι βήμα γίνετε ακόμη και να ειναι καλο το μηδενίζουμε και μας βρωμάει.

επαναλαμβάνω το οτι δεν πήραμε εμεις τα λαπτοπ τοτε δεν ειναι ανάγκη απο την ζίλια μας να γκρινιάζουμε και να λεμε οτι δεν ειναι καλο το μέτρο.

δηλαδή εσεις τη θα θέλατε να γινει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Καλά ε. Καραπαρεξηγήθηκα (όλο νέες λέξεις φτιάχνω)...

Μακάρι να ήμουν πιο απαισιόδοξος καθώς έχω πολλ΄αισιοδοξία και πιστέψτε με είμαι από τους πρώτους που θα επικροττήσω και το πιο μηδαμινό μέτρο. Αυτό απλώς που είπα είναι ότι οι δαπάνες της παιδείας θα πρέπει να δωθούν σε πιο καίριες για τη στιγμή ανάγκες και να αξιοποιηθούν καλύτερα.

Τώρα όσο αναφορά τους φορητούς υπολογιστές ασφαλώς και είναι μία όαση για τα γυμνασιάκια. Χαίρομαι και που η ξαδέρφη μου θα πάρει ένα!

Δεν είμαι μηδενιστής και μίζερος...απλά εξέφρασα την άποψή μου... Και εν τέλει αυτό που όλοι θέλουμε είναι αύξηση των δαπανών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΙΚΑΚΙ36421

Νεοφερμένος

Η Βίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Καλό μέτρο είναι αλλά κάτι που μου προκαλεί εκνευρισμό είναι ότι το κράτος αντί να επενδύσει αυτά τα χρήματα σε καλύτερες υποδομές για τα σχολεία ή σε κάτι πιο επικοδομητικό τα επενδύει σε λάπτοπ που εντέλει δεν θα πάρουν και όλα τα παιδιά!Και κάτι ακόμα να προσθέσω:Το κράτος παρέχει επιταγές για λάπτοπ χωρίς να έχει κάποιο συγκεκριμένο σχέδιο για το πως θα υπάρξει συνύπαρξη βιβλίου και υπολογιστών.Εκτός αν έχει και δεν το έμαθα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Αυτό εννοούσα κι εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Και πόσο μάλιστα σε ένα λάπτοπ που θα κοστίζει 500 euro, απο τις χαμηλότερες τιμές σε φορητούς υπολογιστές που ζήτημα είναι αν θα κρατήσει 2 χρόνια μέχρι να χρειαστεί αναβάθμιση στο λογισμικό (windows 7 έρχονται) η οποία θα είναι αδύνατη λόγω των τεχνικών χαρακτηριστικών ενός τέτοιου φτηνού συστήματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Το θέμα ειναι τα laptop να χρησιμοποιηθούν στο μάθημα και με σύνδεση με τα διαφορα σχολικα δικτυα, οπως συμβαινει στα πανεπιστημια. Δεν ειναι το θεμα να παρουν ένα laptop για να παιζουν games.
-----------------------------------------
Και πόσο μάλιστα σε ένα λάπτοπ που θα κοστίζει 500 euro, απο τις χαμηλότερες τιμές σε φορητούς υπολογιστές που ζήτημα είναι αν θα κρατήσει 2 χρόνια μέχρι να χρειαστεί αναβάθμιση στο λογισμικό (windows 7 έρχονται) η οποία θα είναι αδύνατη λόγω των τεχνικών χαρακτηριστικών ενός τέτοιου φτηνού συστήματος.

Πρωτον, το οτι βγαινει μια νεα πλατφορμα της microsoft δεν σημαινει τιποτα, δεν ειναι αναγκη να εχει λογισμικο microsoft. Οποιο λαπτοπ και να παρεις σε δυο χρονια θα ειναι ξεπερασμένο. Προτεινεις να μη δωθει καθολου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Aς τους δώσουν και αμάξι..
Τα ίδια σκατά θα φάνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top