Laptop για το Πανεπιστήμιο

nackgr

Νεοφερμένος

Ο nackgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
 

Belle26

Νεοφερμένος

Η Belle26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Καλησπέρα, παιδιά. Φίλη ενδιαφέρεται για αγορά Laptop προκειμένου να καλύψει τις ανάγκες της σχολής της. Είναι σε θεωρητικό τμήμα, οπότε οι απαιτήσεις δεν είναι αυξημένες.
Εγώ δεν είμαι ιδιαίτερα σχετική με τα των υπολογιστών, οπότε είπα να απευθυνθώ στους ειδικούς εδώ.
Δεν θέλει να διαθέσει πολλά, γύρω στα 300, τι προτείνετε;
Ευχαριστώ:clapup:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Στα χρηματα που θελει δεν υπαρχει φθηνοτερο απο τα παρακατω. Εκτος και παει σε 2ο χερι.

οθονη 14 , 359 € , αυτο το πηρα στην μανα μου με το voucher της κεραμεως και της αρεσει πολυ. θελει εξτρα ποντικι γιατι η θεση των κλικ του δεν ειναι λειτουργικη οταν μαρκαρεις. Γλυκουλη ειναι για κοριτσι, ταιριαστο, ασπρουλι
Τα ρουφιανικα windows home 10 S καταργουνται αμεσα μολις θα παει να κατεβασει τον google και γυριζουν σε απλα windows home 10

και ταιρακι ποντικι

1629204749135.png


οθονη 15.6

1629203727827.png



Ρωτησε αν δεν παρεις τον antivirus αν το δινουν φθηνοτερα μιας και θα εισαι χωρις voucher. Στο τιμολογιο που μου εδωσαν τον χρεωνουν 40+ €. Σε μενα ηταν υποχρεωτικος γιατι ειχα voucher.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Belle26

Νεοφερμένος

Η Belle26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Στα χρηματα που θελει δεν υπαρχει φθηνοτερο απο τα παρακατω. Εκτος και παει σε 2ο χερι.

οθονη 14 , 359 € , αυτο το πηρα στην μανα μου με το voucher της κεραμεως και της αρεσει πολυ. θελει εξτρα ποντικι γιατι η θεση των κλικ του δεν ειναι λειτουργικη οταν μαρκαρεις. Γλυκουλη ειναι για κοριτσι, ταιριαστο, ασπρουλι
Τα ρουφιανικα windows home 10 S καταργουνται αμεσα μολις θα παει να κατεβασει τον google και γυριζουν σε απλα windows home 10

και ταιρακι ποντικι

View attachment 84516

οθονη 15.6

View attachment 84515


Ρωτησε αν δεν παρεις τον antivirus αν το δινουν φθηνοτερα μιας και θα εισαι χωρις voucher. Στο τιμολογιο που μου εδωσαν τον χρεωνουν 40+ €. Σε μενα ηταν υποχρεωτικος γιατι ειχα voucher.

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ, Γιάννη!! 😍
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
στα ιδια χρηματα υπαρχει αυτο που ειναι σαφως ανωτερο
https://www.skroutz.gr/s/26984088/HP-255-G8-Ryzen-3-3250U-8GB-256GB-FHD-No-OS-GR-Keyboard.html

απλως δεν εχει λειτουργικο αν εχει ενα φλασακι μπορει να περασει μονη της windows
Παιδιά, ως ένδειξη ενθουσιασμού που πέρασα οι γονείς μου μου αγόρασαν σήμερα αυτό το λάπτοπ:
Αλλά δεν έχω ιδέα από λάπτοπ διότι πάντα είχα σταθερό υπολογιστή ή τάμπλετ... Ούτε να το ανοίγω , στην κυριολεξία 😂 πρέπει να το φορτίσω πρώτα?
 

Συνημμένα

  • IMG_20210827_200538.jpg
    IMG_20210827_200538.jpg
    193.8 KB · Εμφανίσεις: 159

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Παιδιά, ως ένδειξη ενθουσιασμού που πέρασα οι γονείς μου μου αγόρασαν σήμερα αυτό το λάπτοπ:
Αλλά δεν έχω ιδέα από λάπτοπ διότι πάντα είχα σταθερό υπολογιστή ή τάμπλετ... Ούτε να το ανοίγω , στην κυριολεξία 😂
Εχεις το πιο βαρβατο λαπτοπ της φοιτητικης κοινοτητας.
Οποτε εχεις τουλαχιστον την ηθικη υποχρεωση να μαθεις να το ανοιγεις.
Η διαφορα σταθερου και λαπτοπ ειναι οτι ο σταθερος εχει 2 κουμπια ( μοναδα και οθονη) το λαπτοπ ενα.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Πρέπει να το φορτίσω Γιάννη μου? Πριν το ανοίξω? 😂 Άσχετη
Οχι, βαλτο στην πριζα και δουλευε , η μπαταρια του εχει λιγη ενεργεια μεσα της αλλα βαλτο στην μπριζα και αστο ολο το βραδυ.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οχι, βαλτο στην πριζα και δουλευε , η μπαταρια του εχει λιγη ενεργεια μεσα της αλλα βαλτο στην μπριζα και αστο ολο το βραδυ.
Δηλαδή να το βάλω πρώτα για φορτισμα και μετά να το ανοίξω? Εννοώ δεν είναι σαν τα τάμπλετ που πρώτα σου λένε να τελειώσεις την μπαταρία και μετά να το φορτίσεις
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Δηλαδή να το βάλω πρώτα για φορτισμα και μετά να το ανοίξω? Εννοώ δεν είναι σαν τα τάμπλετ που πρώτα σου λένε να τελειώσεις την μπαταρία και μετά να το φορτίσεις
Αυτα δεν ισχυουν πλεον με τις μπαταριες ιοντων λιθιου ( battery memory).
Τιποτα, βαλτο στην μπριζα και αρχισε το σεταρισμα του.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πρέπει να το φορτίσω Γιάννη μου? Πριν το ανοίξω? 😂 Άσχετη
Αν ξεχασα να σου πω οτι ειναι και πολυ μουρατο για κοριτσι.
Θα πρεπει να παρεις ομως και ενα λευκοασιμι ποντικι γιατι εκει που εχει τα κλικ του ειναι προβλημα στο μαρκαρισμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτα δεν ισχυουν πλεον με τις μπαταριες ιοντων λιθιου ( battery memory).
Τιποτα, βαλτο στην μπριζα και αρχισε το σεταρισμα του.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Αν ξεχασα να σου πω οτι ειναι και πολυ μουρατο για κοριτσι.
Θα πρεπει να παρεις ομως και ενα λευκοασιμι ποντικι γιατι εκει που εχει τα κλικ του ειναι προβλημα στο μαρκαρισμα.
Ναι όντως είναι πολύ προς τα αριστερά... Θα πάρω και ποντίκι ... Τώρα το έβαλα να φορτίζει
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Παιδιά, ως ένδειξη ενθουσιασμού που πέρασα οι γονείς μου μου αγόρασαν σήμερα αυτό το λάπτοπ:
Αλλά δεν έχω ιδέα από λάπτοπ διότι πάντα είχα σταθερό υπολογιστή ή τάμπλετ... Ούτε να το ανοίγω , στην κυριολεξία 😂 πρέπει να το φορτίσω πρώτα?
Σου ευχομαι να το χαρεις.. σιγουρα θα το κρατησεις για αρκετα χρονια μιας και δεν θα κανεις κατι εξειδικευμενο πανω του. Να παρεις καμια τσαντα για να το μεταφερεις και ενα ποντικι και εισαι gucci :P
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σου ευχομαι να το χαρεις.. σιγουρα θα το κρατησεις για αρκετα χρονια μιας και δεν θα κανεις κατι εξειδικευμενο πανω του. Να παρεις καμια τσαντα για να το μεταφερεις και ενα ποντικι και εισαι gucci :P
Κάτσε πρώτα να το μάθω λίγο 😂 κυριολεκτικά μου θυμίζω την γιαγιά μου αυτή την στιγμή 😂
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,604 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top