Illuminati

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Αυτό με την Καθολική Εκκλησία κ.λπ. το είπα, διότι υπάρχουν πάρα πολλές ομάδες οι οποίες εμπλέκονται με θεωρίες συνομωσίας και δεν έχω καμία διάθεση να εξαντληθώ στο ψάξιμο, μόνο και μόνο επειδή ο Dan Brown έχει πολύ μεγάλη φαντασία:P.

Ιt might not have been his intention, but it would certainly have come naturally, in an inevitable way, like it is not our intention when we close our eyes due to something quickly coming towards our face.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
πρέπει να κοιτάξω και για τη λέση Bilderberg, για την Καθολική Εκκλησία, για τη CIA, για την ομάδα Ε και πάει λέγοντας.
τι σχεση εχουν με την ομαδα Ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Δε λέω ότι έχουν σχέση, απλώς αν πρέπει να ψάξω για τους Illuminati, επειδή κάποιοι θεωρούν ότι έχουν τόσο μεγάλη επιρροή, θα πρέπει να ψάξω και για όλες τις υπόλοιπες ομάδες που λέγεται ότι έχουν επίσης μεγάλη επιρροή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fousekis

Δραστήριο μέλος

Ο Φουσέκης λέγομαι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 519 μηνύματα.
Αυτό με την Καθολική Εκκλησία κ.λπ. το είπα, διότι υπάρχουν πάρα πολλές ομάδες οι οποίες εμπλέκονται με θεωρίες συνομωσίας και δεν έχω καμία διάθεση να εξαντληθώ στο ψάξιμο, μόνο και μόνο επειδή ο Dan Brown έχει πολύ μεγάλη φαντασία:P.
Ε, άλλο το να λες πως δεν έχεις όρεξη, κι άλλο να λες πως δεν ισχύουν. Όλες αυτές οι συνομωσιές προϋπάρχουν του Dan Brown, όπως κι οι ερευνητές τους.

Ιt might not have been his intention, but it would certainly have come naturally, in an inevitable way, like it is not our intention when we close our eyes due to something quickly coming towards our face.
Εδώ άφησε τα μάτια του ανοιχτά και τον χτύπησε το something.

Η Ομάς Ε παντού κολλάει!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Παιδιά, σίγουρα υπάρχουν μυστικές οργανώσεις, μασονικές στοές, αλλά το να λέμε τη WWF όργανο των Illuminati είναι κάπως παρατραβηγμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Τσεκάρετε αυτό τώρα που το θυμήθηκα... Περισσότερα δεν μπορώ να πω τώρα, θα επανέλθω στο μέλλον..

https://books.google.com/books?id=Y7cqAAAAMAAJ&hl=el&source=gbs_navlinks_s

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ε, άλλο το να λες πως δεν έχεις όρεξη, κι άλλο να λες πως δεν ισχύουν. Όλες αυτές οι συνομωσιές προϋπάρχουν του Dan Brown, όπως κι οι ερευνητές τους.


Εδώ άφησε τα μάτια του ανοιχτά και τον χτύπησε το something.

Η Ομάς Ε παντού κολλάει!:jumpy:

Υπάρχουν; Αυτό είναι το θέμα. Υπάρχουν; Εγώ λέω πως είναι μέρος σχεδίων παραπληροφόρησης, για να δημιουργήσουν ένα κλίμα ανασφάλειας στην κοινωνία και να τη χειραγωγήσουν ευκολότερα.

Ξέρω γω για τον ομάδα Ε (ή μήπως ?;), απλώς κάποτε την είχα δει στην τηλεόραση ως μυστικιστική οργάνωση και την ανέφερα:P.

Τον χτύπησε; Τί εννοείς;

Παιδιά, σίγουρα υπάρχουν μυστικές οργανώσεις, μασονικές στοές, αλλά το να λέμε τη WWF όργανο των Illuminati είναι κάπως παρατραβηγμένο.

Αυτό λέω κι εγώ.

Τσεκάρετε αυτό τώρα που το θυμήθηκα... Περισσότερα δεν μπορώ να πω τώρα, θα επανέλθω στο μέλλον..

https://books.google.com/books?id=Y7cqAAAAMAAJ&hl=el&source=gbs_navlinks_s

:)

Sorry, aber Deutsch spreche ich nicht.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fousekis

Δραστήριο μέλος

Ο Φουσέκης λέγομαι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 519 μηνύματα.
Υπάρχουν; Αυτό είναι το θέμα. Υπάρχουν; Εγώ λέω πως είναι μέρος σχεδίων παραπληροφόρησης, για να δημιουργήσουν ένα κλίμα ανασφάλειας στην κοινωνία και να τη χειραγωγήσουν ευκολότερα.
Ναι, κι ο Dan Brown μόνο κακό έκανε, γιατί πολλοί πήραν στα σοβαρά τα βιβλία του (τα οποία -αν και δεν τά 'χω διαβάσει- περιέχουν λάθη όσον αφορά τις συνομωσίες).
Απορώ πάντως που δεν εφάρμοσες εδώ τον σκεπτικισμό σου κι αντί να εναντιωθείς στο ότι μας λένε ότι κυβερνάνε οι πολιτικοι, εναντιώθηκες στο τρέχον θέμα (δηλαδή το ότι μας κυβερνάνε συνομωσίες).

Τον χτύπησε; Τί εννοείς;
Το ότι δεν έπρεπε να δεχτεί μάλλον τις διδαχές των Illuminati, γιατί έτσι έφτιαξε την Αμερική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,892 μηνύματα.
Εγώ διάβασα το βιβλίο στα γαλλικά. Ο τίτλος είναι Αγγελλοι και Δαίμονες. Ήταν καταπληκτικό!!! Μου άρεσε όσο και το πρώτο του. Πρώτη φορά διαβάζω σε δύο μέρες ένα τόσο μεγάλο βιβλίο. Συναρπαστικό. Απίθανο. Ίσως το καλύτερο βιβλίο που έχω διαβάσει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fousekis

Δραστήριο μέλος

Ο Φουσέκης λέγομαι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 519 μηνύματα.
Ααα, καλά! Ό,τι νά 'ναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,892 μηνύματα.
Σοβαρά μιλάω!!! και η πλάκα είναι ότι εμουν αρνητικά προκατειλλημένος πριν το διαβάσω. Οι συνωμοσίες είναι μυθοπλαστικές αλλά απίθανες. Η ιστορια του συμβολισμού όμως αληθινή. Τα σύμβολά πάντα τα χρησιμοποιεί αντλώντας ιστορικά δεδομένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fousekis

Δραστήριο μέλος

Ο Φουσέκης λέγομαι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 519 μηνύματα.
Φίλε, το topic είναι για τους πραγματικούς Illuminati, όχι το βιβλίο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,892 μηνύματα.
τώρα είδα και την σκούπα του Ανάρκι. (δηλαδή διάβασα την πρώτη σελίδα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ναι, κι ο Dan Brown μόνο κακό έκανε, γιατί πολλοί πήραν στα σοβαρά τα βιβλία του (τα οποία -αν και δεν τά 'χω διαβάσει- περιέχουν λάθη όσον αφορά τις συνομωσίες).
Απορώ πάντως που δεν εφάρμοσες εδώ τον σκεπτικισμό σου κι αντί να εναντιωθείς στο ότι μας λένε ότι κυβερνάνε οι πολιτικοι, εναντιώθηκες στο τρέχον θέμα (δηλαδή το ότι μας κυβερνάνε συνομωσίες).


Το ότι δεν έπρεπε να δεχτεί μάλλον τις διδαχές των Illuminati, γιατί έτσι έφτιαξε την Αμερική...

Δε λέω ότι μας κυβερνάνε οι πολιτικοί μόνο, αλλά ναι, οι πολιτικοί μας κυβερνάνε διότι αυτοί παίρνουν ορισμένες αποφάσεις, άσχετα με το αν επηρεάζονται από τρίτους. Στο χέρι μας είναι να μην αφήνουμε τρίτους να τους επηρεάζουν, και να απαιτήσουμε το μερίδιο που μας ανήκει (δηλαδή πολύ μεγαλύτερο) στην εξουσία (νομοθετική κυρίως). Έχω πολλά στοιχεία για το ότι μας κυβερνούν οι πολιτικοί. Μόνο και μόνο ότι φτιάχνουν τους νόμους και δίνουν διαταγές, μου αρκεί. Δεν έχω όμως κανένα στοιχείο ότι μας κυβερνά μια μυστική οργάνωση η οποία φτιάχτηκε μερικούς αιώνες πριν, έχει σκοπό να εγκαταστήσει τη Νέα Παγκόσμια Τάξη (εντωμεταξύ, ποια είναι η Νέα Παγκόσμια Τάξη και πόσες άραγε διαφορετικές οργανώσεις λέγεται ότι θέλουν να την επιβάλουν; ), και έχει παρακλάδια σε όλο τον κόσμο. Αν μη τί άλλο, αν φοβηθώ ότι οι Illuminati θέλουν να κυβερνήσουν τον κόσμο, θα πάω να ζήσω στο Μπουτάν, στη Β. Κορέα ή στα νησιά Γκαλαπάγκος:P.
Δεν εναντιώθηκα κάθετα, απλώς θεωρώ πως η default θέση στο συγκεκριμένο θέμα είναι ο σκεπτικισμός, εξαιτίας της έλλειψης στοιχείων. Πολύ πιο φανερή μου φαίνεται πως είναι η προσπάθεια ορισμένων κυβερνήσεων, οργανώσεων οικονομικών συμφερόντων και ίσως και μυστικών οργανώσεων όπως αυτή, να σπείρουν τη σύγχυση και την αβεβαιότητα ανάμεσα στα μέλη της κοινωνίας μας. Αλλά οπωσδήποτε μου φαίνεται απίθανο να υπάρχει μια οργάνωση που να ελέγχει από τον ΟΗΕ ως το ΝΑΤΟ, την ΕΕ και ΜΚΟ. Ακόμη κι αν υπήρχε, θα διασπώνταν γρήγορα, διότι δε γίνεται να είσαι τόσο εξαπλωμένος και να μην κατακερματιστείς από προσωπικές φιλοδοξίες, αιτήματα ανεξαρτησίας ή ακόμη και τη συνειδητοποίηση από την πλευρά του απλού κόσμου ότι τα ελέγχεις όλα αυτά.

Εγώ διάβασα το βιβλίο στα γαλλικά. Ο τίτλος είναι Αγγελλοι και Δαίμονες. Ήταν καταπληκτικό!!! Μου άρεσε όσο και το πρώτο του. Πρώτη φορά διαβάζω σε δύο μέρες ένα τόσο μεγάλο βιβλίο. Συναρπαστικό. Απίθανο. Ίσως το καλύτερο βιβλίο που έχω διαβάσει!!!

Δεν είναι το πρώτο ο κώδικας Da Vinci, προηγείται το Angels & Demons.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fousekis

Δραστήριο μέλος

Ο Φουσέκης λέγομαι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 519 μηνύματα.
Μάλλον έχεις σχηματίσει την εικόνα πως συνομωσία = 'μυστική οργάνωση από τερατόμορφους ανθέλληνες Νεφελίμ Εβραίους πράκτορες Σιωνιστές που θέλουν να καταπατήσουν τον Ελληνισμό με ιουδαιοχριστιανικές αιρέσεις και καταστρέφοντας την Αρχαιοελληνική θρησκεία του Σιτάλκα Ακερσεκόμη Απόλλωνα'. :P
Τότε, ναι. Συμφωνώ, μην το δεχτείς έτσι.

Η λέξη συνομωσία σήμερα φαίνεται βαριά για το ζήτημα, αλλά ταιριάζει μια χαρά. Συνομωσία είναι και το να συγκεντρώνονται οι 40 πλούσιότεροι της Ευρώπης (πολιτικοί, επιχειρηματίες κι άνθρωποι με επιρροή ή/και εξουσία) και να σχεδιάζουν πως θα συνεργαστούν με το κράτος ώστε να κερδίσουν πιο πολύ χρήμα.
Οι πολιτικοί (λειτουργόντας ως μεσσίτες κράτους-επιχειρηματιών) μπορούν να τα φέρνουν έτσι ώστε να βγάζουν κι αυτοί χρήμα. Πόσες φορές έχουμε ακούσει σκάνδαλα μεταξύ τους; Πάρα πολλές!
Ποιος μπορεί να μου εγκυηθεί πως όλες αυτές οι αλλαγές στο σύστημά μας (κυρίως στην οικονομία) δεν γίνονται για να εξυπηρετούνται οι μεγαλοεπιχειρήσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Mην με κράξετε,αλλά δεν ξέρω τίποτα γι' αυτούς.Καταρχάς είμαστε σίγουροι ότι υπάρχουν;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Μάλλον έχεις σχηματίσει την εικόνα πως συνομωσία = 'μυστική οργάνωση από τερατόμορφους ανθέλληνες Νεφελίμ Εβραίους πράκτορες Σιωνιστές που θέλουν να καταπατήσουν τον Ελληνισμό με ιουδαιοχριστιανικές αιρέσεις και καταστρέφοντας την Αρχαιοελληνική θρησκεία του Σιτάλκα Ακερσεκόμη Απόλλωνα'. :P
Τότε, ναι. Συμφωνώ, μην το δεχτείς έτσι.

Μα δεν απορρίπτω την ιδέα της συνωμοσίας, απλώς θεωρώ υπερβολικό τον ισχυρισμό ότι η συγκεκριμένη οργάνωση και κάθε άλλη οργάνωση έχει τόση ισχύ. Η μεγαλύτερη συνωμοσία είναι αυτή που στόχο της έχει να κάνει τους ανθρώπους να τρέμουν τις συνωμοσίες και να βυθίζονται στην ανασφάλεια. Οικονομικές κρίσεις και άλλα παρόμοια φαινόμενα έχουν αυτόν ακριβώς το σκοπό.

Η λέξη συνομωσία σήμερα φαίνεται βαριά για το ζήτημα, αλλά ταιριάζει μια χαρά. Συνομωσία είναι και το να συγκεντρώνονται οι 40 πλούσιότεροι της Ευρώπης (πολιτικοί, επιχειρηματίες κι άνθρωποι με επιρροή ή/και εξουσία) και να σχεδιάζουν πως θα συνεργαστούν με το κράτος ώστε να κερδίσουν πιο πολύ χρήμα.

Δηλαδή η Ντόρα Μπακογιάννη είναι ανάμεσα στους 40 πλουσιότερους της Ευρώπης;
Έχει διαφορά αν το κάνουν σε κάποιο ξενοδοχείο ή στο σπίτι ενός; Είναι εξίσου καταδικαστέο το να συνδικαλίζεσαι. Το κράτος από μόνο του είναι διεφθαρμένο, δε χρειάζεται να ανησυχούμε για το πώς θα συνεργαστεί με τους επιχειρηματίες και τους οικονομικούς κολοσσούς.

Οι πολιτικοί (λειτουργόντας ως μεσσίτες κράτους-επιχειρηματιών) μπορούν να τα φέρνουν έτσι ώστε να βγάζουν κι αυτοί χρήμα. Πόσες φορές έχουμε ακούσει σκάνδαλα μεταξύ τους; Πάρα πολλές!
Ποιος μπορεί να μου εγκυηθεί πως όλες αυτές οι αλλαγές στο σύστημά μας (κυρίως στην οικονομία) δεν γίνονται για να εξυπηρετούνται οι μεγαλοεπιχειρήσεις;

Κανείς. Αλλά δε μπορείς να τους απαγορεύσεις να συνέρχονται. Αυτό που θέλει αλλαγή είναι το κράτος. Οπωσδήποτε, δε μπορούμε να μιλάμε για συνωμοσία, αφού η συνωμοσία είναι κάτι το κρυφό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Mην με κράξετε,αλλά δεν ξέρω τίποτα γι' αυτούς.Καταρχάς είμαστε σίγουροι ότι υπάρχουν;:P


Ε, τώρα, γυρεύοντας για κράξιμο πας! Έχουν αλλάξει πολλά ονόματα, απλά έχει επικρατήσει το συγκεκριμένο όνομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Παιδια χωρις να θελω να σας προσβαλλω θεωρω οτι ολα αυτα περι συνομωσιας ειναι εφαμιλλα της θεωριας περι εξωγηινης εισβολης. Καταρχας σκεφτειτε οτι ολα αυτα απαιτουν ασυλληπτα επιπεδα οργανωσης...Σκεφτειτε οτι για το σχεδιο της αποβασης στην Νορμανδια η οποια επρεπε να κρατηθει μυστικη μερικους μηνες μονο και συμμετειχαν λιγες εκατονταδες ανθρωποι χρειαστηκαν χιλιαδες επιτελικων αξιωματικων και αρκετες φορες παραλιγο να αποκαλυφθει...Φανταστειτε για κατι στο οποιο συμμετεχουν δις κοσμου τι θα επρεπε να γινει...Απλουστατα δεν γινεται. Τουλαχιστο ετσι νομιζω εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Παρτε το βιβλιο του λιακο Ιλουμινατι να μαθετε τα παντα ολα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top