Illuminati

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Ποιοι; Οι ΑΑ και οι ΟΤΟ. Και ποιοι είναι οι ΑΑ και οι ΟΤΟ; Πρώτη φορά εδώ τους άκουσα, από σένα:P.

Μχμχμχμ
https://en.wikipedia.org/wiki/Ordo_Templi_Orientis
https://en.wikipedia.org/wiki/A∴A∴

:p Μια ματια μονο ρίξε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Δε το ρώτησα υπό αυτή την έννοια, μου έχεις ξαναδώσει τα links, το ρώτησα για να εννοήσω ότι είναι σχεδόν παντελώς άγνωστοι. Αν επηρέαζαν όντως τόσο πολύ τον πλανήτη, θα ήταν περισσότερο γνωστοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Δε το ρώτησα υπό αυτή την έννοια, μου έχεις ξαναδώσει τα links, το ρώτησα για να εννοήσω ότι είναι σχεδόν παντελώς άγνωστοι. Αν επηρέαζαν όντως τόσο πολύ τον πλανήτη, θα ήταν περισσότερο γνωστοί.

Αν επηρέαζα τον πλανήτη, θα ήθελα κι εγώ να ήμουν άγνωστος. Το σκοτάδι είναι καλή κρυψώνα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ναι, αλλά τότε πώς γνωρίζεις για την ύπαρξη των Illuminati?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Βαλτε ΕΤ3. Εχει για αυτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
α,ναι το ειδα χθες το βραδυ, πως σας φανηκε:D;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top