Grotesque [ταινία]: Στα όρια της ανθρώπινης ανοχής.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό δεν είναι να το δεις σε κινηματογραφική αίθουσα.Με τέτοια μεγάλη οθόνη θα βγάλουν όλοι τ'άντερά τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
α μολις εφαγα.:P

Δεν πειράζει κι εγώ έφαγα παριζάκι και το ξαναείδα.

Το βράδυ δεν θα με αφήσει το στομάχι μου να κοιμηθώ. :xixi:

ΥΓ. Τζιμμάκο, κάτι τρέχει με την υπογραφή σου γιατί γράφει αλαμπουρνέζικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
μπα,εγω δε θα εχω προβλημα με το στομαχι μου.απλα για τους τυπους.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Δεν πειράζει κι εγώ έφαγα παριζάκι και το ξαναείδα.

Το βράδυ δεν θα με αφήσει το στομάχι μου να κοιμηθώ. :xixi:

ΥΓ. Τζιμμάκο, κάτι τρέχει με την υπογραφή σου γιατί γράφει αλαμπουρνέζικα.

Όταν λες αλαμπουρνέζικα;

Δεν τα καταλαβαίνεις εσύ ή είναι αλαμπουρνέζικα τύπου "#$%$##";

On topic now, γενικά, ναι, η ταινία είναι τελείως απαράδεκτη. Εντάξει, υπάρχουν όρια και δεν είναι καλό να τα ξεπερνάμε. Αλλά και πάλι, θα μπορούσε να κυκλοφορήσει και όποιος ήθελε ας την έβλεπε :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Οφφ. Ναι. Πήγα να πατήσω αντιγραφή - επικόλληση αλλά εδώ μου τα έβγαλε κανονικά.

Αυτό σημαίνει ότι ή φταίει ο browser ή κόλλησα ιό (πάλι). Να πάρει.

Ον. Στο imdb έχει ένα υψηλότατο 5.4 ενώ από το τρέιλερ και μόνο της αξίζει το πολύ 2.8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
να πω κατι αλλο? πρεπει να ειναι το πρωτο μου τοπικ που εχει τετοια επιτυχια απο τις πρωτες ωρες υπαρξης του:P δεχομαι συγχαρητηρια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Αν είναι δυνατόν, πόση διαστροφή πια.... Για κάτι τέτοια ντρέπομαι που ανήκω στο ανθρώπινο είδος...Φοβάμαι μόνο μην στηρίζονται σε αληθινές ιστορίες....δεν είναι και απίθανο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τέτοιοι δολοφόνοι υπήρχαν κατα καιρούς.Μπορείς να ψάξεις στο νετ.Δυστυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Μια βλακεια κ μιση ειναι:(...ποσο διεστραμενος μπορει να ειναι ενας ανθρωπος...
πραγματικα απορω...κ εν παση πειριπτωση,τι εχει να μας προσφερει αυτη η ταινια περα της αηδιας που θα αισθανθουμε???ελεος...ειναι υπερβολικα μακαβρια για την ιδιοσυγκρασια μου κ επιπλεον προσβαλλει την αισθητικη μου:sick::sick::sick::sick:
Συμφωνώ απόλυτα! Τ ίδιο ισχύει και για τις άλλες ταινίες τρόμου. Δεν έχουν τίποτα να σου προσφέρουν. Ο μόνος σκοπός τους είναι να σε κάνουν να κάνεις εμετό. Τίποτα άλλο. Τζάμπα δηλαδή χάνεις 2 ώρες (αν είναι παραπάνω πραγματικά θα πω ότι οι άνθρωποι δεν είναι ψυχασθενείς και ανώμαλοι, είναι...δεν μπορώ να βρω κάτι βοηθήστε με) όπως επίσης τζάμπα καταστρέφεις την ψυχολογία σου και και διαστρέφεις τα άντερά σου:sick::sick::sick: και πάλι :sick:
ένα θα πω: Αίσχος.
Ακόμη κι αν έγιναν, γιατί μας τα δείχνουν? Για να τα προωθήσουν?! Έλεος, Θεε μου, έλεος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Τέτοιοι δολοφόνοι υπήρχαν κατα καιρούς.Μπορείς να ψάξεις στο νετ.Δυστυχώς.
Ω,καλά και ακόμη χειρότερα...Δυστυχώς!
Το είδα το τρέϊλερ(ναι τα κατάφερα).
Δεν έχω να πω τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
αν εχει να κανει με αληθινα γεγονοτα το τελος ειναι κοντα...











:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ακόμη κι αν έγιναν, γιατί μας τα δείχνουν? Για να τα προωθήσουν?! Έλεος, Θεε μου, έλεος....

Για να παίρνουν ιδέες οι πραγματικοί ψυχασθενείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
https://eglima.wordpress.com/
απο τις αγαπημένες μου ιστοσελίδες
μουαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
+να προσθέζω ότι ψυχασθενής και ανώμαλος δεν είναι μόνο αυτός που έγραψε, αυτός που το γύρισε, αυτός που το έβγαλε στην κυκλοφορία αλλά και οι "ηθοποιοί" και όσοι θα το δουν! Έκκληση προς όσους βλέπουν τέτοια: κάντε σαμποτάζ σε αυτήν την κωλοταινία!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
https://eglima.wordpress.com/
απο τις αγαπημένες μου ιστοσελίδες
μουαχαχαχα


Διάβασα μερικά από αυτά που λένε οι δολοφόνοι και εκτός του ότι αηδίασα μου'ρθε να βάλω τα κλάματα.Θεε μου τι τέρατα!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Είδα και το τρέιλερ τελικά.:PΠαναγία μου...:P
Aηδία^2.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Μου αρέσει πολύ αυτή η ιστοσελίδα και την διαβάζω συχνά οπότε δεν μου κάνουν ιδιαίτερη αίσθηση πια.... μου αρέσει η εξιχνιαση του εκγληματος και γι΄αυτό είμαι τόσο μεγάλη φαν
-----------------------------------------
https://eglima.wordpress.com/2008/04/29/likens_1/
https://eglima.wordpress.com/2008/05/03/likens_2/
https://eglima.wordpress.com/2008/05/06/likens_3/
διάβασε αυτό, χωρίζεται σε 3 μέρη και μου έχει κάνει τη μεγαλύτερη εντύπωση απο όλα γιατί οι δολοφόνοι είναι παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
κατά καιρούς βγαίνει μια ταινία που τεμαχίζουν,βασανίζουν και δεν ξέρω και εγώ τι κάνουν που τι βγάζει ένας ψυχάκιας και πάει και κόσμος και βλέπει.Καλά πολύ σαδισμός δεν εχει πέσει;Δεν καταλαβαίνω δηλαδή γιατί σε μερικούς αρέσουν αυτές οι βλακείες.Οι ταινίες τρόμου δεν υπονοούν τέτοια αλλά αγωνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Μου αρέσει πολύ αυτή η ιστοσελίδα και την διαβάζω συχνά οπότε δεν μου κάνουν ιδιαίτερη αίσθηση πια.... μου αρέσει η εξιχνιαση του εκγληματος και γι΄αυτό είμαι τόσο μεγάλη φαν
-----------------------------------------
https://eglima.wordpress.com/2008/04/29/likens_1/
https://eglima.wordpress.com/2008/05/03/likens_2/
https://eglima.wordpress.com/2008/05/06/likens_3/
διάβασε αυτό, χωρίζεται σε 3 μέρη και μου έχει κάνει τη μεγαλύτερη εντύπωση απο όλα γιατί οι δολοφόνοι είναι παιδιά


φρικιαστικο...μονο αυτο εχω να πω:sick::sick:...τερατα της φυσης:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top