Grotesque [ταινία]: Στα όρια της ανθρώπινης ανοχής.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Ο τιτλος ειναι κλεμενος απο το τροκτικο. οντως θριλερ δεν ειναι ειναι τρομου ή σπλατερ. παρακαλω καποιος απο τους διαχειριστες να αλλαξει τον τιτλο σε οτι πιστευει οτι ταιριαζει
βασικα ναι ξερω οτι ειναι απο το τροκτικο(το θεμα το διαβασα χτες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
και εγω χτες αλλα μου ηρθε μια φλασκια σημερα να το κανω τοπικ εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Θρίλερ βλέπω...Περισσότερα ψυχολογικά βέβαια, αλλα οκ. Εμένα αυτό μου θύμισε το Hostel...εντάξει τίποτα σπουδαίο...λίγο πιο αηδιαστικό αυτό...δεν θα το έβλεπα γιατί ''φαίνονται'' περισσότερα:P...
Οκ...Πάντως παρόμοιες ταινίες κυκλόφορούν και πολλές μάλιστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Παιδιά, έλεος. Ανατρίχιασα και μόνο που το είδα :s

Είπαμε, ο κινηματογράφος είναι τέχνη. Η τέχνη όμως έχει και κάποια όρια. Άκου εκεί να δείχνουν το παχύ έντερο του άλλου :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Είπαμε, ο κινηματογράφος είναι τέχνη. Η τέχνη όμως έχει και κάποια όρια. ¶κου εκεί να δείχνουν το παχύ έντερο του άλλου
:!: Το δείχνει αυτό στο τρέιλερ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ναι αμέ. Φαίνεται κιόλας που προχωράει και είναι δεμένος από το ίδιο του το έντερο. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Ναι αμέ. Φαίνεται κιόλας που προχωράει και είναι δεμένος από το ίδιο του το έντερο. :p

:wow::wow:
Τα λόγια είναι περιττά...:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Η ιστορία αρχίζει μ'ένα όμορφο κορίτσι που ονομάζεται Άκι και περιμένει τον φίλο της σε μία καφετέρια. Εκεί υπάρχει κάποιος που παρατηρεί κάθε κίνησή της. Σύντομα έρχεται και ο φίλος της Καζούο και αφού περάσουν κάποιες όμορφες στιγμές μαζί αποφασίζουν να φύγουν. Σε κάποια στιγμή αντιλαμβάνεται ότι το πρόσωπο που την παρατηρούσε στην καφετέρια τους παρακολουθεί και πριν προλάβει να αντιδράσει βρίσκεται αυτή και ο φίλος της δεμένοι και φιμωμένοι σε ένα σκοτεινό υπόγειο. Εκεί παρουσιάζεται ο άντρας που την παρακολουθούσε που ονομάζεται Τατσικάβα με μια σειρά από εργαλεία βασανισμού. Ξεκινώντας από τον Καζούο στην αρχή τον τρυπά με έναν παγοκόφτη μετά αρχίζει με την Άκι βιάζοντας την με την παλάμη του. Μετά ξεκινά να τους αφαιρεί κομάτια από το κορμί τους φροντίζοντας με αντισηπτικά να μην μολυνθούν. Και όταν τελικα λυποθιμούν από τον πόνο φροντίζει να τους επαναφέρει στις αισθήεις με αρωματικά έλαια για να μην χάσουν ούτε στιγμή από το φρικτό βασανηστήριο...


ειναι πραγματικα αρρωστημενο.
αν ξεπερασεις παντως το σταδιο της αηδιας εχει τρελο γελιο!!:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Προτείνω εγώ label "Μόνο για μαζοχιστές". :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αν βρω παρεα θα το παρω σε dvd(αααααααν βγει :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Προτείνω εγώ label "Μόνο για μαζοχιστές". :sick:

Είδες και εσύ το trailer; Εγώ φοβάμαι να το κάνω για τον ενδεχόμενο κίνδυνο δημιουργίας παιδικών τραυμάτων.:P
-----------------------------------------
αν βρω παρεα θα το παρω σε dvd(αααααααν βγει :P).

[...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Bασιλική, δες το, να έχεις και εσύ ολοκληρωμένη άποψη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Τουλάχιστον είσαι προετοιμασμένη για το τι θα δεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Μια βλακεια κ μιση ειναι:(...ποσο διεστραμενος μπορει να ειναι ενας ανθρωπος...
πραγματικα απορω...κ εν παση πειριπτωση,τι εχει να μας προσφερει αυτη η ταινια περα της αηδιας που θα αισθανθουμε???ελεος...ειναι υπερβολικα μακαβρια για την ιδιοσυγκρασια μου κ επιπλεον προσβαλλει την αισθητικη μου:sick::sick::sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ναι,και αν κλεινεις και τα ματια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Bασιλική, δες το, να έχεις και εσύ ολοκληρωμένη άποψη :P
Ήμουν πολύ περίεργη (Τα θέλω κι εγώ...:P) και έψαξα κάποιες επιπρόσθετες πληροφορίες στο διαδίκτυο. Το trailer δε θα το δω, προτιμώντας να μην έχω ολοκληρωμένη άποψη, κρίνοντας και από την παρακάτω εικόνα και από σύνολο πληροφοριών που συνέλεξα.

Ας το κάνουν οι τολμηροί και οι ψυχικά διαταραγμένοι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα τι να δούμε?
Πώς τους κόβει τα δάχτυλα?Τα χέρια?Πώς τους πετάει τα έντερα έξω?Τους τρυπάει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Το trailer πιστεύω δε θα είναι τίποτα μπροστά στην ταινία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top