Extreme sports

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
εγω το πιο extreme που εχω κανει ειναι το shock tower στο allou!! :lol::lol:
για bungee jumping ουτε να το σκεφτομαι! εγκεφαλικο θα παθαινα!!
ειμαι ολιγον τι φοβητσιαρα..:P

Εμένα μου αρέσει να φοβάμαι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
το είπα γιατί το είπε και ο tomhowk, και νόμιζα ότι είναι και αυτό extreme sport...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Ε, ρε τρέλα που'χει ο κόσμος...

Αν δεν έχεις και λίγο τρέλα δε λέει.... Βαριέσαι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εγω δεν εχω δοκιμασει και τπτ πολυ ακραιο...ΑΝ πιανοντα μερικα περιεργα παιχνιδια στο allou...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Έχω δοκιμάσει jet ski με τον ξαδερφό μου :wow:. Μπορεί να μην είναι extreme sport αλλά το έκανε αυτός. Πηγαίναμε κοντά σε βράχια, είχε και κύματα και μας πετούσαν δεξιά και αριστερά:'(. Και σε όλη τη διαδρομή να λέω τώρα θα πνιγούμε τώρα θα πνιγούμε. Άσε που με είχε πάει και τόσο βαθιά που από τη Μύκονο βλέπαμε τη Νάξο. Και επειδή πολλοί θα απορείσετε, σε ένα jet ski ήμασταν και οδηγούσε αυτός.

Και τώρα θέλει να πάμε να κάνουμε αναρρείχηση. Αυτός όμως είναι γυμναστής και μπορεί, εγώ τι φταίω;:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
^lol...αυτό με το jet ski, θα ήθελα να ήμουνα από μια μεριά να το έβλεπα...χιχι!

ούτε εγώ έχω κάνει κάποιο extreme sport, αλλά πού θα πάει, θα κάνω κάποια στιγμή! :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Από μικρός ήθελα. Μπορεί να πάω κάποια στιγμή στο Φαράγγι της Σαμαριάς που θεωρείται από τα πιο βαθιά μέρη της Ευρώπης για bungi: 137m:D
Εγώ είμαι τόσο καιρό δίπλα σε αυτό (στην Αράδαινα είναι) και θέλω να πάω αλλά για κάποιο λόγο δεν το έχω κάνει ακόμα.
138 μέτρα είναι, σε παρακαλώ :P

έδιτ: έχω παίξει και paintball, απο οτι είδα θεωρείται extreme sport :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγώ πάλι έχω μαλώσει με τον αδερφό μου που είναι 3 χρόνια μεγαλύτερος, 100 κιλά και γυμνασμένος. Αυτό δεν θεωρείται extreme sport?:lol::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εγώ πάλι έχω μαλώσει με τον αδερφό μου που είναι 3 χρόνια μεγαλύτερος, 100 κιλά και γυμνασμένος. Αυτό δεν θεωρείται extreme sport?:lol::P

αυτο θεωρειται απλη φιλοφρονηση προς τον αδελφο σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
αυτο θεωρειται απλη φιλοφρονηση προς τον αδελφο σου:P

Απλώς δίνω τόσα στοιχεία για να τραγικοποιήσω τη δικιά μου θέση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Απλώς δίνω τόσα στοιχεία για να τραγικοποιήσω τη δικιά μου θέση:P

Σιγα βρε Βουγιουκλακη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickzor

Νεοφερμένος

Ο nickzor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Δε κρεμιέσαι απλά. Όλη η φάση είναι το βούτηγμα στο κενό:jumpy:

Δείτε αυτό----->https://www.cityofathens.gr/episkeptes/eksereyniste-tin-athina/athlitismos-spor/bungee-jumping

αν σου αρέσει το βούτηγμα στο κενό κάνεις sky diving:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Εγώ πάλι έχω μαλώσει με τον αδερφό μου που είναι 3 χρόνια μεγαλύτερος, 100 κιλά και γυμνασμένος. Αυτό δεν θεωρείται extreme sport?:lol::P


:):no1::P:D:lol::lol::lol::xixi:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πως και βέβαια θεωρείται...και εγώ έχω μαλώσει με τον αδερφό μου που είναι 4 χρόνια μικρότερος αλλα είναι θηρίο...δν μπορώ να τα βάλω μαζί του...για πτ σε βάζει κάτω αυτός...αλλά είναι ένα πειραχτήρι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ψηνομαι πολυ για extreme sports χωρις ομως να χω κανει τιποτα ιδιαιτερο..:'(
αλλα φυσικα σκοπευω ..χχεχεχ:jumpy::D..οπως το σκεφτομαι προτεραιοτητα εχουν :
τζετ σκι,sky diving,rafting,bungee jumping,αναρριχηση και αλλα..φυσικα,συμφωνω με χαλβα οτι ειναι γαματα να φοβασαι..να εχεις την αισθηση του κινδυνου..πωπω γαματα ειναι !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
ψηνομαι πολυ για extreme sports χωρις ομως να χω κανει τιποτα ιδιαιτερο..:'(
αλλα φυσικα σκοπευω ..χχεχεχ:jumpy::D..οπως το σκεφτομαι προτεραιοτητα εχουν :
τζετ σκι,sky diving,rafting,bungee jumping,αναρριχηση και αλλα..φυσικα,συμφωνω με χαλβα οτι ειναι γαματα να φοβασαι..να εχεις την αισθηση του κινδυνου..πωπω γαματα ειναι !!


Και μετά θα γνωρίσεις και τον άγιο Πέτρο. Μέ ένα σμπάρο, δυο τριγώνια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
μαρεσει να γνωριζω ενδιαφεροντες ανθρωπους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εγώ είμαι τόσο καιρό δίπλα σε αυτό (στην Αράδαινα είναι) και θέλω να πάω αλλά για κάποιο λόγο δεν το έχω κάνει ακόμα.
138 μέτρα είναι, σε παρακαλώ :P

Σόρρυ για την ανακρίβεια

αν σου αρέσει το βούτηγμα στο κενό κάνεις sky diving:iagree:

Ενδιαφέρον κι αυτό, αλλά πρέπει να είναι πολύ πιο ακριβό:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
μαρεσει να γνωριζω ενδιαφεροντες ανθρωπους :P

My name is Harros. Black Harros!!! Would you like to join me for a drink??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top