Extreme sports

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εχετε δοκιμασει ποτε κατι πραγματικα ακραιο??Κατι που να σας εκανε κυριολεκτικα να μεινετε αφωνοι?Μοιραστειτε τις αμπηριες σας εδω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
1) 25 χιλιόμετρα κατάβαση κακοτράχαλου ποταμού με τα πόδια, συμπεριλαμβανομένων καταρριχήσεων απο καταρράκτες με σκοινιά και κολύμπι μέσα σε φαράγγια, δίπλα στις νεροφίδες.
2) Νυχτερινό ράφτινγκ σε ποτάμι με μέτριο νερό (δλδ. μέτριας δυσκολίας) στο οποίο περιλαμβάνονταν καταρράκτες, σιφώνια κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Sorry ρε Miv αλλά δεν μπορώ να σε φανταστώ να κάνεις κατάβαση για το ράφτινγκ δεν θα μιλήσω καν :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τα φαινόμενα απατούν...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Χιχιχιχι.....
Αγώνες ιστιοπλοΐας, καλοκαίρι με πολύ πολύ κακό καιρό.
Κατάβαση ποταμού, όχι μεγάλου, γιατί ήμουν 7 χρονών και ανεβασμένη πάνω στη μαμά μου....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εγώ θέλω να κάνω οπωσδήποτε bungi jumping:D

Από μικρός ήθελα. Μπορεί να πάω κάποια στιγμή στο Φαράγγι της Σαμαριάς που θεωρείται από τα πιο βαθιά μέρη της Ευρώπης για bungi: 137m:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δεν ειμαι φαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Το bunji jumping το θεωρώ λίγο χαζό.... Κρεμιέσαι σε ένα γκρεμό από τα πόδια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
-κατάβαση του ποταμού Βουραϊκού απο Ζαχλορού μέχρι Διακοφτό (2 φορές)
-rafting σε ποτάμι κοντά στα Καλάβρυτα (τέλειο)
-σκι στο χιονοδρομικό κέντρο Καλαβρύτων (4 φορές)

όλα αυτά με το σχολείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι εχω κανει μπανιο στην θαλασσα το βραδυ οπου τα τερατα τις θαλασσας βγαινουν στην επιφανεια και παραξενα ειδη ψαριων κολυμπανε αναμεσα στα ποδια σου και περιεργα νεροφιδα σου τραβανε τα χερια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Δε κρεμιέσαι απλά. Όλη η φάση είναι το βούτηγμα στο κενό
δλδ, θα σου άρεσε να πέσεις από γκρεμό??? Περίεργα πράγματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
δλδ, θα σου άρεσε να πέσεις από γκρεμό??? Περίεργα πράγματα....

Θα μου άρεσε να πέσω από γκρεμό:iagree:
Δε θα μου άρεσε να σκάσω κάτω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Μακρυά από εμένα!! :P Ζαλίζομαι με το παραμικρό... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tomahawk

Νεοφερμένος

Ο Tomahawk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πεζοπορεία (για τουλάχιστον 5-6 ώρες) σε ποταμούς, φαράγγια και δάση.
Περιοχές, Πίνδο, Ήπειρο + Ζαγοροχώρια, Θεσπρωτία!

Φυσικά επιβάλλεται το μπάνιο στα ποτάμια... Όταν η θερμοκρασία του νερού είναι γύρω στους 5-6...!
+1 φορά ραφτινγκ

Όλα αυτά με την φαμίλια και κύριο ρόλο έπαιζε ο father που είναι ολίγον τρελός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
εγω το πιο extreme που εχω κανει ειναι το shock tower στο allou!! :lol::lol:
για bungee jumping ουτε να το σκεφτομαι! εγκεφαλικο θα παθαινα!!
ειμαι ολιγον τι φοβητσιαρα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Πεζοπορεία (για τουλάχιστον 5-6 ώρες) σε ποταμούς, φαράγγια και δάση.
Περιοχές, Πίνδο, Ήπειρο + Ζαγοροχώρια, Θεσπρωτία!
Όλα αυτά με την φαμίλια και κύριο ρόλο έπαιζε ο father που είναι ολίγον τρελός!
Πεζοπορία 7 ώρες είχα κάνει κι εγώ στα Ζαγοροχώρια. Μόνο που τον πατέρα μου κοντέψαμε να τον πάρουμε σηκωτό...:D Δεν είναι αθλητικός τύπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Μακρια απο μενα τα extreme sports!! Κουραζομαι ευκολα ασε που εχω και υψοφοβια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Τα ίδια με τον πατέρα μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Πεζοπορία 7 ώρες είχα κάνει κι εγώ στα Ζαγοροχώρια. Μόνο που τον πατέρα μου κοντέψαμε να τον πάρουμε σηκωτό...:D Δεν είναι αθλητικός τύπος.

Η πεζοπορία δεν είναι extreme sport:P

Εκτός κι αν ο δρόμος έχει κλίση 90 μοίρες, αλλά τότε δε λέγεται πεζοπορία λέγεται ορειβασία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top