Eurovision 2012!

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Δημοσιεύστε την δική σας τριάδα Eurovision ποιοι πιστεύετε θα βγούνε?
Εγώ:
1) Σουηδία
2) Ιταλία
3) Γαλλία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγώ θέλω να βγει η Σουηδία ή ο γερμανούλης :inlove: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Εγώ θέλω να βγει η Σουηδία ή ο γερμανούλης :inlove: :P
Δίκιο έχεις για την ακρίβεια ο Γερμανός ειναι και γλυκούλης....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Να το θυμάστε...ο Γερμανός θα βγει πρώτος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
η κύπρος και η ελλάδα θα είναι μέσα στην δεκάδα.
πρώτες λογικά οι γιαγιάδες...

προσωπικά μου άρεσε η ελβετία και η slovenia που αποκλείστηκαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
η κύπρος και η ελλάδα θα είναι μέσα στην δεκάδα.
πρώτες λογικά οι γιαγιάδες...

προσωπικά μου άρεσε η ελβετία και η slovenia που αποκλείστηκαν...

Σε ποιόν αρέσουν αυτές οι γιαγιάδες της Ρωσίας;; :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ είμαι με τις γιαγιάδες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.

azsxd

Νεοφερμένος

Ο azsxd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
1)sweden
2)germany
3)greece
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
πάντως αντικείμενα τα περισσότερα τραγούδια φέτος είναι αρκετά ποιοτικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Λοιπον ευκαιρια να σας πω κι εμενα ποιες ειναι οι αγαπημενες ου χωρες :)
Αρχικα θα πω οτι μου αρεσε παρα πολυ το τραγουδι της Δανιας το οποιο αξιζει αυριο να παρει καλη θεση.Επισης 2 τραγουδια που δε νομιζω να περασαν των χθεσινο ημιτελικο ηταν αυτο της Ολανδιας και της Πορτογαλιας τα οποια τα κρινω ως τραγουδια και οχι ως σκηνικη παρουσια.Ιταλια , Γερμανια και Σουηδια για εμενα ειναι top.Το δικο μας δε μου αρεσε καθολου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
της Σουηδιας το τραγουδι ειναι απαισιο.με τα μαλλια μπροστα στο προσωπο και τις περιεργες κινησεις μου θυμιζει την Samara.Η Ηβη μου αρεσει πολυ :in love: εχει και ωραιο τραγουδι και κουνημα,ενω η δικια μας μονο αν τα βγαλει ολα θα παρει καμια σοβαρη θεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ορφέας46134

Νεοφερμένος

Ο Ορφέας46134 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγω ενα ξερω γι αυτον τον διαγωνισμο.....
οποτε βλεπω βαριεμαι και μετα απο 15 λεπτα αλλαζω καναλι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Καθόλου δεν με άρεσε :|
καθολου; μα τι ειναι αυτα που λες;
η Ηβη ειναι θεααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα και φωναρααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
εγω ενα ξερω γι αυτον τον διαγωνισμο.....
οποτε βλεπω βαριεμαι και μετα απο 15 λεπτα αλλαζω καναλι....

Είναι προφανές ότι δε βλέπεις το ευρωβυζί στη σωστή διάστασή του. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Λάτρεψα της Ουγγαρίας - ελπίζω να πάει καλά!- και της Ελβετίας - πολύ κρίμα που δεν πέρασε! Δανία επίσης πολύ ωραίο, της Αυστρίας πολύ πιασάρικο (μου έκανε εντύπωση που δεν πέρασε, έκανε πάταγο στο στάδιο). Κύπρος πολύ ωραίο και σου μένει, το δικό μας πάλι ωραίο, απλά αδικήθηκε πολύ από άποψη εικόνας - πολύ μακρινά πλάνα - και φωνητικών - η τραγουδίστρια και η δεύτερη φωνή ακούγονταν το ίδιο, σχεδόν την καπέλωνε!

Γενικώς έχω πολύ αγωνία για τον τελικό, γιατί είμαι φαν του θεσμού και την παρακολουθώ για 12η χρονιά!

Υ.Γ. Μακάρι να γίνει του χρόνου στη Σουηδία, γιατί πεθαίνωωω να πάω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Της Σουηδιας πιστευω ειναι σιγουρα πρωτο και το δικο μας μαλλον μεσα στη δεκαδα κατα την γνωμη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
δε μπορώ να βγάλω άκρη για το ποιο τραγούδι θα κερδίσει είναι πραγματικά πολύ καλά μερικά από αυτά...

θα απογοητευτώ πολύ ΑΝ κερδίσουν οι γιαγιάδες γιατί το τραγούδι τους από μουσικής άποψης δεν είναι παρα ένα φτηνιάρικο dance τραγουδάκι.

η σουηδία μου φαίνεται ότι το χει κλέψει λίγο απ τον τιτανικό το τραγουδάκι...


επίσης άκουγα και τα σκοπια και που να πάρει έχουν στείλει και γαμώ τα τραγούδια

είναι η πρώτη χρονια που δεν ξέρω τι να ψηφίσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top